Dělá si ze mě někdo srandu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ellie94
Kecalka 262 příspěvků 05.04.18 16:13
Dělá si ze mě někdo srandu?

Ahoj ženy,

před nedávnem se mi stalo, že mi volalo cizí číslo (jelikož mám nový mobil a nemám ještě zavedené všechny kontakty, tak jsem to vzala - kdyby to byl nějaký známý). Zvedla jsem to a nějaký chlap, že prý je ze spol. vlastníků a že mi volá, protože se z našeho bytu ozývají zvuky a sousedi si stěžují. Tak jsem se ho zeptatala jaké zvuky. A on že prý sexuální :D tak říkám, jestli si je jistý, že je to od nás (naši sousedi jsou docela náruživí :D) ať mi řekne číslo bytu. A on to pořád zamlouval a bylo to divné. Nebyl to jako normální hovor s někým, ale jak kdyby jste to slyšeli v rádiu. Tak jsem zavěsila.

A dneska mi volalo opět neznámé číslo. Zvedla jsem to a baba, že prý je z nějaké společnosti (název nevím) a že prý dnes kontrolovali zdroj energie a že je problém, zda mám čas. Tak říkám, že ne, že jsem v práci. Chvilka ticho a zase začala mluvit, prý je problém, protože prý byl otevřený kryt, cosi bylo přerušené a něco se někam odvádělo - já nevím. Zavěsila jsem. Baba zněla, jak kdyby to mluvil nějaký automat (tak divně se zasekávala nemluvila jako normální člověk - spíš jak robot :D )

Problém je, že jsem svoje číslo z baráku nikomu nedáala (neznám tu ani jednoho souseda) a moje číslo ani není v nájemní smlouvě. Co si o tom myslíte?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ellie94
Kecalka 262 příspěvků 05.04.18 16:14

Jo a ještě chci říct, že když přítel volal na to první číslo, co mi volalo, tak mu to hlásilo, že volané číslo neexistuje.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 7 inzerátů 05.04.18 16:16

@ellie94 ahoj, ano, je to vtip. Je to aplikace ;)

ellie94
Kecalka 262 příspěvků 05.04.18 16:18

@HandulkaK Aha výborně…a můžu se zeptat, jak to funguje?

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 05.04.18 16:20

Mě už skoro týden, každý den volá 6 čísel a hned po sobě. Nezvedam, protože mi je to hodně divný.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 16:23

:D :D :D haha je to super aplikace, napálila jsem tak pár lidí

-Evka-
Závislačka 3730 příspěvků 05.04.18 16:25

Pár týdnů zpět o tom psali i v novinách.

ellie94
Kecalka 262 příspěvků 05.04.18 16:25

@-Evka- Nemáte odkaz?

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 7 inzerátů 05.04.18 16:27

@ellie94 jmenuje se to Jokesphone, jen si výběrem, zadas číslo a hotovo

-Evka-
Závislačka 3730 příspěvků 05.04.18 16:28

Třeba tady: https://decinsky.denik.cz/…0180320.html ,bylo to hodně zmiňované i v TV.

Kriss Tina
Kelišová 6038 příspěvků 05.04.18 16:33

Jo mě to volalo taky, myslela sem ze ségru zabiju :D každopádně je to blbost

micta
Generální žvanilka 24195 příspěvků 05.04.18 16:36

@ellie94 tchýně taky byla napálená tenhle týden. volal chlap, že mu ona nabořila auto, a že děkuje, že mu tam aspoň nechala číslo za stěračem. ze to dává na pojišťovnu a bude mít auto jako nové, pak výtlem. ona mi to hned volala, a že jde volat poldy, že ona nikde nic nenabourala.byla z toho celá vedle. v tom mi píše dcera, že napálila babku.ona totiž nejdřív volala mě, jenže já cizí čísla nezvedám. naštěstí stihla zavolat babce že to byla ona a poldové už se nekonali. celý rozhovor mi dcera přeposlala, tak jsme se tady smáli jak blázni, jak se babka dohaduje s automatem.

Lalelale
Závislačka 2702 příspěvků 05.04.18 16:36

@ellie94 pubertální vtípky :roll: docela se divím, že ta apka je legální, podle mě to je hodně diskutabilní. Pokud máš hodně staré číslo, řekla bych, že prostě nějaký vtipálek pustil tvoje číslo na net. Normálně to polož, ono to přestane. Pokud jsi jim omylem řekla osobní info nebo se to opakuje a to i v noci, můžeš to číslo nahlásit. Veškeré moje problémy s nevyžádanými hovory přestaly, když jsem si založila nové číslo. Tím, že už ho nemělo 200 spolužáků, se to výrazně zredukovalo :D

iwa83
Kelišová 6740 příspěvků 05.04.18 16:37

Já teda nechápu jak tohle někomu může přijít vtipné. Asi jsem suchař. Ale taky jsem o tom slyšela a vtipné mi to nepřijde. Zadavateli pak přijde nahrávka rozhovoru.

Lucy 21
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 05.04.18 16:41

Taky jsme se nechali napálit, bohužel to taková sranda není…s dotyčným se nebavíme…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >