Dělá se někomu špatně při řízení auta?

1
22.3.21 13:58

Dělá se někomu špatně při řízení auta?

Dobrý den, ahoj,

mám takový dotaz ohledně řízení auta. Pokud jedu v autě, vzadu nebo jako spolujezdec, dělá se mi hodně špatně od žaludku. Používám na to různé prášky atd., což trochu pomáhá. Teď si ale potřebuji udělat řidičák a bojím se, jestli mi při řízení auta nebude taky špatně? Četla jsem, že při řízení špatně nebývá, ale bohužel není jak to vyzkoušet. Proto se chci zeptat na vaše zkušenosti nebo rady? :)

Děkuji moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1064
22.3.21 14:18

Mně se dělá špatně jen když čtu (to při řízení nehrozí :lol:), koukám na obrazovku (to taky nepřipadá v úvahu), nebo když někdo jezdí neplynule (špatné rozjezdy, řazení apod. - to nedělám). Takže bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3289
22.3.21 14:26

Dělá se mi špatně jako tobě, ale při řízení ne :) Takže hurá do toho :)
Dokonce jsem si párkrát musela přesednout na klikaté trase na místo řidiče, když jsem s sebou neměla Kinedryl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19881
22.3.21 14:28

Ja to mam taky a to kdyz nekdo jezdi brzda/plyn. Zvlast s chlapem do kopcu je to vyzivny, onehda mi musel zastavit a nechat me vydychat venku. Hele kdyz ridim ja, takhle nejezdim a problem s tim nemam, ale jako spolujezdec to jsou muka. Ta muzska touha po strihani zatacek neni nic pro me. Kdyz jede jako clovek, tak dobry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
22.3.21 14:40

Mám to samé, při jízdě musím sedět vepředu a koukat rovně před sebe. Neexistuje koukání do mapy, otáčení se na děti, psaní SMS, apod. Když řídím, je to v pohodě. I když, jednou se mi za volantem také udělalo špatně, že jsem musela zastavit a vydýchat se. Ale to byla silnice snad 10.tridy a samá prudká zatáčka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
22.3.21 15:40

Mám to úplně stejně - jako spolujezdcovi mi bývá špatně, ale když řídím, tak vůbec. Vnímáš tu cestu úplně jinak, soustředíš se na řízení a opravdu mi nikdy špatně nebylo, když jsem řídila. Naopak při delších cestách jsem hlavní řidič já :) Takže se určitě neboj, špatně jako řidičce ti bývat nebude. Držím pěsti, ať se autoškola podaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24583
22.3.21 15:51

Udělala jsem si řidičák i proto, abych nemusela být spolujezdec a nebylo mi špatně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
22.3.21 15:52

Mám to taky tak, na všech sedadlech kromě řidiče je mi strašně špatně. Když řídím je mi fajn a řídím strašně ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4590
22.3.21 16:10
@hanapol píše:
Dobrý den, ahoj,

mám takový dotaz ohledně řízení auta. Pokud jedu v autě, vzadu nebo jako spolujezdec, dělá se mi hodně špatně od žaludku. Používám na to různé prášky atd., což trochu pomáhá. Teď si ale potřebuji udělat řidičák a bojím se, jestli mi při řízení auta nebude taky špatně? Četla jsem, že při řízení špatně nebývá, ale bohužel není jak to vyzkoušet. Proto se chci zeptat na vaše zkušenosti nebo rady? :)

Děkuji moc :)

Mne jako male bylo blbe vzadu kdyz jsem koukala do mapy nebo si cetla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5351
22.3.21 16:26

Mě se dělá v autě špatně taky, ale při řízení je to v pohodě. Mám to od prvního porodu. Nemůžu sedět vpředu jako spolujezdec natož v zadu :poblion: :poblion: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
22.3.21 16:32

Při řízení vůbec ne 8), ani na vedlejším sedadle vpředu 8). Zato když sedím vzadu, tak stačí chvilku koukat do mobilu… :roll: :? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
22.3.21 17:55

@hanapol Taky se mi dělá zle v autě. Ale při řízení ne, to funguje jinak a člověku špatně není. Jen jednou, když jsem sjížděla nějaké serpentiny, tak mi houplo v žaludku i při řízení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat