Dělá si tu někdo zrovna řidičák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 24.02.18 08:41
dela si tu nekdo zrivna ridicak

Ahoj,

dela si tu nekdo ridicak? jak zvladate, mate steach? me ceka pristi tyfen orvni jizda, doucuju se oredpisy, znacky, mam trochu hokej v prednostech :)

furt mam v hlave, ze pojedu a nebudu si jista, komu dat prednist :)) jeste ze tam bude instruktor :)

delam rychlokurz, mela bych to mit hotove do konce brezna, pak zk..

nevite, da se i pro prvoridice vystavit ridicak za piplatek za par dni? stehuju se do zahranici, tak at sem nemusim letet si ho vyzvednout, nebo dat plnou mic nekomu z rodiny?

a co jibak, co vam treba nejde na rizeni?
mne nesedl instruktor, za volantem s nim jsem bebyla, ale pusobi dost zpruzene a neprijemne, o to vic mam nervy :)

Reakce:

cecetka
Kelišová 7447 příspěvků 24.02.18 10:24

@astoret Mas nekoho, kdo by s tebou na odlehlem miste mohl trenovat jizdy? Teorii se naucis, ale na praktickou zkousku musis byt trochu vyjezdena. V dnesni dobe neni neobvykle, ze te komisar z jizd opakovane vyhodi :nevim:

Osobne jsem mela rozjezdy, razeni apod. natrenovane jeste driv, nez jsem nastoupila do autoskoly. Instruktor pak se mnou jen piloval parkovani couvanim do rady a jine slozitejsi ukony.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 24.02.18 10:38

Nechci tě strašit, ale závěrečky nemusíš dát napoprvé a další termín může být kvůli počtu lidí i za delší dobu a klidně se může stát, že to nestihneš do odjezdu do zahraničí. Od prvního pokusu o závěrečky musíš úspěšně dokončit do půl roku, jinak si zaplatíš znova kurz v autoškole :(
K teorii ti poradím, dělej si ty testy. Nejlepší je vyjet si celý soubor asi 460+- otázek a to si procházet. Testy po 25 otázkách se strašně opakují a nemuselo by vůbec na některé dojít.
Celý soubor jsem se naučila za tři dny. Sedla jsem k tomu a za necelé 4 hodiny bylo hotovo. Ty, které jsem popletla nebo spíš jen hádala, jsem si nafotila mobilem a příště si prošla jen ty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >