Dělal někdo testy otcovství z plodové vody?

Anonymní
21.8.21 18:35

Dělal někdo testy otcovství z plodové vody?

Dobrý den, je tu někdo kdo reálně podstoupil testy otcovství z plodové vody? Případně kde a jaká byla cena?
Na odběr plodové vody půjdu na základě výsledků 1screeningu, a tak mě napadlo při té příležitosti udělat i ty testy. :roll:
Kvůli testum otcovství bych to nepodstupovala, ale tak či tak na ně půjdu, tak proč toho nevyužít.
Popravdě jsem už dlouho hledala informace na internetu a tady na emiminu odpověď taky nenašla.
Maximálně někdo napíše jako odpověď někomu něco jako „myslím že to jde z plodové vody“ ale to je celé. :nevim:
Takže nedostatečná odpověď… Budu ráda za Vaše zkušenosti, ne domněnky, moc děkuji :srdce:
Prosím anonym, citlivé téma.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
682
21.8.21 18:37

A tatinkove vzorek poskytnou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 18:44

@Tarena ano, ale od jednoho z nich vzorek bohatě stačí. :pankac: Jsme domluvení.

• Citovat
  • Nahlásit
682
21.8.21 18:52

No ja bych mela hlavne starost, aby vysla plodovka dobre a nemusela jsi na ukonceni.
Jinak treba Gennet ma i neinvazivni testy

https://www.gennet.cz/…st-otcovstvi

A tady mas info k tem invazivnim
https://www.abctehotenstvi.cz/…zenim-ditete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
21.8.21 18:56

V těhotenství je to dost riskantní, počkala bych až po porodu :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
21.8.21 18:57
@Jitulinka.1 píše:
V těhotenství je to dost riskantní, počkala bych až po porodu :andel:

Vysel ji spatne screening, tak jde na plodovku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
21.8.21 19:01

Jen bych tedy odebrala vzorek a test udelala az po vysledcich plodovky, at neplatis za test otcovstvi zbytecne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 19:07

@Tarena děkuji, o těch testech z krve vím, jde mi o tu plodovku, když už ji budou brát tak či tak.
Ráda bych to udělala najednou, mě nezáleží na tom kdo je otec, ale oni si zaslouží vědět pravdu. A čím dříve tím lépe takže o peníze nejde 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 19:09

@Tarena takže je možné ten vzorek plodové vody někam zaslat? Za boha nemohu najít kam? :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
682
21.8.21 19:10
@Anonymní píše:
@Tarena děkuji, o těch testech z krve vím, jde mi o tu plodovku, když už ji budou brát tak či tak.
Ráda bych to udělala najednou, mě nezáleží na tom kdo je otec, ale oni si zaslouží vědět pravdu. A čím dříve tím lépe takže o peníze nejde 😊

A budes to otci oznamovat i kdyz plodovka nedopadne dobre?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
21.8.21 19:20

U nás se to běžně dělá pokud o to nastávající maminka má zájem, ale podrobnosti bohužel nevím. Dáváme kontakt na konkrétní laborantku, která to vyšetření provádí a zodpovídá za něj a ta si s maminkou po telefonu nebo osobně ještě před odběrem domluví vše potřebné včetně ceny apod. Takže asi dle místa bydliště. Primárně bych se zkusila zeptat na genetice kde ti AMC indikovali a ti pokud to tam sami nenabízí by ti měli dokázat poradit vhodné nejbližší pracoviště kde test otcovství dělají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 19:29

@Tarena ano, oba potenciální otcové o mém těhotenství vědí.
@Medičkaa v pondělí chci volat na kliniku kam mám jít na plodovou vodu, jsem z Karlovarského kraje ale nemám problém kvůli tomu někam dojet, určitě půjde místo odběru změnit, smím vědět od kud jste vy? Měla bych o kontakt zájem. Děkuji. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
589
21.8.21 19:33

.

Příspěvek upraven 21.08.21 v 19:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
21.8.21 19:35
@Anonymní píše:
@Tarena ano, oba potenciální otcové o mém těhotenství vědí.
@Medičkaa v pondělí chci volat na kliniku kam mám jít na plodovou vodu, jsem z Karlovarského kraje ale nemám problém kvůli tomu někam dojet, určitě půjde místo odběru změnit, smím vědět od kud jste vy? Měla bych o kontakt zájem. Děkuji. :srdce:

Jsem z Ústí nad Labem, tady je kontakt na paní magistru: vlasta. cejnova@kzcr.eu
Přeju dobré pořízení ať už u nás nebo jinde :) i když nejprve bych asi zkusila poptat v místě kde máte naplánovaný odběr než vše měnit, vzorek by případně jistě šel někam k vyšetření po domluvě s Vaší klinikou zaslat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 19:41

@Medičkaa moc Vám děkuji, nejdříve zkusím u mě a kdyby to nešlo tak pak aspoň vím kam se obrátit. :srdce: jistě to pomůže i dalším které budou hledat odpověď a řešení jako já. To v jiných diskuzích na tohle téma není. :hug:
A Ústí není tak daleko.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat