Děla to ze me lesbu?

Anonymní
9.5.21 16:42

Děla to ze me lesbu?

Dobrý den, musím se vás zeptat.. je mi 14 let a už hrozné dlouho přemýšlím co jsem za sexuální orientaci.. už nemuzu jsem unavená nad tím přemýšlet.. no řeknu vám to takhle nikdy se mi žádná holka nelíbila, v podstatně ani nechci aby se mi žádná holka líbila, vždycky si řeknu jenom “je tenhle kluk je hezkej” sním o budoucnosti s manželem… ale myslim se ze důvod proč nad tímto tématem přemýšlím je asi to ze mám problém s intimitou.. nevim jestli to není divny, nevim co se deje pak atd… s holkou si to představit nedokážu vůbec.. s chlapem celkem ano.. ale stejne furt nevim proč nad tím tolik přemýšlím.. nikdy se mi holka nelíbila, nemam myšlenky na to jaký by to bylo, proste si myslim ze nejsem a hlavně hrozné moc nechci patřit do lgbt komunity… ale stejne furt nevim.. budu rada za kazdej postřeh nebo vaši zkušenost..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9061
9.5.21 16:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, musím se vás zeptat.. je mi 14 let a už hrozné dlouho přemýšlím co jsem za sexuální orientaci.. už nemuzu jsem unavená nad tím přemýšlet.. no řeknu vám to takhle nikdy se mi žádná holka nelíbila, v podstatně ani nechci aby se mi žádná holka líbila, vždycky si řeknu jenom “je tenhle kluk je hezkej” sním o budoucnosti s manželem… ale myslim se ze důvod proč nad tímto tématem přemýšlím je asi to ze mám problém s intimitou.. nevim jestli to není divny, nevim co se deje pak atd… s holkou si to představit nedokážu vůbec.. s chlapem celkem ano.. ale stejne furt nevim proč nad tím tolik přemýšlím.. nikdy se mi holka nelíbila, nemam myšlenky na to jaký by to bylo, proste si myslim ze nejsem a hlavně hrozné moc nechci patřit do lgbt komunity… ale stejne furt nevim.. budu rada za kazdej postřeh nebo vaši zkušenost..

Už zase? :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16949
9.5.21 16:46

Už zas?

Byla si dneska venku?
Cvičla si?
Už si vymyslela čemu užitečnějšámu se budeš věnovat neuž neustálé masturbaci a psaní na emimino, jeslti nejsi lesba?

Fakt máš daleko větší potenciál, jen musíš začí něco dělat. Cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
9.5.21 16:52

Když o své orientaci nechceš přemýšlet, tak mysli na něco jiného a nepiš o ní pořád na net. Tady ti už nikdo nic neporadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
9.5.21 16:52

@JancaS84 @Ou @annali
Nějaká známá persóna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16949
9.5.21 16:57
@JanaDaR píše:
@JancaS84 @Ou @annali
Nějaká známá persóna?

jo holčina co tu neustále řeší, jesti není lesba. A všechno to že to není tlačíko buď a nebo, že jí je 14, že ve fantazi může být cokoiv a že to hlavně je úplně jedno, koho bude a nebo nebude milovat slyšela už mnohokrát.

Ale nějak se pořád nedokáže dokopat aby dělala cokoliv jinýho, než fantazírovala o sexu a vztazích. Což je ve 14 tak nějak běžne, ale je to plejtvání časem a evidetněn jí to jen znerovzňuje, že píše opakovaně na emimino, jeslti není lesba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
9.5.21 16:59

@JanaDaR Zakládá tady neustále nové diskuze, v nichž pořád dokola řeší, že je asi lesba, ale nechce být. Popravdě už je to dost otravné, ale admini ji nechávají, protože se jedná o intimní téma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
9.5.21 17:01

@Ou @annali jasně, chápu. Aneb nauč se poznat svého anonyma. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16949
9.5.21 17:03

Jinak až zase budeš zítra a nebo pozítří mít potřebu někam napsat jestli nejsi lesba, namiš na chat linky bezpečí.

Bude tam lepší prostor probrat co máš za důvody, že se věnuješ zrovna tomuhle tematu, než tady.

https://www.linkabezpeci.cz/…atuj-s-nami/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
9.5.21 17:09

Ve 14 letech se orientace ještě dost nachází. Takže je normální o ní přemýšlet a případně váhat, jak to mám. Znám řadu gayů, kteří v době puberty randili i s holkama…Ale člověk to asi nevymyslí, chce to prostě čas a zkušenosti. Z toho, co píšeš, tam tedy moc náznaků homosexuální orientace fakt nevidím. Jestli to v tobě vyvolává úzkost a přemýšlíš o tom nějak moc, možná by nebylo od věci zajít to probrat s nějakým odborníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9061
9.5.21 18:30
@JanaDaR píše:
@JancaS84 @Ou @annali
Nějaká známá persóna?

Jo, zakládá furt dokola to stejný. Ze se ji holky nelíbí, že nechce být lesba. Tak jako nechápu co má za problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16949
9.5.21 18:49

@JancaS84 tak přepokládám, že někdo v rodině je zakomplexovaný idiot a vyhrožuje jí tím, že když z ní bude lesba, tak ji bude snášet ještě meně než teď, nebo něco takoveho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31810
9.5.21 19:54

Ano, jsi lesba. Co to s tebou dělá? Neřeš blbiny a sejdi se a kámoškami nebo si zasportuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4271
9.5.21 20:01

První známá oběť lgbt kampaně? Dřív to nikdo neřešil. A teď aby děti se stresovali že se musí rozhodnout sami jestli jsou homo, hetero nebo trans :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat