Reklama

Vadí mi, že dělá věci za mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 20:39
Dělá věci za mě... jsem přecitlivělá?

Ahoj, jak byste se cítily vy? Vztah trvá dva měsíce, on je jakoby moc milý ale někdy mám podivný pocit a fakt nevím… teď jsme si předběžně řekli, že navštívíme mou sestru, takže jsem se jí ptala kdy má volno a tak. Pak zase jeho, že jo. Včera večer mi napsal „tak mám novou kamarádku“ (??) a dneska mi to objasnila ségra - přidal si jí na fb a začal naší návštěvu domlouvat. :nevim: :roll: Přeháním nebo je to ujetý???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

kacz
Kelišová 6046 příspěvků 26.11.17 20:44

Proč by to bylo ujetý?

Emimin7
Echt Kelišová 8835 příspěvků 26.11.17 20:45

Nechapu, co je na tom?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 20:46

Já jsem po něm přeci nechtěla aby tu návštěvu u MOJÍ ségry řešil, jen jeho termíny… Cítím se z toho docela podivně, že si jí přidal a začal to řešit s ní. :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 39669 příspěvků 26.11.17 20:48
@Anonymní píše:
Já jsem po něm přeci nechtěla aby tu návštěvu u MOJÍ ségry řešil, jen jeho termíny… Cítím se z toho docela podivně, že si jí přidal a začal to řešit s ní. :nevim:

hledáš problémy kde nejsou. Třeba si řekl že takhle to bude jednodušší a rychlejší ;)

Helileli
Závislačka 2862 příspěvků 26.11.17 20:48

Je to takové trochu hrr. Ale zase na druhou stranu ne úplně špatným způsobem, chce poznat tvou rodinu, je nedočkavý, zatím bych to brala tak, že váš vztah bere vážně, což v současné době není u mužů úplná samozřejmost. Řešit bych to začala až kdyby se toho nastřádalo víc, tohle mi přijde zatím neškodné

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 20:50

To jako bere no, asi mě to taky překvapuje… díky

Emimin7
Echt Kelišová 8835 příspěvků 26.11.17 20:51
@Anonymní píše:
Já jsem po něm přeci nechtěla aby tu návštěvu u MOJÍ ségry řešil, jen jeho termíny… Cítím se z toho docela podivně, že si jí přidal a začal to řešit s ní. :nevim:

Tak ani jsi po nem nechtela, aby to neresil, ne? Treba byl tak jako tak na FB, vzpomnel si na to, a tak ji napsal.

reny14
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 26.11.17 20:56

No mě to teda trošku divný přijde…

Makepeaceová
Kecalka 245 příspěvků 26.11.17 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj, jak byste se cítily vy? Vztah trvá dva měsíce, on je jakoby moc milý ale někdy mám podivný pocit a fakt nevím… teď jsme si předběžně řekli, že navštívíme mou sestru, takže jsem se jí ptala kdy má volno a tak. Pak zase jeho, že jo. Včera večer mi napsal „tak mám novou kamarádku“ (??) a dneska mi to objasnila ségra - přidal si jí na fb a začal naší návštěvu domlouvat. :nevim: :roll: Přeháním nebo je to ujetý???

Jsi zvyklá mít věci pod kontrolou?

ka2ka
Extra třída :D 12797 příspěvků 1 inzerát 26.11.17 20:57
@Anonymní píše:
:roll: si na ní děláš výsadní právo? než by jsi to domluvila poslala by jsi x sms takhle to bylo za chvilku

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 26.11.17 20:58

No… nemůžu říct, že bych si přála, aby se můj přítel na facebooku kamarádil s mým bráchou :D A je fakt, že by mi taky vadilo, kdyby se s mou rodinou domlouval on bez mojí účasti… z mého pohledu je to i trošku neslušné vůči tobě. :think:
Ale to ještě neznamená, že to myslel zle, taky bych z toho nedělala nějaké extra závěry. :) Sedněte, proberte a nehroť to :) aspoň zatím :D

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 26.11.17 20:59

Mně to teda divný přijde, vždyť se ani neznají :think:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 26.11.17 21:03

Nezarlis na ni?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 21:05

Ježkovy zraky vůbec. Jenom mi to odněj prostě přijde trochu divný, divnej pocit z tohoto jednání

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >