Reklama

Dělá Pepino TT falešné duchy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PHV
Kecalka 295 příspěvků 16.07.18 06:27
Dělá Pepino TT falešné duchy?

Ahoj, jednoduchá otázka - dělá Pepino falešné duchy? Dr max mi dělá ducha po zaschnutí vždycky, ale u Pepina se mi to nikdy nestalo, až teď, dostat to mám za 3 dny. Jsem nějakých 12DPO. Zajímají mě zkušenosti s tímto testem z poslední doby, ne například z roku 2004 :lol: Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3143 příspěvků 16.07.18 06:33

Podle mě ne, jsou dobrý. I ovuláky. Včera jsem měla na dr.maxovi ducha, že bych už kupovala kočárek :roll: Přitom na jiném testu nic a pak jsem to dostala. Pepino jsem měla minule a duch tam nebyl. Včera ten druhý byl nějaký SeeNow Adeli, taky bez ducha. :palec: Ale dr.max :pocitac:

PHV
Kecalka 295 příspěvků 16.07.18 06:36

@mau-mau No přesně. Dr Max mám taky ducha vždycky, jakýkoli den cyklu, i při MS. A cystu nemám. :pocitac: Už jim ani nevěřím a proto je nekupuji. Zítra zkusím další Pepino a uvidíme jestli bude taky duch :think: Právě že mě zajímalo, jestli dělají taky duchy běžně. Ale je pravda, že na něm jsem nikdy v průběhu let falešno neměla. Když nic, byl bílý. No uvidíme :nevim:

mau-mau
Závislačka 3143 příspěvků 16.07.18 06:54

Já jsem docela ráda, že to není běžné. Ti maxáci to snad dělají schválně, aby si baba běžela koupit další test, že má ducha a chce to ověřit. :pocitac: :lol: :roll: Ale oni sviňáci prodávají jen ty svoje a pak Clearblue. Tak nakupuju na netu nebo jinde, což je trochu výzva, protože dr.max je rozesetej ve všech OC, což je nejpohodlnější na nákup :? Ale ty nejspíš fakt těhotná budeš. Tichá gratulace a závist :mrgreen: :palec: ;)

PHV
Kecalka 295 příspěvků 16.07.18 07:01

@mau-mau No ještě ani zdaleka negratuluj, snažíme se asi třičtvrtě roku, a za tu dobu už jsem viděla na testech leccos :nevim: Ale pořád to byl Max a nebo testy objednané z Aliexpressu :lol: :lol: ty dělaly duchy a ještě ani nebyly namočené :lol: každopádně jsem si řekla že Max už nikdy a v DM jsem si koupila ten Pepino. Tak uvidíme :nevim: Jednou jsem na Maxovi měla vyloženě druhou čárku a ne ducha, a na jiných nic. Jsou to šmejdy a já ani tomuhle duchovi radši nedávám váhu

mau-mau
Závislačka 3143 příspěvků 16.07.18 07:29

Tak dej vědět, jak se to vyvíjí. :palec: držím palce. Já si objednala přes kamarádku pár věcí a všechny na bobek, tak už jsem s Aliexpressem skončila. Test už předem se dvěma čárkama vyřeší obyčejný test a fix :mrgreen: Můžu ho mít taky. :lol: Ale ten dr.max mi i dělal, že jsem těhotná byla, hcg přes 2 tisíce a na testu furt duch 8o :roll: trapáci :cert: Tak lovu zdar :palec: :srdce: Snad se záhy přidám :pankac:

PHV
Kecalka 295 příspěvků 16.07.18 07:35

@mau-mau Díky díky, určitě napíšu 8) jsem na to zvědavá a duchovi už nevěřím :lol: možná pro jeden skáknu ještě dnes :lol: :lol:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 16.07.18 08:45

Holky jen se přidám k pomluve dr maxe, tohle mi udelal v sobotu, tehotna na 98% nejsem. Z Pepino zkušenosti nemám.

PHV
Kecalka 295 příspěvků 16.07.18 17:22

@Kskaja no přesně takový duchy mi dělá pořád! Už nikdy víc.

@mau-mau Tak jsem si dneska koupila nějakej jinej test, Comfort 10, a je tam taky duch, silnější než včera :lol: Tak uvidíme :nevim: Nechci to zakriknout :nevim:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 16.07.18 18:32

@PHV držím pěsti :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama