Delala jsem spolecnici a ted mam problem si najit normalni praci

Anonymní
24.3.20 21:25

Delala jsem spolecnici a ted mam problem si najit normalni praci

Ahojky damy. Mam otazky spise na slecny co delaji/delaly v branzi.
Je ti cca 5 let co jsem delala spolecnici v praze v jednom klubu. No ale nastal problem a musela jsem se odstehovat zpet na moravu…
Nejdrive jsem se zhroutila. Nedokazala se vyrovnat z toho ze jsem zpet na Morave…
Pak jsem sla na pracak a premyslela jestli jit pracovat do klubu po nocich ale bala jsem se ze me tak nekdo najde.
Takze jsem si nasla privat pres den. No a vyhovovalo mi to. Vstala jsem si kdy jsem chtela chodila jsem totiz cca od 10-11 hod do vecera. V noci jsem nepracovala.
No ale neni to Praha takze za rok jsem se okoukala, prisla slecna co delala vse jeste v cene takze chlapi chodili za ni…
A ja si nasla jine mistecko…
Ale uz si rikam ze me to nebavi… Cely den nekde cekat zavrena… Ani to nebyl byt ale penzion… Takze tam byla uklizecka co me cepovala snad za vse. Nemohla jsem si udelat ani caj atd..
A ted je karantena takze mi zavreli me misto na masaze atd.
A jsem ted bez prace
Holky ktere jste s tou praci sekly tak co jste si nasly za praci?
Zvykly jste si na to vstavani a stereotyp?
Nebo jste v tom pokracovaly a doma lhaly co delate?
Neziju s rodici ale obcas k nim zajdu…
Me uz vsechny lzi dosly :( prosim poradte.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3260
24.3.20 21:30

:lol: :lol: dobrej trolling. A tobě nepřijde stereotypní čekat celý den zavřená v místnosti a čekat než tě někdo oj.ebe? To bych si raději každý ráno přivstala do práce a nemusela se stydět za to co dělám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
947
24.3.20 21:32

Mě by zajímalo, co si napíšeš do CV. Těch pro… Let není málo a jako díra v CV budou dost nedůvěryhodné. Praxe žádná. Takže tě vidim jako servírku nebo prodavačku, možná ještě jako otravující prodejkyni pochybných služeb po telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6547
24.3.20 21:34

A nejsi to ty s těma erotickýma masážema tady v jiné diskusi, kde se zakldatelka seznámila v taxiku s někým jenom na sex a ten ji ted nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24796
24.3.20 21:35
@Anonymní píše:
Ahojky damy. Mam otazky spise na slecny co delaji/delaly v branzi.
Je ti cca 5 let co jsem delala spolecnici v praze v jednom klubu. No ale nastal problem a musela jsem se odstehovat zpet na moravu…
Nejdrive jsem se zhroutila. Nedokazala se vyrovnat z toho ze jsem zpet na Morave…
Pak jsem sla na pracak a premyslela jestli jit pracovat do klubu po nocich ale bala jsem se ze me tak nekdo najde.
Takze jsem si nasla privat pres den. No a vyhovovalo mi to. Vstala jsem si kdy jsem chtela chodila jsem totiz cca od 10-11 hod do vecera. V noci jsem nepracovala.
No ale neni to Praha takze za rok jsem se okoukala, prisla slecna co delala vse jeste v cene takze chlapi chodili za ni…
A ja si nasla jine mistecko…
Ale uz si rikam ze me to nebavi… Cely den nekde cekat zavrena… Ani to nebyl byt ale penzion… Takze tam byla uklizecka co me cepovala snad za vse. Nemohla jsem si udelat ani caj atd..
A ted je karantena takze mi zavreli me misto na masaze atd.
A jsem ted bez prace
Holky ktere jste s tou praci sekly tak co jste si nasly za praci?
Zvykly jste si na to vstavani a stereotyp?
Nebo jste v tom pokracovaly a doma lhaly co delate?
Neziju s rodici ale obcas k nim zajdu…
Me uz vsechny lzi dosly :( prosim poradte.

Tak nevymýšlej další lež v pořadí a přiznej se rodičům. Dostaneš takovou čočku, že si „normální“ práci najdeš hned. Pro mě lepší naučit se nějaký režim a mít práci, ke které se nebojím přiznat, než šu. kat s cizími nechutnými chlapy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17558
24.3.20 21:39
@Janasas píše:
A nejsi to ty s těma erotickýma masážema tady v jiné diskusi, kde se zakldatelka seznámila v taxiku s někým jenom na sex a ten ji ted nechce

Jo taky me napadlo, jestli to neni @Natka901
Mmch ta v jeji diskusi „Fotka nasi konverzace - chce/nechce me“ ted opet vsem tvrdosijne tvrdi, ze ona zadny vztah nechce… :mrgreen: 8o :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
947
24.3.20 21:40
@Janasas píše:
A nejsi to ty s těma erotickýma masážema tady v jiné diskusi, kde se zakldatelka seznámila v taxiku s někým jenom na sex a ten ji ted nechce

Přesně to mě napadlo, ale pokud si jí takhle odhalila, tak už se nepřizná.

To je jak ta včera, dvě diskuse skoro o tom samém vč. detailů a já se bohužel zeptala hned,, tak pak mlžila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
947
24.3.20 21:42
@Hanka1 píše:
Jo taky me napadlo, jestli to neni @Natka901
Mmch ta v jeji diskusi „Fotka nasi konverzace - chce/nechce me“ ted opet vsem tvrdosijne tvrdi, ze ona zadny vztah nechce… :mrgreen: 8o :pocitac:

Ona chce jen svého jogina z taxíku, ale myslíme si to jen my :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 21:48

Radši anonymně ;)
Známá se taky takhle živila, našetřila si hodně peněz a pak si udělala kurz na kosmetičku a dělá na sebe, nějaký čas si zároveň držela i pár stálých chlápků, ale teď už má stálýho partnera ;)

• Nahlásit
  • Citovat
17620
24.3.20 21:53
@Russet píše:
Tak nevymýšlej další lež v pořadí a přiznej se rodičům. Dostaneš takovou čočku, že si „normální“ práci najdeš hned. Pro mě lepší naučit se nějaký režim a mít práci, ke které se nebojím přiznat, než šu. kat s cizími nechutnými chlapy.

Ti chlapi ale někdy nejsou nechutní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
24.3.20 21:55

Pokud mas nejake penize nasetrene, coz jako spolecnice asi jo, tak co zkusit nejaky kurz jak tu zminovala pisatelka vyse a delat na sebe. Bohuzel CV bude prazdny a na to se kouka blbe. Pokud si sikovna a neco te bavi tak vzhiru do toho :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24796
24.3.20 21:55
@Klopotkova píše:
Ti chlapi ale někdy nejsou nechutní.

Tak jeden z deseti nebude, no. To je vzrůšo. Opravdoví chlapi na úrovni si zaplatí šlapinu na úrovni. Ne toto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17620
24.3.20 21:59
@Russet píše:
Tak jeden z deseti nebude, no. To je vzrůšo. Opravdoví chlapi na úrovni si zaplatí šlapinu na úrovni. Ne toto.

Ona třeba na úrovni je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17620
24.3.20 22:00
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17558
24.3.20 22:15
@Klopotkova píše:
Ona třeba na úrovni je.

Tak urcite - lacina stetka, pardon spolecnice, ktera nedela u sebe popr na pronajmu, ale nekde v lacinym penzionu se necha buzerovat od uklizecky kvuli hrnku na caj - dobrej for… :mrgreen:
Jestli tomuhle rikas uroven, tak to bych chtela videt ty zoufalce, co na tohle vlezou… :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama