Dělala jste si někdy trvalou doma?

9.4.20 15:56

Dělala jste si někdy trvalou doma?

Zdravím, dělaly jste si někdy trvalou doma? Teď, když jiná možnost není, uvažuji o tom. Mám tedy dost dlouhé vlasy, ale trochu to asi zkrátím. Na trvalou jsem kdysi pravidelně chodila, vydrží mi sice krátce, ale aspoň chvíli mi vydrží vlnité vlasy, když si je natočím, jinak je mám strašně rovné. Jaké máte zkušenosti? Dá se to? Jakou značku jste použily?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Katastrofaobecna
9.4.20 16:21

No ty blaho, tak na tohle si netroufne ani několik kadeřníků, ptala jsem se, jestli by to na moje vlasy šlo, natož to zkoušet doma. Jak to chceš udělat rovnoměrně?

Na mé rovné vlasy je nejlepší sprej na tepelnou úpravu, kónicka kulma a kvalitní lak.. mám v tom praxi a i tak občas udělám vlny jinak.
Zkoušela jsi ji někdy?

• Citovat
  • Nahlásit
9.4.20 16:40

Trvalá doma

Hele, vzhledem k třem malým dětem to nechci doma moc zamořovat lakem. Jednou za půl roku tu trvalou přežijem :-D, takže já si dávám cukrovou vodu, momentálně, a to drží, ale jen, pokud spím na natáčkách celou noc. Když potřebuju mezi lidi, nakulmuju se, ale vydrží to tak hodinu, hrůza. Celej život spim na natáčkách, vopruz. Tak jsem to chtěla zkusit. Kónická kulma spočívá v čem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
9.4.20 16:54

Panebože jen to ne 8o kamaradka si tak uplne rozleptala vlasy. Trvala je hrozny zasah do samotné struktury vlasu, to neni jako kdyz experimentujes s barvou, to muze mit mnohem horsi nasledky. Znam i par kadernic, ktere si na to netroufaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20174
10.4.20 09:43

Přidávám článek na domácí barvení vlasů:
Jak si perfektně obarvit vlasy doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...