Dělá někdo organizátora pro Scuk.cz?

2.9.20 10:36

Dělá někdo organizátora pro Scuk.cz?

Dobrý den,

má někdo zkušenosti organizátora pro Scuk? Kolik času se tomu věnujete (poměr propagace - výdej), kolik objednávek týdně máte, kolik si vyděláte? Je jasný, že čím více máte zákazníků, tak je toho více. Většina organizátorů má cca 300-600 fanoušků na FB, tak mě zajímá kolik je objednávek, když už to má organizátor dobře rozjeté. Určitě to budou individuální čísla, proto se ptám, jaké rozdíly mohou být.

Všem děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
966
2.9.20 11:03

@Martinus19 Hezká debilní reklama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.9.20 11:17
@smutny klaun2 píše:
@Martinus19 Hezká debilní reklama.

Bohužel nemáte pravdu, o reklamu nejde! Máte tedy zkušenosti?
Koukám, že lidi jsou z reklam paranoidní a vidí jí všude… :pocitac: Kdybych chtěl psát reklamu, tak napíšu o jiné společnosti, potřebuji si udělat srovnání.

Pěkný den a nebuďte tolik smutný. Martin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
8.9.20 10:31

Nevím co je scuk, ale 600 fans je v dnešní době naprosto nic. Facebook zobrazuje příspěvky jen míň než 5%fanoušků daného profilu či stránky, a při i vyšším konverzním poměru se dá snadno vypočítat že to bude tak na velmi slabý občasný přivýdělek. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6308
8.9.20 16:07

Já přes scuk teda nakupuju, nedělám organizátora, ale zkus se zaregistrovat k několika odběrovým místům a kontakty si myslím dostaneš, pak se zkus zeptat přímo jich. A zjisti si, kolik je organizátorů v okolí. Já mám do 5 km tři a to jsme malá obec. Podle mého to stačí. Tam je to nějak rozdělené jestli pracuješ jako zaměstnanec, podnikatel nebo nepodnikatel. Ta paní organizátorka, u které vyzvedávám, tak funguje asi půl roku a když jsme si domlouvali kvůli koroně časy vyzvednutí, tak nás tam bylo vždy kolem 30. Ve skupince na FB je nás cca 500. Ale ono spíš záleží na to, za kolik kdo objednává. Já objednávám cca za 2000 za měsíc, ale jsou členové, kteří nakupují už jen přes scuk, takže tam to bude určitě za víc. A podle toho se pohybuje i odměna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.20 14:42
@pst007 píše:
Nevím co je scuk, ale 600 fans je v dnešní době naprosto nic. Facebook zobrazuje příspěvky jen míň než 5%fanoušků daného profilu či stránky, a při i vyšším konverzním poměru se dá snadno vypočítat že to bude tak na velmi slabý občasný přivýdělek. :-)

Díky za info, ale myslím si, že u těchto fans by to mohlo být více sledované, když službu využívají, tam tam budou chodit sami. Jinak těch 5% z daného profilu by bylo málo, to máte pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.20 14:45
@Hanula1212 píše:
Já přes scuk teda nakupuju, nedělám organizátora, ale zkus se zaregistrovat k několika odběrovým místům a kontakty si myslím dostaneš, pak se zkus zeptat přímo jich. A zjisti si, kolik je organizátorů v okolí. Já mám do 5 km tři a to jsme malá obec. Podle mého to stačí. Tam je to nějak rozdělené jestli pracuješ jako zaměstnanec, podnikatel nebo nepodnikatel. Ta paní organizátorka, u které vyzvedávám, tak funguje asi půl roku a když jsme si domlouvali kvůli koroně časy vyzvednutí, tak nás tam bylo vždy kolem 30. Ve skupince na FB je nás cca 500. Ale ono spíš záleží na to, za kolik kdo objednává. Já objednávám cca za 2000 za měsíc, ale jsou členové, kteří nakupují už jen přes scuk, takže tam to bude určitě za víc. A podle toho se pohybuje i odměna.

Super, děkuji, první člověk co tam alespoň nakupuje. Takhle ta čísla již vypadají zajímavě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6308
12.9.20 16:28

@Martinus19 není ta co. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu