Dělají to i vaši chlapečci?

16559
24.11.15 13:29

Dělají to i vaši chlapečci?

:mavam: Maminky, co máte chlapečky kolem těch dvou let - náš zhruba před několika měsíci proved toto:Seděl na gauči a jed z mističky ovoce, když měl mističku prázdnou, stáhnul si boxerky, vytáh pindíka před kterým si mističku podržel a vyčůral se do ní 8o :oops: :zed: Řekla jsem mu, že se to nedělá, byla jsem dost zděšená a víc jsme se o tom nebavili.Pak byl klid, ale poslední dobou syn zase vymejšlí :roll: Sedí na nočníku, vyčůrá se, pak vstane a ve stoje dočůrá na podlahu :cert: Minule vytáh pindíka a dělal jako že počůrá tátu :oops:O víkendu jsem ho vytahovala z vany a on chtěl čůrat do umyvadla :zed:.A zhruba před pár dny sistáhnul tepláčky a boxerky a dal si do nich takovou hračku(plastovou pilku) :roll: 8o Nevim na kolik je tohle všechno normální, dělají něco podobnýho i vaši chlapečci? Na co se mám ještě připravit? :nevim: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19164
24.11.15 13:35

@mahdalka Ne, nedělá. Můj má problém s tím, říct si včas na nočník. :lol: Takže to, co provádí tvůj synek, je na něj ještě vyšší dívčí. :mrgreen: A svlíkat/oblíkat se sám vůbec nechce, to pouze když má světlé chvilky a je velmi dobře naladěn.
Ale kamarádky dcera například sedala na nočníku tak, aby schválně načůtala ven. Byla to děsná zábava (samozřejmě čím víc maminka řádila, tím lepší prča pro dítě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
24.11.15 13:36

No tak tohle by si zkusil jednou.. :mrgreen:
ale asi si to ten tvůj uvědomuje, spíš to dělá schválně protože tě to štve..
ale pindíka vytahuje často, hraje si s ním atd :D ale vyčurat se to nee

• Nahlásit
  • Citovat
12794

Ahoj, no to je cislo :D
No u nas byla podobna akce jen jedna a to u mladsiho-v lednu mu budou 3r, je to cca 5-6mesicu zpatky…kluci dojedly palacinky a mladsi se vycural starsimu do talire, no byl to hukot, ale pak uz nikdy nic takoveho neudelal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2113

Náš mladší (tehdy 2 roky ) v létě při obědě si strkal těstoviny k pidíkovi a říkal „pindík ňami, ňami“. Viděl bych to jako zcela normální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@dalimil píše:
Náš mladší (tehdy 2 roky ) v létě při obědě si strkal těstoviny k pidíkovi a říkal „pindík ňami, ňami“. Viděl bych to jako zcela normální…

Boží :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
24.11.15 13:37

@mahdalka - ahojky, nasemu je tedy zatim 17mesicu, ale zatim nic z toho co pises nedela. Jen si s nim hraje a taha si za nej. Ale kdyby tohle delal tak bych z toho extra smutna nebyla. ;) Vysvetlila bych mu, ze se tohle nedela, ze se cura do nocniku nebo na zachod. Nebo bych mu to proste zakazala. Pritel ma synovce, ted uz je mu 7 let, ale kdyz mu byly 4 roky, tak taky neustale vymyslel kraviny tohoto typu. Vyrostl z toho.

Příspěvek upraven 24.11.15 v 13:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4557
24.11.15 13:37

Mám taky dvouakusleťáka a prostě zjistil, že ho má a že je s ním sranda - našeho teda děsně baví si s ním hrát a když čůra tak je to taky děsná legrace protože může vlastně počůrat kde co stačí se jen otočit :roll: děsná legrace jen mamka to pak musí všude utírat, já myslím že je to v poho a časem je to omrzí :think: nebo by nám počůral snad celý barák :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 13:38

Náš s oblibou čůrá do napuštěné vany, když se koupe. Jinak nic.
Ale jednou jsem tu četla, jak vynalézavý chlapeček použil CD. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8781
24.11.15 13:39
@dalimil píše:
:mrgreen: :mrgreen:…a souhlasím - taky mi to přijde normální.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
24.11.15 13:39

:lol: Parkrat jsem musela kluky zahanet od ruznych kelimku a dalsich nadobovitych hracek, kdyz mi tu chteli na ne sedat a radsi nedomyslim, co do nich chteli tvorit :mrgreen:

Fascinace pindikem je v tomto veku naprosto normalni, pokud si s nim jen hraje, tak nechat byt a jinak vysvetlovat, ze pindik se takto neukazuje.
A za naschval pocuranou podlahu bych teda diteti vynadala, tez se mi s jednim synem stalo, ze vzdy bezel curat a pak na podlaze pred zachodem louze, tak jsem cihala a delal to schvalne :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4557
24.11.15 13:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
24.11.15 13:42

Mám tři kluky a tohle nedělal nikdy žádný. A zkusili by si to jednou! Bylo by jim důrazně vysvětleno, že jak se to stane znovu, bude zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
24.11.15 13:43

Ano, syn to dělal v létě (necelé tři roky),u nás to byla ale reakce na mladšího brasku, který byl bez plenky a cural „všude“. Přešlo ho to. Byla to od něj provokace. naštěstí to docela brzo přešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
24.11.15 13:44

Jste mi pripomneli rodinnou historku, muj tatinek co by ctyrlety navedl dvouleteho strejdu, aby nacural do konvi s vodou.
For byl v tom, ze bydleli v dome, kde voda byla jen na pavlaci, tudiz se domu nosila v konvich i na vareni, piti… A babicce to rekli az druhy den, kdy byla voda spotrebovana. Pry ji tehdy malem ranila mrtvice. Curani v misticce je jeste ok, pokud to nepije :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama