Dělá vám partner orální sex?

Anonymní
4.9.21 16:14

Dělá vám partner orální sex?

Dobrý den, rovnou říkám, že anonym kvůli známým kteří sem chodí. Dělá vám partner orální sex? Já mu ho dělám párkrát do týdne, on mně podstatě nikdy..
Meju se 2× denně a nic.. Taky jsem slyšela, že ho partneři dělají „za odměnu“ a že není zvykem aby ho muži dělali často. Je na tom někdo stejně jako já? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5497
4.9.21 16:18
@Anonymní píše:
Dobrý den, rovnou říkám, že anonym kvůli známým kteří sem chodí. Dělá vám partner orální sex? Já mu ho dělám párkrát do týdne, on mně podstatě nikdy..
Meju se 2× denně a nic.. Taky jsem slyšela, že ho partneři dělají „za odměnu“ a že není zvykem aby ho muži dělali často. Je na tom někdo stejně jako já? :oops:

Partner by klidne delal, ale mne to tak neoslovuje, neni nad poradny prunik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 16:22

Ja ho nedělám, partner jo, jeho to baví, já bych se bez toho i obešla, ale občas na tom trvá :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 16:23

Ano, nemá s tím problém. Neříkám, že je to oko za oko, ale nechápu proč bych já měla a on ne. To bych s tím asi přestala a bylo by to taky „za odměnu“. Jinak doporučuji hygienu před tím…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 16:24

Ne nedělá, nevyžaduje ho ani ode mě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 16:33
@Anonymní píše:
Ano, nemá s tím problém. Neříkám, že je to oko za oko, ale nechápu proč bych já měla a on ne. To bych s tím asi přestala a bylo by to taky „za odměnu“. Jinak doporučuji hygienu před tím…

Samozřejmě, že před tím jdu do sprchy, ale nikdy nic. Říkala jsem mu, že bych alespoň občas chtěla, ale vždy marně.

• Citovat
  • Nahlásit
8337
4.9.21 16:38

Nojo, dela, skoro furt..teda jako kdyz na neco dojde, ne 24/7 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 16:40
@Anonymní píše:
Samozřejmě, že před tím jdu do sprchy, ale nikdy nic. Říkala jsem mu, že bych alespoň občas chtěla, ale vždy marně.

Hmm tak s tím asi neporadím. Nevím, jaký je tvůj chlap, jestli mu to dojde že když s tím přestaneš i ty, že se zamyslí nebo jestli snese přímou konfrontaci. Fakt nevím, ale prostě některým chlapům to fakt nevoní i kdyby se jakákoliv ženská důkladně a na 100% umyla

• Citovat
  • Nahlásit
4.9.21 16:52

To je hrozná škoda, ale myslím, že ho do toho nemůžeš nutit. U nás je to oblíbené na obou stranách, ale je docela pochopitelné, že to někomu nepřijde příjemné. Taky bych nechtěla, aby mě někdo nutil do něčeho, co nechci dělat.
Zajímavé spíš je, že mu to nepřijde divné, když to děláš ty jemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
4.9.21 16:57

Kdyby ho partner nedělal mě, tak mu ho dělat nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
4.9.21 17:16
@Anonymní píše:
Já mu ho dělám párkrát do týdne, on mně podstatě nikdy..

Pokud o oralni sex od nej mas zajem, pak jses hloupa, ze mu ho delas parkrat tydne, ackoliv on ti ho odmita. Moc ti nerozumim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
4.9.21 17:21

Když by nedělal, já také ne. Dělám to kvůli němu, ne že se mi to líbí a baví mě to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.9.21 17:25
@Sisika9 píše:
Kdyby ho partner nedělal mě, tak mu ho dělat nebudu.

Zas očekávat ve vztahu ve všem reciprocitu je cesta do pekel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
4.9.21 17:27
@Anonymní píše:
Meju se 2× denně a nic.. Taky jsem slyšela, že ho partneři dělají „za odměnu“ a že není zvykem aby ho muži dělali často. Je na tom někdo stejně jako já? :oops:

Nás to baví oba, takže jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29874
4.9.21 17:29
@carsin píše:
Pokud o oralni sex od nej mas zajem, pak jses hloupa, ze mu ho delas parkrat tydne, ackoliv on ti ho odmita. Moc ti nerozumim :nevim:

Třeba ji baví poskytovat orální sex a dělá to primárně pro sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat