Bolení celého těla po antidepresivech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 09:22
Děkuji za zkušenosti

Holky 4 dny užívám antidepresiva a jsem jakoby mimo :zed: bolí mě celi člověk cítím záda, ruce, kloby, třes v rukou a celkově jsem na nic. Máte zkušenosti a vedlejšíma účinkema? Děkuji

Reakce:
Andulinkaa1
Povídálka 29 příspěvků 12.01.19 10:11

S tímhle moc ne. Já měla vedlejší účinky vypadávání vlasů a opravdu šílené nadýmání. Zkus přečíst příbalový leták u AD. Většinou tam jsou všechny možné vedlejšáky popsané, ale raději bych to konzultovala s lékařem :srdce:

Anonymka.D.
Kecalka 253 příspěvků 12.01.19 10:29

Ahoj, vedlejší účinky mohou přetrvávat prvních pár dní nebo týdnů, než se s tím tělo srovná, ale můžeš mít vedlejší účinky taky vsugerované. Radím raději moc načíst příbalové letáky a věřit doktorovi. Jestli je ti však hodně špatně, tak se objednej u doktora a znovu s ním užívání zkonzultuj.

Příspěvek upraven 12.01.19 v 10:45

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 10:43

@Andulinkaa1

Děkuji nadýmání mám také a dokonce při malé musím víc tlačit. Je pravda že tam je toho napsané hodně a mám asi 50 % příznaků :,( je možné že psychika podle Dr vydržet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 10:44

@Anonymka.D.
Děkuji také mě napadlo, že je to v hlavě 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 11:22

blbě se to říká ale nesledovat se moc a zaměřit se na něco jinýho.tělo tě může bolet, pže se dostáváš do klidu a uvolňují se ti svaly, který jsi měla nervama stažený.neboj se, bude dobrý :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 12:07

Vedlejší účinky u AD určitě jsou. Já jsem si je zažila hodně velké, pamatuji si, že jsem dopezla max na wc, jak mi bylo zle. Po 14 dnech ale odeznělo. Tělo si musí na léky zvyknout. Vůbec se nedes, že je něco špatně, musíš vydržet.
Omlouvám se za anonym, je pro mě choulostivé téma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 12:08
@Anonymní píše:
blbě se to říká ale nesledovat se moc a zaměřit se na něco jinýho.tělo tě může bolet, pže se dostáváš do klidu a uvolňují se ti svaly, který jsi měla nervama stažený.neboj se, bude dobrý :hug:
:hug: Děkuji věřím tomu jsi hodná :srdce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 12:10
@Anonymní píše: :hug: Děkuji věřím tomu jsi hodná :srdce:

není zač, my ,,blázníci" musíme držet při sobě :hug: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >