Dělá firma ze mě debila???

92
1.10.20 16:59

Dělá firma ze mě debila???

Jak už jsem psal, dříve jsme měli jednoho doktora, dal razítko a byl klid, ani volat jsem mu nemusel, byla to prohlídka jednou za 2 roky. Teď? Škoda mluvit. Byl jsem na ušním i na plicním a dneska jsem dokonce musel vstávat už 7:30, protože jsem jel pro výpis z lékařské dokumentace. To mi tak sice ani nevadilo, ale dnes mě fakt vytočila jedna doktorka, zrovna dneska a zrovna teď, když jsem jí volal.
Ty všechny výsledky už mám u sebe a mám jet k ní, tak mě teď odbyla se slovy, že to musím nahlásit jedné osobě a ta mě tam objedná. Asi myslela osobu z personálního oddělení.

Před návštěvou závodní lékařky:

Absolvování všech odborných vyšetření - výsledky vzít sebou
Výpis z lékařské dokumentace od svého obvodního lékaře ( doklad o zaplacení poplatku, předat výpočtařce/ personálnímu oddělení - bude proplaceno do výplaty )

Podotýkám, že všechny ty výsledky už mám u sebe, tak nechápu, proč už mě neobjednala, ale na personálním oddělení jsem ještě nebyl, protože mám tento týden dovolenou.

Už se vám to někdy stalo? Jak kdyby to nebylo jedno, mám sto chutí ty všechny výsledky vyhodit a dát v práci výpověď, protože už mě to prostě sere, pořád všude někde chodit!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5314
1.10.20 17:02

Když dáš výpověď tak budou chtít zase výstupní prohlídku a budeš chodit znovu. Klid dej si panáka, rozdej pár vizitek a buď rád že máš teď práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
1.10.20 17:08

Vždyť k doktorovi chodit nemusíš, ale nesmíš se pak divit, že máš neplacené volno :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11848
1.10.20 17:09
@Zdeněk IV píše:
Jak už jsem psal, dříve jsme měli jednoho doktora, dal razítko a byl klid, ani volat jsem mu nemusel, byla to prohlídka jednou za 2 roky. Teď? Škoda mluvit. Byl jsem na ušním i na plicním a dneska jsem dokonce musel vstávat už 7:30, protože jsem jel pro výpis z lékařské dokumentace. To mi tak sice ani nevadilo, ale dnes mě fakt vytočila jedna doktorka, zrovna dneska a zrovna teď, když jsem jí volal.
Ty všechny výsledky už mám u sebe a mám jet k ní, tak mě teď odbyla se slovy, že to musím nahlásit jedné osobě a ta mě tam objedná. Asi myslela osobu z personálního oddělení.

Výpis z lékařské dokumentace od svého obvodního lékaře ( doklad o zaplacení poplatku, předat výpočtařce/ personálnímu oddělení - bude proplaceno do výplaty )

Podotýkám, že všechny ty výsledky už mám u sebe, tak nechápu, proč už mě neobjednala, ale na personálním oddělení jsem ještě nebyl, protože mám tento týden dovolenou.

Už se vám to někdy stalo? Jak kdyby to nebylo jedno, mám sto chutí ty všechny výsledky vyhodit a dát v práci výpověď, protože už mě to prostě sere, pořád všude někde chodit!!!

Když jsi lopata, tak běháš. Mě na prohlídku objedná sekretářka, zajdu v pracovní době na konkrétní objednaný čas a nečekám, za patnáct minut hotovo. Výpis si zajistí sama lékařka, fakturu a výsledek pošle přímo firmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14941
1.10.20 17:10
@Zdeněk IV píše:

No a vo co gou? Jako že závodní doktorka tě chce vidět, než něco napíše do posudku o tvém zdravotním stavu? To se mi u závodních doktorek stávalo běžně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19019
1.10.20 17:17

Musel jsem vstavat v 7:30 :mrgreen: to je teda oběť :lol: a jinak nevim co cekas no, holt ty prohlídky asi potřebuješ k vykonu prace ne? Tak holt posloucham usima a řídím se pokyny kde se kdy mam objednat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
1.10.20 17:24

Všechny prohlídky už mám vyřešené!!!

Všechny prohlídky už mám vyřešené a vyřízené, ale tak je pravda, že od nás práce, co zapisuje, tak mi řekla, že jí to mám říct a že mě tam objedná. Nebo možná i z personálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
1.10.20 17:25

Nechápu, proč se nemůžu objednat sám. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24995
1.10.20 17:27

Už v 7:30 :mrgreen: já bych chtěla mít tvoje problémy :roll:

Příspěvek upraven 01.10.20 v 17:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
1.10.20 17:27
@Zdeněk IV píše:
Nechápu, proč se nemůžu objednat sám. :think:

Asi ví, že máš ve všem totální guláš a ještě by jsi to objednání zmastil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
1.10.20 17:30

NEVĚDĚL JSEM TO!!!

K závodnímu lékaři mě objednává personalista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42983
1.10.20 17:31
@Zdeněk IV píše:
K závodnímu lékaři mě objednává personalista.

u nas taky. Se proste prizpusob. Teda bacha, mozna budes muset vstat 7.15, ale to das :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24462
1.10.20 17:32

Asi mi uniká smysl téhle diskuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5314
1.10.20 17:35
@lleennttiillkkaa píše:
Asi mi uniká smysl téhle diskuze.

Přečti si jeho ostatní diskuze a pochopíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13710
1.10.20 18:43

No vstávat v 7:30, to chápu že ti rozladilo den. Zavolej na personální a řekni ať ti domluví termín. Problem viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama