Dekorační síť na zeď - sháním inspirace

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.06.11 14:05
Dekorační síť na zeď - sháním inspirace

Ahoj. Plánuju dát holkám do pokojíčku dekorační sítě na zeď, a tak bych tu ráda nasbírala nějaké inspirace. Máte někdo něco takového doma? Můžete mi sem dát fotku?

Viděla jsem to u nás ve škole, moc se mi to líbilo a plus vidím hlavně v tom, že už nám snad nebudou pořád padat obrázky ze zdi (teď je máme přilepené „žvýkačkou“, oboustrannou páskou nebo silikonem) a taky že je budem moct jednoduše obměňovat.

Díky..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

beruska2x
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 16.06.11 14:17

nedavno to bylo v nejaky poradu, sit prichycena na zdi a deti tam kolickama nabo barevnyma velkyma kanc. sponkama pridelavaly svoje vytvory :wink:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 16.06.11 14:20
beruska2× píše:
nedavno to bylo v nejaky poradu, sit prichycena na zdi a deti tam kolickama nabo barevnyma velkyma kanc. sponkama pridelavaly svoje vytvory :wink:

Bylo to v Prostřeno a podle komentářů to byla síť rybářská. Vypadalo to fakt pěkně.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19306 příspěvků 16.06.11 14:25

koukni na Fler, třeba tady …:

http://www.fler.cz/…i-sit-142289

QQQQ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.11 14:25

Taky se na to chystám, zatím máme toto a to je naší malířce málo :wink: A nad postýlkou má to samé.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.06.11 14:28
neumisa píše:
koukni na Fler, třeba tady …:http://www.fler.cz/…i-sit-142289

Tak to mě nenapadlo - síť si háčkuju sama, ale nějaká inspirace na využití by tam být mohla :palec: .

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 16.06.11 14:28

My se inspirovali ve školce a v dětském pokoji máme na zdi bílou síť 2×1m „noležato“ (oko 5×5 cm) připevněnou na skobičkách. Věšíme tu obrázky a diplomy, připevňujem kolíčkama-klamerkama na prádlo (fotku nemám, jsem v práci). Koupili jsme na MMB, novou, cena okolo 200 Kč.

Sati
Extra třída :D 11521 příspěvků 16.06.11 14:57

Část sítě mám vyfocené tady :
http://www.mimiangel.cz/…ni_nevim_jak

rybky jsou malované windowcolorem na folii.

A druhá část je v pozadí:

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 16.06.11 21:38

síť máme z fotbalové branky dětské

PetraJ
Kelišová 6712 příspěvků 16.06.11 22:08

My to máme takhle.
Teď už to máme plný obrázků a včera holky přinesly ze školky výkresy za celý rok, tak budem zase obměňovat.
Kupovala jsem ji na MMB asi za dvě stovky, rozměr 5×1 metr.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 18.06.11 15:42

Holky, moc díky. Moje prvotina..

smurfka
Nadpozemská drbna 29601 příspěvků 07.01.16 13:29

Také jsme koupili..prosím o typ..dá se dát na zeď bez toho aby se do ní vrtalo? nebo máte všechny přivrtané ke zdi?

mayecka
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 07.01.16 13:41

Já mám přidělené ve stěně klasické bílé hacky a uchycenou síťku, na ni mám koláž fotek a na další dávám výtvory deti :kytka:

smurfka
Nadpozemská drbna 29601 příspěvků 07.01.16 13:46
@mayecka píše:
Já mám přidělené ve stěně klasické bílé hacky a uchycenou síťku, na ni mám koláž fotek a na další dávám výtvory deti :kytka:

a ty háčky se musí vrtat nebo co máte na mysli..případně odkaz nebo foto..díky

smurfka
Nadpozemská drbna 29601 příspěvků 07.01.16 13:46

Sít už koupenou máme..když nebude zbytí tak budem vrtat..ale je toho dost a zed bude samá doura, tak mě zajímá jestli se to dá připevnit i bez vrtání. Případně tedy na co, jak to vypadá..( to co se nemusí vrtat a drží to sít )

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo příště vypadne ze StarDance? Mišík! Blbě kouká, neustále si kontroluje účes

Jsou výsledky taneční show StarDance …když hvězdy tančí opravdu tak... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >