Dělá se někomu na hlavě akné?Např po ostříhání u kadeřníka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Troom
Povídálka 18 příspěvků 13.04.19 23:32
Dělá se někomu na hlavě akné?Např po ostříhání u kadeřníka?

Ahoj lidi, celý život se mi ve vlasech opakovaně vytváří bouličky typu akné. Nékdy se mi udělají po ostříhání a jindy nahodile. Můj kožař nevěděl co to je a psal mi roztok s 60% ethanolum, 3% atb a 3% acidum salycilicum a to mi vzdy zabralo cca po 4 dnech a pote jsem mel treba 2 měsíce klid někdy i déle. Zkoušel jsem diety, nepit kafe, nejist cukr, vice spát, ale vliv to nemělo. Pak jsem vyměnil kožního a ta mi udělala stěry a našla mi tam streptokoka, dala mi na to dalacin atb tbl a ty jsem bral asi mesic. Poté mi rekla ze uz ho nemám. Jenže se mi to zase vrátilo. Nemáte to někdo taky? Jak to řešite? Ps. Lupenka ani Seborea to neni je to proste neco jako abces s hnisem. Hodne to svedi.

Reakce:
NoFear
Kecalka 245 příspěvků 13.04.19 23:40

@Troom spíš si myslím, že se Ti vratil ten streptokok, těch se obecně špatně zbavuje.. pokud to máš jen ve vlasech, tak to asi akné jako takové nebude. Šla bych znovu na kožní na další testy.

llida
Kecalka 366 příspěvků 14.04.19 06:24

Me neco podobneho zpusoboval sampon, neudelalo se to hned po umyti hlavy, takze mi chvili trvalo na to prijit…

Troom
Povídálka 18 příspěvků 14.04.19 08:37
@llida píše:
Me neco podobneho zpusoboval sampon, neudelalo se to hned po umyti hlavy, takze mi chvili trvalo na to prijit…

To jsem taky doufal, ze je jedna z moznych pricin :( vyzkousel jsem kde co a ted jen brezovej Dixi a i tak se to porad vraci. Uz jsem tak zoufaly, ze si tam mazu 15% kyselinu saliciovou…krasne to ty boulicky vysusuje a pomaha proti svedeni

Afrikana
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 14.04.19 17:52

Ono to klidne muze byt i tim samponem. V tech obycejnych je jako penici slozka Sodium Laureth Sulphate, ktera kuzi vysusuje, takze treba u me to bylo pricinou svedeni, lupu a pupinku. Mne osobne proto pomohlo prejit na prirodni sampony a prirodni tuha mydla a mam pokoj. Ale taky to chtelo hledat.

yarenka777
Kecalka 166 příspěvků 1 inzerát 20.04.19 09:08

Já jsem špatně dopadla u kadeřnice s jejich lakem na vlasy. Po příchodu domů jsem letěla pod sprchu a nasadila jsem jeden analergin. Do rána byl klid.

Váš příspěvek
Reklama