Dělá mi zle dlouhý spánek

Anonymní
15.4.17 09:04

dělá mi zle dlouhý spánek

Ahoj holky. Prosím o radu, než navštívím dr, protože se obávám, že mě odbyde antidepresivy. Můj problém spočívá v divných stavech, co prožívám. Přes den mívám pocity depersonizace a derealizace. Někdy pocit jako bych nestála pevně nohama na zemi, težko se to popisuje, prostě pocit jako bych se houpala, dědělá mi zle ostré světlo. I sluneční. Ikdyž je pod mrakem tak se někdy mračím jako by mi svítilo do obličeje… a teď k tomu spánku. Dělá mi zle když moc dlouho spím, budím se taková jak poblblá, jako normálně vnímám, ale prostě se cítím divně. Když spím tak akorát 6-8h tak je to celkem fajn ale jak přetáhnu tak mám ty stavy a.jsem šíleně unavená. Neví někdo co by to mohlo být? neprožívá někdo něco podobného? děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

464
15.4.17 09:08

Pocit přespání mi divný nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
15.4.17 09:11

Taky se citim rozlamane, kdyz spim dyl, podle me je to normalni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
15.4.17 09:12

Přespanost, to je normální. Ty stavy, co popisuješ, mívám občas taky. Když mi něco schází. Většinou to zaženu čokoládou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 09:12

To je normální. Proste jsi prespala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11306
15.4.17 09:23

Něco je špatně ve vašem mozku.

Potřebujete k lékaři a potřebujete důkladné vyšetření, neurologické, endokrinní a psychitarické.

V žádném případě to neodkládejte, čím déle necháte ve své hlavě řádit porouchanou biochemii, ať už z jakéhokoliv důvod, tím je větší šance, že napáchá nějaké špatně rehabilitovatlené škody.

To co popisujete není v pořádku a není to možné zvládnout silou vlastní vůle.

jděte k lékařům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11306
15.4.17 09:25

Depersonalizace, derealizace, světloplachost a závratě vážně nejsou běžná součást života a pokud tím někdo trpí, tak by opravdu měl jít k lékaři.

Pokud někdo reaguje jen na to přespání a nevšiml si celé té první půlky a díky tomu to celé zlehčuje, tak to je alespoň další důklaz, proč je extrémní hloupost snažit se řešit svůj zdravotní stav na internetu, namísto v ordinaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.17 09:32
@Ou píše:
Depersonalizace, derealizace, světloplachost a závratě vážně nejsou běžná součást života a pokud tím někdo trpí, tak by opravdu měl jít k lékaři.Pokud někdo reaguje jen na to přespání a nevšiml si celé té první půlky a díky tomu to celé zlehčuje, tak to je alespoň další důklaz, proč je extrémní hloupost snažit se řešit svůj zdravotní stav na internetu, namísto v ordinaci.

děkuji. Já jsem se chtěla jen optat zda to někdo nemá podobně, mám totiž strach, že mě lékař odbyde jako tomu bylo po smrti babičky, kdy mi na stavy panické poruchy neřekl nic jen napsal lexaurin. Nebrala jsem ho. Už je to pět let.

Ještě dodám k těm svým problémům, že mi dělají zle nákupy, fronty v obchodě atd. To vždy myslím, že sebou seknu a mám u toho právě derealizaci. Hned po Velikonocích jdu k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
22563
15.4.17 09:52

Pocit přespání už jsem dlouho nezažila :mrgreen:. Ale třeba o prázdninách jsem to mívala běžně. Nejsem typ, co umí vstát třeba v 7 sám od sebe. Probudila se třeba v 10. Kamarádky se mi za to smály, ale to fakt pochopí je ten, kdo tak taky má.
Ale taky jsem byla grogy, unavená, nic mě nebavilo… Od tý dobý, co mám děti, tyhle problémy nemám :mrgreen: :palec:

Ale mluvím jen o úvaně, se zbytkem neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14359
15.4.17 11:01

To ma asi kazdej, narid si budika treba na tech 8 hodin. Ja jak se prespim tak sem pak taky nepouzitelna. Nastesti me malej vzdycky vytahne z postele brzo takze naspim 6-7 hodin maximalne, chvili mi trva nez se probudim, ale pak je to ok. Nechapu proc teda spis dlouho, kdyz je ti potom tak zle :nevim: ve fronte v obchode je mi zle taky, parkrat sem tam sebou svikla, rekla bych ze je to tim vzduchem, spoustou lidi kolem, jak stojim na miste, mam nizkej tlak, takze to bude vsechno se vsim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
15.4.17 12:29

Co krční páteř? Ta dokaze spoustu z techto příznaků vyrobit. A můžou se umocnit dlouhým lezením, když se nehybes.
Co se sluníčka týká, tak mě třeba od podzimu do jara nedělá dobře, často mě z něj bolí hlava, občas i když je pod mrakem, tak cítím jak září skrz.
Nemusí to být nutně nějaký horor, mohla se ti třeba ozvat opět ta panicka porucha a umocňuje ji nějaký fyzicky problém. S obvodakem bych to neřešila, začala bych na neurologii a pak by se vidělo. Hlavně klid a nekasat si kalhoty, když brod je ještě daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama