Dělá právě teď někdo řidičak na skupinu A?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 21:43
Dělá právě teď někdo řidičak na skupinu A?

Ahoj, právě jsem začala. Je tu ještě nějaký odvážlivec, se kterým bych mohla sdílet pokroky?
Anonym - rodina to zatím neví, tak ať se zbytečně nenervují.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 19039 příspěvků 06.09.19 21:45

Hohohoooo, at se dari! A pozdeji vitej do klubu, ale s notnou davkou respektu :palec:

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 06.09.19 22:34

Já to mám už dlouho v plánu, ale nějak nestíhám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 22:40

@wildcherry respekt mám a i zodpovědnost. Přeci jen už jsem starší matka od rodiny. Moc děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 22:41

@Zumpa tak držím palce

beeerush
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 07.09.19 10:28

Držím palce, mám v plánu až na jaře, chci tam jít a mít už alespoň malou praxi. Můžu se zeptat, které s tím máte zkušenosti, učily jste se jezdit až v autoškole nebo kde jinde?

romanos7
Kecalka 269 příspěvků 07.09.19 10:38

Na motorku bych se bal delat ridicak. velky respekt.Na osobak jo to je pohoda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 10:42

@beeerush já se učila přes prázdniny na Simsonu. Můj muž je vášnivý motorkář, přivedl mě k tomu, tak mě i učil a učí. Řekl, že mě do autoškoly nepustí, dokud neuvidi, že na to mám. A he to dobře, aspoň se umím už rozjet a zastavit a hlavně řadit. Chodí tam se mnou kluk, který neseděl nikdy na ničem. Určitě není podmínka něco umět. Ale já sama pro sebe jsem jistější. Držím palce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 10:45

@romanos7 souhlasím a ve 20 mě to ani nenapadlo. Ve 40 jsem potkala motorkáře a už v tom lítám s ním. A přistupuju k tomu tak, že buď to půjde nebo ne, nebudu to hrotit přes sílu. Přeci jen už jsem zasloužilá matka pluku

romanos7
Kecalka 269 příspěvků 07.09.19 10:53
@Anonymní píše:
@romanos7 souhlasím a ve 20 mě to ani nenapadlo. Ve 40 jsem potkala motorkáře a už v tom lítám s ním. A přistupuju k tomu tak, že buď to půjde nebo ne, nebudu to hrotit přes sílu. Přeci jen už jsem zasloužilá matka pluku

Opravy. treba sundat zadni kolo na motorce kdyz by bylo rozbity je asi slozitejsi nez u auta

romanos7
Kecalka 269 příspěvků 07.09.19 11:17
@Zumpa píše:
Já to mám už dlouho v plánu, ale nějak nestíhám.

a to by ses jako nebala delat papiry ba motorku

Enmamma
Závislačka 4133 příspěvků 07.09.19 11:19

Co to je skupina A? Já jsem řízením úplně nepolíbená a značku aut nepoznám, jsem out. Nicméně jsem odvážná a po výplatě se hodlám přihlásit do autoškoly.

romanos7
Kecalka 269 příspěvků 07.09.19 11:22
@Enmamma píše:
Co to je skupina A? Já jsem řízením úplně nepolíbená a značku aut nepoznám, jsem out. Nicméně jsem odvážná a po výplatě se hodlám přihlásit do autoškoly.

Skupina A je ridicak na velkou motorku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 11:46

@romanos7 tak ba to budu mít asistenci stejně jako u auta. Tam si kolo taky neměním

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 11:49

@Enmamma velká motorka, můžeš dělat rozšíření a nebo rovnou velkou. Já dělám rovnou velkou. S autem ti držím palce

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama