Dělám něco špatně s kamarádkami?

Anonymní
9.8.13 07:06

Dělám něco špatně s kamarádkami?

Ahoj, vbec nevím, kam téma žařadit, tak se předem omlouvám. Musím anonymně, pač mé,,kamarádky" sem chodí. Potřebuji od vás poradit.
Jde o to, že asi dělám něco špatně, protože nemám moc kamarádek. Třeba minulý měsíc jsem schválně napsala třem holkám, oni odepsali, že se ozvou a od té doby nic, ani jedna! Dříve jsem měla hodně dobrou kámošku, s kterou jsem chodila pařit, jezdila nakupovat, na kafe atd. Ale ta mě vyměnila za bohatší kámošku, s kterou se prohání audinou, byla s ní na Krétě a já na tohle bohužel nemám. Takže když jí teď napíšu, tak ani neodpoví. Kdyby alespoň napsala, nemám na tebe náladu nebo něco.
Mám hodného přítele, miluju ho a on (doufám) mě, ale ta kámoška prostě chybí. Tak já nevím jestli něco dělám špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.8.13 07:09

zakladatelka

Ještě jsem chtěla říct, že mi je 26, takže tady,,školské" problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.8.13 07:10
@Anonymní píše:
Ještě jsem chtěla říct, že mi je 26, takže tady,,školské" problémy.

neřeším

• Nahlásit
  • Citovat
Magnifique
9.8.13 07:14

Mohu vědět kolik Ti je? Podívej, jak můžeš považovat zlatokopkového přeběhlíka za kámošku? Chybu nehledej v sobě, ale nech věcem volný průběh. A jen tak mimochodem moje nejlepší kamarádka, skvělý milenec i opora v životě je můj partner… Zauvažuj.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.8.13 07:20
@Magnifique píše:
Mohu vědět kolik Ti je? Podívej, jak můžeš považovat zlatokopkového přeběhlíka za kámošku? Chybu nehledej v sobě, ale nech věcem volný průběh. A jen tak mimochodem moje nejlepší kamarádka, skvělý milenec i opora v životě je můj partner… Zauvažuj.. ;)

Je mi 26, vím, že jsem to napsala jak smrad, ale já to teď tak momentálně cítím. Přijdu si jako nějaká,,špindíra" s kterou nechce nikdo nic mít.
Taky svého partnera miluju, ale když by odešel, jsem sama :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Jemys
9.8.13 07:27

Hele, klid. Že se ihned neozvou, neznamená, že na tebe kašlou. Máme to s kámoškama podobně, s jednou se slejzáme už půl roku, prostě není čas, vždycky do toho něco vleze

• Nahlásit
  • Citovat
5502
9.8.13 07:28

No, pokud nemáš na mysli jen známé, ale opravdové kamarádky (což podle toho, co píšeš je to, o co máš zájem), tak to ber tak, že je to jako při hledání partnera, málokomu to vyjde na první pokus… navíc s věkem bych řekla, že je to těžší… ovšem ne nemožné, nevzdávej se :) si z většího města nebo spíš z menšího?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10563
9.8.13 07:33

Holka, jás e cítím podobně. Me vždy někdo napíše, nebo já jemu a pak to nějak vyšumí. Taky nemám žádnou kámošku, těch pár, co mám, jsem bohužel už dlouho neviděla :nevim: Přítel mi tvrdí, že moc tlačím na pilu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Magnifique
9.8.13 07:34

Kdyby odešel, zůstaneš sama… Ale to je přeci dvojsečné: Může odejít k vůli Tvé závislosti na kamarádstvi, nebo obráceně: a co se stane tak hrozného, když budeš mít kamarádku až po jeho případném odchodu? Přijde mi to dětinské… Dospěláci netlačí na pilu ohledně kamarádek. A mimojiné vidím spíš problém v žárlivosti na kamarádku cestovatelku… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.8.13 07:37

zakladatelka

@Alowen píše:
Holka, jás e cítím podobně. Me vždy někdo napíše, nebo já jemu a pak to nějak vyšumí. Taky nemám žádnou kámošku, těch pár, co mám, jsem bohužel už dlouho neviděla :nevim: Přítel mi tvrdí, že moc tlačím na pilu

Jsem ráda, že mě chápeš. Jak na pilu tlačíš?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.8.13 07:38
@janica252 píše:
No, pokud nemáš na mysli jen známé, ale opravdové kamarádky (což podle toho, co píšeš je to, o co máš zájem), tak to ber tak, že je to jako při hledání partnera, málokomu to vyjde na první pokus… navíc s věkem bych řekla, že je to těžší… ovšem ne nemožné, nevzdávej se :) si z většího města nebo spíš z menšího?

Právě, že z menšího.

• Nahlásit
  • Citovat
11133
9.8.13 07:38

@janica252
souhlas - cim je clovek starsi tim je tohle tezsi. a tak jak u hledani partnera, cim upenlive se clovek snazi, tim horsi to je…
dej tomu cas, nehledej vylozene kamaradku, ale seznamuj se s lidma kolem - znami znamych, ostatni maminy na hristi (pokud mas deti), zacni chodit na cviceni nebo do nejakych kurzu. pocitej s tim, ze s 90% lidi si nesednes vubec, s 10% si muzes aspon zajit na to kafe a mozna se z toho casem vyklube jedna fajn kamaradka.
PS: nekdy neni spatne kontaktovat davne znamosti - ze skoly, ze sportu. i kdyz jste se treba 10 let nevidely, vetsina lidi rada zavzpomina a treba si sednete zas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
9.8.13 07:39

Ono na to reálné přástelství zbývá pořád čím dál méně času. Pracující lidé mají buď známé mezi kolegy, popř. chodí do nějakého uskupení lidí a zbytek vysedává u FB a živí se představami o skvělých přátelstvích přes internet, která ovšem fungují jenom zde. Do opravdového života jsou nepřenositelná.
Reálné přátelství se v dospělosti buduje opravdu dlouho (roky) a vzniká zpravidla pozvolně. A najít protějšek pro přátelství je opravdu obtížné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
9.8.13 07:42

Zakladatelko, ono to asi nebude tak horké…
Kamarádky mám, ale s časem je to čímdál horší… co bydlíme na opačném konci města, tak se vídáme méně častěji, nějak není čas a když mám čas já, tak nemá ta druhá a podobně… je to i stylem života, třeba má nejlepší kamarádka má už děti velké a je sama, takže od nevidím do nevidím v práci a o víkendu má sem tam volno… já mám manžela doma jen o víkendu, tak si ho snažím užít a nemám zase čas trávit víkend s kamarádkami… navíc jsem na rodičáku, takže režim přes den a večer mám taky jiný… prostě se tak nějak míjíme… ale když se jednou za čas vidíme, tak je to pořád stejné…
Jinak bych jen dodala, že i kamarádské vztahy se časem vyvíjí a mění, stejně jako my, a tak je běžné, že po čase zjistíš, že si s nějakou kamarádkou nemáš co říct a že jste každá jinde… a chyba nemusí být v žádné z vás, prostě je to běžný vývoj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
9.8.13 07:43

Mně by se líbilo kamarádství jako mají mají ženský v Sex ve městě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama