Deka od Lullalove, proč je tak in?

Anonymní
29.7.21 21:26

Deka od Lullalove proč je tak in?

Hezký večer :palec:
Už delší čas váhám nad dekou pro berušku která se nám brzy narodí od Lullalove každá maminka na fb ve skupinkách píše jak jí má jak je úžasná apod říkám si jestli se za těch 1000 Kč opravdu vyplatí nebo jste vašemu miminku kupovali jinde dečku?
Díky :palec: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18483
29.7.21 21:31
@Anonymní píše:
Hezký večer :palec:
Už delší čas váhám nad dekou pro berušku která se nám brzy narodí od Lullalove každá maminka na fb ve skupinkách píše jak jí má jak je úžasná apod říkám si jestli se za těch 1000 Kč opravdu vyplatí nebo jste vašemu miminku kupovali jinde dečku?
Díky :palec: :lol:

Nechapu co je na dotazu tak intimní ze ho dáváš jako anonym. ale ne, nekupova jsem ji. Na léto mam mušelínovou plenu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
29.7.21 21:32

Nemam zkusenost, takze nemuzu rict jestli je tak uzasna nebo ne. Ale spis mi to prijde jen jako zaplacena reklama, protoze to cpe kazda “mamynka” na instagramu a tim me odrazuji od koupe :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
29.7.21 21:33

Já ji mám, je fajn ale že by byla tak skvělá a dokonalá si úplně nemyslím… Za ty prachy… Určitě se dá koupit srovnatelná a levnější

Příspěvek upraven 29.07.21 v 21:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
29.7.21 21:36

Nemyslím si, že je extra in, neslyšela jsem o ní. Ale běžný člověk to snad ani nemá možnost zaregistrovat. Když vidím tyto trapné reklamy, tak mě to od výrobku spíše odradí. Není v tom vůbec nápaditost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
29.7.21 21:45

Ne, deku za litr fakt nemám a ani kupovat nehodlám, jen proto, ze to říkají influencerky :D za ty peníze mám 2-3 jiné a troufám si říct, ze minimálně srovnatelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2127
29.7.21 21:57
@NinaU. píše:
Ne, deku za litr fakt nemám a ani kupovat nehodlám, jen proto, ze to říkají influencerky :D za ty peníze mám 2-3 jiné a troufám si říct, ze minimálně srovnatelne.

Viz. p. Koktová a spol. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
29.7.21 22:18

Když si necháš od šikovné paní uháčkovat deku z bambusové příze, vyjde tě to na polovinu a máš to samé. :lol: Plno lidí dá za čepici nebo deku čtyřnásobek jenom proto, že je na tom extra značka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
29.7.21 22:22

Kamaradka si ji kupovala a lituje. Kvalita srovnatelna s jinymi a levnejsimi. Rikala ze sunt drahej vylulanej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
30.7.21 07:24

Taky se mi moc líbila, chtěla sem malému koupit. Ale když to má půlka IG a každá to tam cpe, tak sem se na to vysr… vykašlala ✌🏼 Za ty prachy prý nestojí, že to je pouze obyčejná předražená deka, plínka, usínáček a kdoví co ještě všecko mají. Podobný je prý aj to Sleepee, nebo jak se to píše. Asi bych to prděla 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
31.7.21 07:10

Já chtěla od tchýně uplést za zlomek ceny. Přízí je spoustu, kde je, jako u Lullalove, 50% bavlny a 50% bambusu. Bohužel mě poslala někam a já plést neumím.
Ale na netu jsem dle složení našla srovnatelné deky za poloviční cenu, ne-li méně.
Určitě za to ta značka nestojí. Vyplatí se investovat ušetřené peníze do něčeho smysluplnějšího :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
31.7.21 13:17

Já ti řeknu proč.
V tomhle případě se povedlo zvládnout marketing. Podařilo se jim, to co nejlépe prodává. A to jsou lidi. Dostali to mezi cílovou skupinu, která si o tom spolu i povídá. Ta skupina je docela široká (maminky)
Někdo kdo má hodně sledujících na IG řekne, že je uzasna. Ti, kteří to na základě tohohle doporučení koupi, už rovnou očekávají, že je úžasná. Podělí se o to dál.
Navíc je pro hodně zákazníků ta deka opravdu líbivá.
Už jen tvoje založena diskuze jim pomáhá, protože se o tom mluví. Někdo, kdo to nezná si ji vyhledá. Marketéři milují tyhle diskuze. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
31.7.21 15:16

@NinaU. můžu se zeptat konkrétněji jaké? Také se mi Lullalove líbila, ale přesně si říkám, že je to předražené, tak si ráda nechám poradit na co se podívat :-) moc díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.21 12:52

Ahoj,

já jsem vyzkoušela od Lullalove ale bohužel po pár praních se na ní udělali žmolky a ztrácela tvar a za ty peníze jsem čekala teda něco jiného..
Ještě jsem dala šanci Tuta baby - ty mají 100% bambusových vlákno a jsou levnější mám dva měsíce a zatím úplná paráda 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18483
12.9.21 13:12

@Martina Nováková že by ne moc dobry pokus o reklamu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat