Definujte jednou větou váš partnerský vztah :-)

5738
13.5.17 20:47

Definujte jednou větou váš partnerský vztah :-)

Založila jsem toto téma: otázka jednoduchá, tak snad bude jednoduchá i odpověď. Prosím odpovídejte i vy, jejichž manželství - partnerství je nefungující. A co mě k tomu vede? Moje kamarádka mi dnes řekla, že podala žádost o rozvod. Je to rána z čistého nebe, určitě to nikdo nečekal…jejího chlapa znám půl svého života a naprosto jsem netušila, jak moc pokažený vztah mají :( Je mi jí velmi líto, dokonce chodí k nějakému odborníkovi a ten se jí zeptal, jak by definovala jejich manželství…nedokázala mu prý odpovědět, přitom je výřečná, vzdělaná a přirozeně inteligentní. A to byl prý pro ni zlom, kdy pochopila, že je to velmi zlé a neumí to ani pojmenovat…a odborník jí řekl, že by to měla umět nějak pojmenovat, shrnout. Nebudu tu pitvat jejich problémy detailně, to mi nepřísluší, ale zajímá mě, kolik z nás umí popsat svoje manželství :)
Já svoje popíšu snadno - žijeme spolu 16 let, manželé jsme 8. Je to pevné pouto na život a na smrt, chci v něm zestárnout :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5639
13.5.17 20:57

Zajimave tema…
Tak u nas.
Jsme rodina s velkym R. Spolu 13 let, manzele 8let.Dve krasne dcery.
Nas vztah je tolerantni a plny duvery…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
13.5.17 20:58

Splynutí duší. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
13.5.17 21:01

Nejcennější výhra v životě. Můj muž je pro mě oporou, milencem, nejlepším kamarádem, zkrátka vším, co peo život potrebuji a pro mou dcerku a mimi v bříšku ten nejlepší tatínek na světě. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
13.5.17 21:01

Jsme spolu 7 let, 5 manzele a 2 krasne deti.Ja jsem zelva a on Shrek, zabit ho nemuzu a tak si ho necham :srdce: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2720
13.5.17 21:05

Italie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
13.5.17 21:09

Moje první a jediná láska, jsme spolu téměř 18 let, 10 let manželé, máme dvě krásné dcery a vedeme spokojený život, víme o sobě vše a přesto se milujeme :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9450
13.5.17 21:09

Jsme spolu 14 let, 11 manželé. Máme tři děti. Za sebou hodně klacků pod nohama, hodně dobrého i špatného…ustáli jsme všechno…

Máme se rádi, jsme rodina. Pro sebe opora, kamarád i nekamarád, když je třeba…

Parťáci, vrby…řekla bych, že jsme jeden pro druhého vším…

I když občas mě ser. e jen tím, že dýchá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
13.5.17 21:10

Štěstí, můžeme se o sebe kdykoliv opřít.

• Nahlásit
  • Citovat
5738
13.5.17 21:10

Je zajímavé, že to zas umí pěkně popsat jen ty, co to mají krásné :think: asi měl ten kamarádky psychoodborník pravdu :mrgreen: Nikdy jsem o tom nepřemýšlela, jak jiní smýšlejí o svých manželstvích…
Z těch co mají doma Saigon se zatím nikdo neozval :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2720
13.5.17 21:11
@carambol píše:
Jsme spolu 14 let, 11 manželé. Máme tři děti. Za sebou hodně klacků pod nohama, hodně dobrého i špatného…ustáli jsme všechno…

Máme se rádi, jsme rodina. Pro sebe opora, kamarád i nekamarád, když je třeba…

Parťáci, vrby…řekla bych, že jsme jeden pro druhého vším…

I když občas mě ser. e jen tím, že dýchá

To je ale vic jak jedna veta :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
13.5.17 21:11

Proc me napadlo jen : za trest???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2720
13.5.17 21:12
@alisekR píše:
Je zajímavé, že to zas umí pěkně popsat jen ty, co to mají krásné :think: asi měl ten kamarádky psychoodborník pravdu :mrgreen: Nikdy jsem o tom nepřemýšlela, jak jiní smýšlejí o svých manželstvích…
Z těch co mají doma Saigon se zatím nikdo neozval :nevim:

Ja napsala Italie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.17 21:12

Miluji a nenávidím…asi miluji víc za spolehlivost, důvěru, za to, že není podrazak…nenávidím za Lenost, pohodlnost. DEFINICE VZTAHU:KDYŽ TY VŠE ZVLÁDLA, PROČ BYCH SE MĚL SNAŽIT JÁ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9450
13.5.17 21:13
@zudina píše:
To je ale vic jak jedna veta :mrgreen:

já vím…neumím být stručná a vcucnout ty pocity do jedné věty.

Ale tak šlo by to…parťák, kamarád, opora…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama