Dělá Dr. Max falešné čárky?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 08:26
dela dr max falesne carky?

Ahoj holky, cetla jsem na testy dr maxe same pozitivni nazory, tak jsem ho zkusila taky. Jsem dnes 11 dpo. Hned po namoceni se mi udelala pekna carka, ktera zustala viditelna 4 minuty. Test se ma hodnotit max. 5 minut. Jenze po tech 5 minutach zacla carka blednout az jsem nevidela nic. Co si o tom mam myslet? Mate nekdo zkusenost? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
alena.mo
Kecalka 206 příspěvků 02.10.18 08:28

Zkus si udělat další :)

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 02.10.18 08:29

Zkusila bych jiný test. Mně čárky na TT zůstaly a spíš bych řekla, že se po limitu ještě víc vybarvily. Taky jsem měla od Maxe.

Peruz
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 02.10.18 08:32

Máš ho hodně namoceny bych řekla takže mohl jen schnout. A po 11 dnech není ještě čárka úplně tmavá takže to může být tím. Zkusila bych další, případně clear blue. Ten jsem měla vždy pro tyto případy. Držím palce :)

Kriss Tina
Kelišová 5970 příspěvků 02.10.18 08:32

Jestli to byl spíš duch mohl vyblednout mě na testech čárky vždycky po zaschnutí zesvetlaj

malina83
Závislačka 3522 příspěvků 02.10.18 08:32

Podle té rozpite čárky bych řekla , že jsi to macela víc jak 10 vteřin. A je normální že druhá čárka po chvilce vybledne jak test usycha ale pokud jsi těhotná čárka i tak bude sice světlejší ale bude určitě vidět. Za mě zatím negativní test. Já měla slabou čárku až 15 DPO

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 08:34

@malina83 nene, macela jsem ho 5 vterin, mela jsem stopky..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 08:42

takhle vypada po zaschnuti.. no teda vazne nevim.. asi zkusim jeste dalsi..

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 02.10.18 08:46

Co jsem četla, tak se Dr.Max strašně zhoršil a jde hodně vidět ryska druhé čárky a plete se to. Udělej za dva dny, klidně Dr.Max jestli máš a buď bude silnější nebo ne. Držím palce

alena.mo
Kecalka 206 příspěvků 02.10.18 08:53

Já dr. Maxe neznám, ale připadá mi, že to je jen ryska. Většinou bývá ta čárka na jiném miste. Nebyla to jen rozpita barva na začátku? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 09:05

@alena.mo ne, opravdu to vypadalo jako druha carka, melo to i barvu.. prave mam zkusenost s tim, kdyz test nabiha a je tam takova ta druha carka co cestuje az zmizi.. ale tahle se objevila a celou tu dobu tam zustala ty 4 minuty.. a pak zacla blednout.. stalo se mi to uz vcera, ale to byla ta carka sotva znatelna..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 09:07

takhle se tam objevila a zustala tam a pak bledla no..

malina83
Závislačka 3522 příspěvků 02.10.18 09:08

Žádnou druhou čárku nevidim. Ale ještě je brzy

Příspěvek upraven 02.10.18 v 09:09

alena.mo
Kecalka 206 příspěvků 02.10.18 09:09
@Anonymní píše:
@alena.mo ne, opravdu to vypadalo jako druha carka, melo to i barvu.. prave mam zkusenost s tim, kdyz test nabiha a je tam takova ta druha carka co cestuje az zmizi.. ale tahle se objevila a celou tu dobu tam zustala ty 4 minuty.. a pak zacla blednout.. stalo se mi to uz vcera, ale to byla ta carka sotva znatelna..

Aha to je tedy zvláštní. Já od jiných testu znám, že ta čárka je jinde, vic uprostřed a ne hned u rysky, ale možná to dela ta fotka. Zkus zajít pro jinu značku; )

malina83
Závislačka 3522 příspěvků 02.10.18 09:14

Tahkhe vypadali moje testy 15 a 17. DPO. Takze udelej další test tak za 3 dny a bude jasno

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >