Deformace hlavy miminka v bříšku

30.5.16 15:37

deformace hlavy u miminka v bříšku

Ahoj chtěla bych se vás zeptat, jsem 34tt a skončila jsem v nemocnici na podezření na preeklampsii, naštěstí se nepotvrdila. Ale při výstupním ultrazvuku mi řekli, že miminko nemá klasický tvar hlavičky, setkali jste se s tím některá? Poslali mě do Pardubic na vyšetření, jestli je vše v pohodě, tam mi řekli, že zdravotně vše v pořádku, ale opravdu má trošičku deformaci hlavičky, jsem z toho vystrašená, pač mi k tomu víc neřekli, setkali jste se s tím někdo? Ve zprávě bylo psané imprese frontálně i temporálně. Což už v Pardubicích sice nenapsali, ale řekli mi že hlavička není úplně standartní. díky za zkušenosti. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4271
30.5.16 15:54

Tak na všechno už jsou dnes pomůcky viz. Kraniální remodelační ortéza. Nestresuj se s tím :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 16:40

Když mě jde o to, jestli je to možné zjistit už u miminka v bříšku? a čím je to způsobené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4271
30.5.16 18:34

@indiánka13 pravděpodobně polohou v břichu. My s malým jezdili do Frýdku a pak i do Ostravy kam se plagio přestěhovalo. Každopádně je tam jednou za 14 dní pan doktor Lipina a ten se tímhle zabývá, tak si sežeň kontakt. Ordinaci má v Ostravě v nemocnici(nevím bohužel ve které, ale moc tam jmenovců určitě nebude, tak se s ním spoj a určitě ti řekne více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama