Dělají to vaše dcery a bráníte tomu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 15:51
Dělají to vaše dcery a bráníte tomu?

Ahoj. Šestiletá dcera se občas cca 1 za měsíc schová pod peřinu s plyšákem a sundá gaťky a dává si ho mezi nožky. Když jsem to zjistila, napřed šok ( vím normálka, ale když to udělá poprvé vaše dítě je to zvláštní no)dělala jsem, že to nevidím. Akorát ty plyšáky tajně odnáším no :oops: Vlastně podvědomě nechci aby to dělala :oops: Dělají to vaše dcerky a jak reagujete?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MartinaIrena
Extra třída :D 10473 příspěvků 13.02.19 15:59

Ty nechceš, aby se přirozeně vyvíjela sexualita tvého dítěte? Já bych ji teda nebránila, jen vysvětlila, že plyšák není vhodný strkat na tyhle místa a že se tyhle věci dělají v soukromí. Ale to ona i tak splňuje…

aiwwa
Generální žvanilka 20591 příspěvků 13.02.19 16:00

A ty sis to jako dítě nedělala? proč bys jí to měla zakazovat, akorát pak bude mít v pubertě mindrák. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 16:01

Dcera dela. A bohuzel nemuze pochopit, ze by si mela nekam zalezt, nepomaha nic :zed: :zed: . Bude ji 7, dela to urcite od 2-3 let.

Jukat
Povídálka 49 příspěvků 13.02.19 16:01

Mrkni na Freudovo pojeti vyvoje… Je to normalni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 16:04

Anonymně, osobní intimní údaje.
Moje dcera to nedělá v posteli, ale v autosedačce. Už od cca 2 let, teď ji bylo 6 :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:
Sedačku už má roky klasickou, ale v podstatě to dělá tak, že zatíná svaly, je to vidět na nožičkách. Je to upřímně na palici, je jí dost jedno, kdo v tom autě jede-ségra, babička, děda…
Fakt nevíme, co s tím. Říkáme tomu, že hope :roll:
Nic nezabírá, pozitivní motivace, negativní motivace nic…

Ketris
Echt Kelišová 9809 příspěvků 13.02.19 16:08

Je to uplne normalni..

Janasas
Kelišová 5394 příspěvků 13.02.19 16:12

Osobně mám názor, že normální je v soukromí.. Kamarádka razila heslo, normální, ale teda já byh se styděla někde s holkou vyjít, rozčapí se a hrabe na kalhotkách..
Jako chtěla jsem to napsat anonamyně, ale někdo by si mohl, myslet, že jsem uchyl :mrgreen: ale toto jsem zažívala s jednou známou, co v létě dávala holčičce sukýnku, a holčička prostě někdy sedla i pískoviště a nebo jn tak a začala si tam hrabat..
Holka už má teda 12 let, ale prostě tuto nálepku má pořád, že si hrabala na kalhotkách. a to doslova.. protože si to ty děti pamatují, co se děl ona hřištích, a ve 12 už chápají co to bylo, když byly malé..
Takže pokud je zalezlá pod peřeninou je to její soukromí, to bych ji nechala..

Micaella22
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 13.02.19 16:14

Holky si u nas hraly, 3 roky, rikame si, hele - tam je naky ticho, jdem se podivat… obe v postely, pod perinou, sundany kalhoty, zbytek nebudu komentovat, nechala jsem je napokoji a za rohem jsme mely s kamoskou mega zachvat smichu. Je mi to uplne fuk… zensky taky sedi nohu pres nohu a nevedome si drazdi klitoris, at mi nikdo nerika, ze ne…

Ketris
Echt Kelišová 9809 příspěvků 13.02.19 16:17

@Micaella22 Co? Tohle se mi teda nikdy nestalo ani by me to nenapadlo :mrgreen:

Alušáček
Závislačka 3393 příspěvků 13.02.19 16:18

Moje dcera to nedělá, ale pokud by se tak delo jak popisuješ, pod perinou :D vůbec bych to neresila ;) Zajímavé, že u holčiček to je více vnímáno jako divné, ale že si kluci pořád popotahují pindoura nikdo neřeší :lol:

Janasas
Kelišová 5394 příspěvků 13.02.19 16:20

@Alušáček tak možná proto, že vlastně kluci- chlapi, si pořád za něj tahají i přorozeně-přetahování, záchod, tak nějak to patří k ním, že ho pořád ochmatavají :mrgreen: :oops:
Jinak osobně , má mám kluky, a jako tahat za oného bych ho venku taky nenechala.. Naštěstí mám kluky 10, 5 let, ani jeden to nedělal- venku, na hřiští atd

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 16:25
@Anonymní píše:
Ahoj. Šestiletá dcera se občas cca 1 za měsíc schová pod peřinu s plyšákem a sundá gaťky a dává si ho mezi nožky. Když jsem to zjistila, napřed šok ( vím normálka, ale když to udělá poprvé vaše dítě je to zvláštní no)dělala jsem, že to nevidím. Akorát ty plyšáky tajně odnáším no :oops: Vlastně podvědomě nechci aby to dělala :oops: Dělají to vaše dcerky a jak reagujete?

ježiš co me čeká s dcerkou to jsem zvedava.. je fakt že v roce a pul si furt tu pipinu zkoumá… naopak syn kteremu je skoro 7 si na pindu vubec nesahne a nikdy to nedělal..takže přemluvit ho aby si hral s předkožkou a šlo mu to přetahnout což zatim nejde je težky.. doktoři me furt uklidnovali že si s tim začne hrat a vubec,. ani se ho nedotkne sám. a ja v tomhle veku už taky nechci mu s tim nic dělat..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 16:27

@Janasas @Micaella22 taky mě noha přes nohu vubec nedraždí… ale občas na kole anebo když jedu na pomě na vleku :mrgreen:

warita
Echt Kelišová 9349 příspěvků 13.02.19 16:34
@Micaella22 píše:
Holky si u nas hraly, 3 roky, rikame si, hele - tam je naky ticho, jdem se podivat… obe v postely, pod perinou, sundany kalhoty, zbytek nebudu komentovat, nechala jsem je napokoji a za rohem jsme mely s kamoskou mega zachvat smichu. Je mi to uplne fuk… zensky taky sedi nohu pres nohu a nevedome si drazdi klitoris, at mi nikdo nerika, ze ne…

to drazdi klitoris? HUH?

Prave jsem prehodila nohu pres nohu a necitim teda jako nic.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >