Za co byste rády poděkovaly rodičům?

15507
6.8.13 14:11

Děkuji rodičům, za to, že .....

Při jedné dnešní diskuzi mi došlo, že mi ty naše rodiče vlastně ani nepochválíme. Vadí nám, že nám v dětství prováděli to či ono, že se nám teď montují do výchovy apod.

Pojďte si vzpomenout aspoň na jednu věc, za kterou by jste rodičům chtěli poděkovat. Ale upřímně, ne žádnou ironii ;)

Já bych své mamce ráda poděkovala za to, že dokázala neuvěřitelně obratně udržovat náš vztah matka-kamarádka. Ani jedno mi od ní nikdy nechybělo. Když jsem potřebovala mámu, byla tu. Když jsem chtěla poklábosit, byla mou kamarádkou, kterou mi všechny spolužačky záviděli (a já si to už tehdy uvědomovala)

A tátovi? Nooo, to bude těžší :lol:, ale ráda bych poděkovala, že je schopný a ochotný se se mnou „dokrve“ pohádat ohledně výchovy mých dětí, protože pro mě je to jasný signál, že je má moc rád. A i když na většinu věcí máme odlišný názor, přesto za ním s dětmi ráda jezdím.

Tak a teď vy :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
6.8.13 14:13

Tátovi neděkuju za nic, nemá zájem, od rozvodu téměř neexistujeme, ani vnoučata.

Mamince děkuju za to, že je, a za to jaká je. Moc jí miluju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
6.8.13 14:15

Tátovi poděkuju maximálně za to, že mi dal život… jinak nemám za co děkovat. A mamince za to, jak nám neustále pomáhá, i když by nemusela a že i když nadělala mnoho chyb v mojí výchově, jsem díky tomu člověkem jakým jsem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
6.8.13 14:16

Já jsem vděčná oběma stejně, že ač nás nikdy nevzali v létě k moři nebo v zimě na hory, že jsme se přesto jediný den nenudili. Na každý den prázdnin jsme měli program, raději si nebrali volno pro vlastní potřebu, když jsme byli na táboře, ale nechali si ji, až budeme všichni spolu, a vždycky s námi někdo byl a něco zajímavého podnikal.
Taky jsem ráda, že vím, že mám pořád ten domov i u nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ShadowHunter
6.8.13 14:17

Rodičům děkuju za vše, za život, za pomoc. Teď v dospělosti je to lepší, než když jsem byla dítě :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
5051
6.8.13 14:19

Neměla jsem šťastné dětství, ALE děkuju mým oběma rodičům za to jak moc milují moje dvě dcery a věnují se jim jak jen můžou. Jsou to báječní prarodiče co by si opravdu přálo každé dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
6.8.13 14:19

Mamce děkuju za všechno, bez ní by to prostě nešlo…je to moje nejlepší kamarádka a zároveň ukázková máma :lol: a ač to nerada přiznávám, tak má vždycky pravdu a mrzí mě, že na to pokaždý přijdu až když je pozdě..

• Nahlásit
  • Citovat
12746
6.8.13 14:21

Otec pro mě neexistuje. nikdy se nezajímal.

Mámě děkuju za to, že přežila mojí pubertu, za to že mě miluje jaká jsem, za to že vždy když potřebuju tak je tu pro mě. ZA TO ŽE JE A VŽDYCKY BUDE MOJÍ NEJLEPŠÍ KAMARÁDKOU.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
6.8.13 14:23

A ještě dodám, že ačkoli to jako samoživitelka neměla vůbec jednoduchý, měla jsem skvělý dětství i bez dovolenejch u moře a drahejch dárků :palec: mamka je prostě vzor toho, že když se chce, tak jde fakt všechno a ještě dobře :)

• Nahlásit
  • Citovat
1716
6.8.13 14:24

Ja moji mamce predevsim za to, ze se ji podarilo z totalne roztrziteho a preletaveho ditete vychovat zorganizovaneho cloveka, ktery si umi stat za svym.
A tatkovi - no, aspon za snahu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
6.8.13 14:25

Já svým rodičům kromě mého života děkuji za to, jak mě vychovali. Sice byli občas přísní, ale v dospělosti jsem pochopila, proč to bylo a já vím, že vychovaná jsem dobře a nemusím se za nic stydět. Děkuju jim, že přežili moje pubertální období, kdy to se mnou děsně třískalo a že mě ve všem podporují.
A mamce ještě zvlášť děkuju za to, že v době mého i bratrova dětství nás chránila ode všech rodinných sporů a problémů a my tak mohli v klidu vyrůstat.

• Nahlásit
  • Citovat
15507
6.8.13 14:25

Jo a ještě bych mamce chtěla poděkovat, že nebyla vzornou manželkou a snachou. Protože kdyby byla, tak bych se už asi nikdy neusmála. Takže mami díky, že jsi kvůli mě byla fůrií, co kazí rodinné vztahy :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8814
6.8.13 14:26

Přestože máme problematický vztah, mohu poděkovat svým rodičům za to, že ze mě nevychovali závistivého člověka, za to, že mě podporují a nemluví mi do života a za to, že mají upřímně rádi i mého muže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24102
6.8.13 14:27

Oběma rodičům děkuji za to, že mě naučili slušnému chování = poprosit, poděkovat, pozdravit.
Dál bych mohla děkovat pouze s jedovatým sarkasmem a nechci kazit tuhle hezkou diskuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
6.8.13 14:27
@Kakika píše:
Jo a ještě bych mamce chtěla poděkovat, že nebyla vzornou manželkou a snachou. Protože kdyby byla, tak bych se už asi nikdy neusmála. Takže mami díky, že jsi kvůli mě byla fůrií, co kazí rodinné vztahy :hug:

Joo, to mame podobne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama