Dělá toto ze mě lesbu?

Anonymní
19.4.21 18:45

Dělá toto ze mě lesbu?

Dobrý den, poslední dobou dost přemýšlím nad svojí orientací ( je mi 14 ). Už od malička jsem taková která hodně přemýšlí v podstatě nad každou kravinou. Začala jsem si moc všímat svojí orientace. Mám z toho úzkosti a nevím jak dál. Od malička se mi vždy moc líbili kluci a holky mě nezajímaly. Ani nevím kde se vlastně tato otázka “ nejsem lesba?!” vzala. Holky jsou hezké ale neřeknu si to je dělo a líbí se mi. Když vidím hezkého kluka tak mám oči jenom na něm. Při masturbaci jsem si vždy představovala jak to dělám s klukem ( pardon pokud to tady píšu hrubě ). Vždycky mě to udělalo, ale když si představím ženu tak se udělám rychleji. Prostě mě to vzrušuje, ale do ženy bych se asi nezamilovala. Když si představím soužití s klukem tak je to nádherné a moc se mi to líbí ale když s holkou tak je to takové divné a moc se mi to nezamlouvá. Chci se zeptat starších a zkušenějších žen. Má moje sexuální fantazie něco společného s mojí orientací? :dance: :,( :srdce:

Příspěvek upraven 19.04.21 v 19:05

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.4.21 18:56

Další?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 18:57

Já se taky radši koukám na ženský než na chlapy :D a mám muže :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 19:14

Já nevim, jsem taky asi divná, ale nahý chlap na obrázku se mnou ani nehne…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 19:29
@Anonymní píše:
Dobrý den, poslední dobou dost přemýšlím nad svojí orientací ( je mi 14 ). Už od malička jsem taková která hodně přemýšlí v podstatě nad každou kravinou. Začala jsem si moc všímat svojí orientace. Mám z toho úzkosti a nevím jak dál. Od malička se mi vždy moc líbili kluci a holky mě nezajímaly. Ani nevím kde se vlastně tato otázka “ nejsem lesba?!” vzala. Holky jsou hezké ale neřeknu si to je dělo a líbí se mi. Když vidím hezkého kluka tak mám oči jenom na něm. Při masturbaci jsem si vždy představovala jak to dělám s klukem ( pardon pokud to tady píšu hrubě ). Vždycky mě to udělalo, ale když si představím ženu tak se udělám rychleji. Prostě mě to vzrušuje, ale do ženy bych se asi nezamilovala. Když si představím soužití s klukem tak je to nádherné a moc se mi to líbí ale když s holkou tak je to takové divné a moc se mi to nezamlouvá. Chci se zeptat starších a zkušenějších žen. Má moje sexuální fantazie něco společného s mojí orientací? :dance: :,( :srdce:Příspěvek upraven 19.04.21 v 19:05

Buď v klidu, nejsi na holky. Jsem mnohem starší než ty, a taky se mi někdy něco takového stane.

Chápu, že váháš, tak jsme váhaly každá v tvém věku, ale máš ještě spoustu času nakonec přijít, na to co se ti přesně líbí a nelíbí. Hlavně nikam nespěchej, ono to pak nestojí za to.

A i kdyby jsi se přece jen do budoucna rozhodla, že se ti líbí holky, tak si z toho nedělej hlavu. Takových lidí je dneska spousta a není to vůbec nic špatného.

• Citovat
  • Nahlásit
63691
19.4.21 19:39

Ne, nemá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
19.4.21 19:44

Mě se taky líbí více ženy, než muži a dokonce o nich i raději fanzaziruji. Na vysoké jsem měla období zkoušení všeho a taky jsem si říkala jednu dobu, zdali nejsem na holky. Nakonec jsem přišla na to že jsem bisexual a je to. :lol: Dej tomu čas a moc to neřeš. Je to zbytečné. :palec: a myslím, že rozhodně na holky nejsi. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
19.4.21 22:37

Pochybuji, že jsi 100 % lesba, z toho co píšeš. Sexualita je široké spektrum a dost lidí je něco mezi, ne jenom čisté hetero/homosexuální. Možná jsi bisexuál a možná taky ne. Dej tomu volný průběh a uvidíš časem, co se ti líbí. Neomezuj se škatulema hetero/homo. Zkus a uvidíš. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
21.4.21 17:19

Většina lidí je na oboje, už by mohl skončit ten trend škatulkovat lidi na homo a hetero.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat