Dělá lady max test slabší čárku než mamatest?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 11:05
Dělá lady max test slabší čárku než mamatest?

Ahoj, v sobotu mi na mamatestu vyšel duch a v pondělí už pěkná zřetelná 2. čárka. Dnes jsem si ráno dělala test lady max a čárka byla teda slabší než v pondělí. Může to být jiným testem, i když mají oba citlivost 10? K dr. jdu až začátkem srpna. Menzes má týden zpoždění. Prosím o zachování anonymu, ještě to nikdo neví.

Reakce:
Payus
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 10.07.19 11:30

Zalezi na obsahu barviva :think: testuj vzdy stejnou znackou, at si pak nedelas zbytecne hlavu. Pridavam fotku kde muzes sama porovnat sytost carek ve stejny den a stejny cas. Jeden test je lady max comfort, druhy mama test comfort…sama vidis ktery je intenzivnejsi.

Aduš8
Kelišová 5241 příspěvků 10.07.19 11:38

Neřešila bych sílu čárky, může být rozdílná i u stejných testů, záleží na koncentraci hormonu v moči. Dvakrát pozitivní test už je jistota, objednej se na gynekologii, je léto a doba dovolených. Blahopřeji :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 11:42

@Payus @Aduš8 holky díky. Jednoho prďolu už doma mám :srdce: a na gynekologii už jsem objednaná na začátek srpna. Snad bude vše ok :)

Payus
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 10.07.19 13:14
@Anonymní píše:
@Payus @Aduš8 holky díky. Jednoho prďolu už doma mám :srdce: a na gynekologii už jsem objednaná na začátek srpna. Snad bude vše ok :)

To vis ze bude vse ok, ja se uz taky tesim na druhe :baby: prinese nam ho Jezisek..nebo Mikulas :dance:

Kajka9
Kelišová 5092 příspěvků 10.07.19 22:14
@Anonymní píše:
Ahoj, v sobotu mi na mamatestu vyšel duch a v pondělí už pěkná zřetelná 2. čárka. Dnes jsem si ráno dělala test lady max a čárka byla teda slabší než v pondělí. Může to být jiným testem, i když mají oba citlivost 10? K dr. jdu až začátkem srpna. Menzes má týden zpoždění. Prosím o zachování anonymu, ještě to nikdo neví.

vůbec neřeš pokud chceš sledovat sílu čárky tak stejné testy..je jedno jestli oba byly 10ale pokud je to jiná značka…může mít méně barviva

janka23
Závislačka 2744 příspěvků 12.07.19 08:16

Nesrovnavej intenzitu carky z ruznych testu. Pokud chces srovnavat, tak jedineod stejne znacky a druhu :kytka:

Váš příspěvek
Reklama