Dělá si tu někdo zrovna řidičák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineastoret
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 24.02.18 08:41
dela si tu nekdo zrivna ridicak

Ahoj,

dela si tu nekdo ridicak? jak zvladate, mate steach? me ceka pristi tyfen orvni jizda, doucuju se oredpisy, znacky, mam trochu hokej v prednostech :)

furt mam v hlave, ze pojedu a nebudu si jista, komu dat prednist :)) jeste ze tam bude instruktor :)

delam rychlokurz, mela bych to mit hotove do konce brezna, pak zk..

nevite, da se i pro prvoridice vystavit ridicak za piplatek za par dni? stehuju se do zahranici, tak at sem nemusim letet si ho vyzvednout, nebo dat plnou mic nekomu z rodiny?

a co jibak, co vam treba nejde na rizeni?
mne nesedl instruktor, za volantem s nim jsem bebyla, ale pusobi dost zpruzene a neprijemne, o to vic mam nervy :)

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7143 příspěvků 24.02.18 10:24

@astoret Mas nekoho, kdo by s tebou na odlehlem miste mohl trenovat jizdy? Teorii se naucis, ale na praktickou zkousku musis byt trochu vyjezdena. V dnesni dobe neni neobvykle, ze te komisar z jizd opakovane vyhodi :nevim:

Osobne jsem mela rozjezdy, razeni apod. natrenovane jeste driv, nez jsem nastoupila do autoskoly. Instruktor pak se mnou jen piloval parkovani couvanim do rady a jine slozitejsi ukony.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 24.02.18 10:38

Nechci tě strašit, ale závěrečky nemusíš dát napoprvé a další termín může být kvůli počtu lidí i za delší dobu a klidně se může stát, že to nestihneš do odjezdu do zahraničí. Od prvního pokusu o závěrečky musíš úspěšně dokončit do půl roku, jinak si zaplatíš znova kurz v autoškole :(
K teorii ti poradím, dělej si ty testy. Nejlepší je vyjet si celý soubor asi 460+- otázek a to si procházet. Testy po 25 otázkách se strašně opakují a nemuselo by vůbec na některé dojít.
Celý soubor jsem se naučila za tři dny. Sedla jsem k tomu a za necelé 4 hodiny bylo hotovo. Ty, které jsem popletla nebo spíš jen hádala, jsem si nafotila mobilem a příště si prošla jen ty.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama