Dělat věci, jak je partner "zvyklý"?

2417
15.12.20 14:34

Dělat věci, jak je partner "zvyklý"?

Kamarádka (svobodná, bezdětná, totéž partner) se mi s hrůzou svěřila, že její nový partner je ZVYKLÝ (rozuměj od předchozí partnerky a předtím od maminky) mít denně teplé večeře. Ptám se: a ty mu je chceš dělat nebo ne? A ona: no nechci, ale on je na to zvyklý a asi to bude VYŽADOVAT. Takže si říkám, kdo vyhraje, on, protože je zvyklý nebo ona, protože zvyklá není? A kdo z nich si má zvykat na nové? :think:

Jasně, že má každý právo na začátku nového vztahu říct, co a jak by rád. A jasně, že ten druhý by měl říct, co je pro něj přijatelné nebo se naopak vymezit. Podávat to stylem ne „rád bych“, ale „jsem zvyklý a ty se podle toho zařiď“ asi není úplně šťastné. Sama jsem se v tomto směru setkala i s naprostým bizárem jako např.: zvykl jsem si u partnerky na mokrý orgasmus nebo jsem zvyklý, že chodíme doma nazí. Folklór typu: od maminky jsem zvyklý na jinou svíčkovou úplně pominu :lol: Jestli to dělají i ženy nemohu posoudit, mě by třeba nenapadlo říct novému partnerovi, že bývalý pravidelně (a rád!) vytíral a že jsem si na to zvykla a měl by to dělat taky. 8o

S čím jste se v tomto směru setkali vy (co jste tak neměli přirozeně-nechci, aby mi vášnivé kuchařky psaly, že teplé večeře vaří rády a není to problém :roll: ) a na co všechno jste ne/byli ochotni přistoupit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36450
15.12.20 14:43

Chlapcům říkám „ne abyste někdy manželce říkali, že maminka to dělala jinak“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
15.12.20 14:44
@Pudloslava píše:
Chlapcům říkám „ne abyste někdy manželce říkali, že maminka to dělala jinak“.

Díky za všechny budoucí snachy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10396
15.12.20 14:44

Tak když je zyklý, tak bych mu řekla že si taky ráda zvyknu a už se těším na dobroty co bude vařit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
15.12.20 14:45
@arinecka píše:
Tak když je zyklý, tak bych mu řekla že si taky ráda zvyknu a už se těším na dobroty co bude vařit :mrgreen:

Ano, tak nějak podobně to vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4725
15.12.20 14:46

Každý vztah je o kompromisech, ale pokud nějaká kačena vyvádí už jen kvůli večeřím, tak ať jde k šípku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
15.12.20 14:47
@Zumpa píše:
Každý vztah je o kompromisech, ale pokud nějaká kačena vyvádí už jen kvůli večeřím, tak ať jde k šípku.

To je kompromis, když vůbec nevaří a měla by denně začít? Podle mě kompromis by byl občas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651
15.12.20 14:48

@Julča001 Pokud je zvyklý na teplé večeře, tam mu přece nebude bránit je uvařit :think: Nevidím problém :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
@Heivka píše:
@Julča001 Pokud je zvyklý na teplé večeře, tam mu přece nebude bránit je uvařit :think: Nevidím problém :palec:

Nj, ale ty byly od ex a od maminky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1599

Kdyby po ke chtěl teple večeře jen proto, ze mu je dělala ex, tak by měl leda tak chleba s máslem :lol: :* (možná)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4024
15.12.20 14:49

Můj byvaly byl taky zvyklý na teple večeře. No zvyknul si i na studené :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
15.12.20 14:49
@Verurizeckova píše:
Můj byvaly byl taky zvyklý na teple večeře. No zvyknul si i na studené :lol:

No vida, že to jde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4060
15.12.20 14:53
@Zumpa píše:

Kdyby po mě partner cokoli „vyžadoval“, protože je tak „zvyklý“ a když bych to chtěla jinak, nazýval mě kačenou, tak půjdu k šípku dobrovolně a ráda. O takového není co stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25648

Můj byl zvyklý uklidit doma než přijde máma aby byl klid a mohl být na počítači. No, takže přijde domů z práce (IT) a uklidí kuchyni a je klid :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651

@Julča001 Ale to je přeci jedno, kdo tu večeři uvaří, když si je nebude vařit sám vždycky může poprosit maminku nebo ex aby mu večeři udělaly a přinesly :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat