Dělá ultra časný těhotenský test clearblue falešné duchy?

38
13.7.21 14:40

Dělá tehotensky test ultra časny clearblue falešné duchy?

Děvčata mám na testech již 4 dny duchy teprve dnes měla přijít ms a já si z ranní moči udělala tento ultra časný test.
Zklamal někoho tento druh testu? dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
13.7.21 14:42

V návodu píšou toto o výsledcích

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.7.21 14:44
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
13.7.21 16:45

No spíš může být problém že jsou 4dny ti duchové stejní? Mělo by to už sílit, navíc v den očekávané MS je to slabý duch, víš kdy byla ovulace? Ale pokud nesili může to být bohužel biochemické. Jinak test pozitivní je, čárka jde vidět dle mého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.7.21 17:18
@Layana píše:
No spíš může být problém že jsou 4dny ti duchové stejní? Mělo by to už sílit, navíc v den očekávané MS je to slabý duch, víš kdy byla ovulace? Ale pokud nesili může to být bohužel biochemické. Jinak test pozitivní je, čárka jde vidět dle mého

Ovulace byla před 13ti dny a myslím, že duši sílý…myslela jsem že každé tělo reaguje jinak a každému roste hcg také jinak. v pátek jdu na krev tak uvidim
A děkuji za reakci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.7.21 17:21
@Layana píše:
No spíš může být problém že jsou 4dny ti duchové stejní? Mělo by to už sílit, navíc v den očekávané MS je to slabý duch, víš kdy byla ovulace? Ale pokud nesili může to být bohužel biochemické. Jinak test pozitivní je, čárka jde vidět dle mého
Ovulace byla před 13ti dny a myslím, že duši sílý…myslela jsem že každé tělo reaguje jinak a každému roste hcg také jinak.v pátek jdu na krev tak uvidim
A děkuji za reakci
@Layana píše:

Zasílám test z patka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
13.7.21 17:21

@Suzis007 to určitě pokud sílí je to ok, navíc hcg roste skokově ;) tak uvidíš většinou 13 dpo bývá silnější čárka ale to není směrodatné za tři dny může už být dálnice ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.7.21 17:22
;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.7.21 17:23
@Layana píše:
@Suzis007 to určitě pokud sílí je to ok, navíc hcg roste skokově ;) tak uvidíš většinou 13 dpo bývá silnější čárka ale to není směrodatné za tři dny může už být dálnice ;)

No právě vždyť to má každá jinak no nebudu dělat předčasně závěry co se má stát se stane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.7.21 17:25

A také uhnizdovani probíhá u každého jinak mělo by to být od 9 dpo do 13dpo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
13.7.21 17:29

@Suzis007 přesně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
13.7.21 17:30

@Suzis007 tak to rozhodně sílí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4789
13.7.21 17:40
@Suzis007 píše:
Děvčata mám na testech již 4 dny duchy teprve dnes měla přijít ms a já si z ranní moči udělala tento ultra časný test.
Zklamal někoho tento druh testu? dekuju

tenhle ma citlivost 25, takze takhle na zacatku bych pouzila citlivost 10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 12:02

Ahoj..
Mám uplne stejnou situaci… :zed: jsem 14 dpo 1 den po terminu MS, 3 testy citlivost 10 duch v limitu ale na to uz ja nehraju…a dnes mi vyšel podobný test co má zakladatelka jen tedy citlivost 25 ale muj osobni nazor je ten že to je jen ryska kde ma byt ta druha /. minuly mesic jsem na tom stejnem testu co ma zakladatelka mela hezkeho ducha byl modry!! Foto bohuzel nemam a nic z toho… tento test neni nejlevnejsi a ocekavala jsem ze se duchařine vyhnu tak nejspis ne..posilam foto ze dneska
A snad muj pripad nebude i tvuj

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat