Dělat zkoušky u jiné autoškoly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarei
Povídálka 26 příspěvků 13.03.18 06:57
Dělat zkoušky u jiné autoškoly?

Dobrý den, pred par dny jsem delala autoskolu a neudelala jsem jizdy…az za 20 dni mam dalsi zkousky, jenze ja sem hrozne vystresovana…takhle sem snad jeste nikdy nebyla, proto premyslim, ze bych na zkousky presla k jine autoskole. Ja je delam pod Magistratem Brna-tim padem ve stredu mesta, proto me napadlo, ze kdybych na zkousky presla nekam na venkov napr. Ivancice apod, ze bych to udelala (udela to tam pry kazdy). Myslite ze je to dobry napad? Mate s tim nekdo zkusenosti nebo byli jste v podobne situaci? Dekuji mockrat

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

chaela
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 07:06

Ahoj, ja bych to za dobry napad nepovazovala. Asi je nejaky duvod, proc jsi to neudelala v tom centru (krizovatky, prednosti,…). Za Brnem se tomu sice vyhnes, papir mozna dostanes a pak budes jezdit kde? Asi zase v tom Brne, ze… Takze to nedava smysl. Radsi si priplat jizdy, zeptej se, za co te vyhodili, zamer se na to, koukni se na mapu a ujasni si, kde je jaka prednost apod. Pak to zkus za tech 20 dni a uvidis, ze to pujde.

HSY
Stálice 98 příspěvků 13.03.18 07:06

Oddálila bych si termín a zaplatila jízdy navíc (u nás to jde v libovolném počtu). Jestli stresuje konkrétní instruktor, tak bych požádala o jiného. „Naučit“ se jen vesnici nemá smysl. Zvládat situaci ve městě je třeba jak z důvodů bezpečí řidiče, tak ostatních účastníků provozu. Není nic horšího než vystresovaný řidič, který nezvládá jízdu v hustém provozu. Takový může třeba i někoho zabít :( Lepší je získat jistotu a jezdit v pohodě.

Eule
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 13.03.18 07:07

A z čeho přesně jsi vystresovaná? Já bych nad tím hned hůl nelámala, navíc, nevím, jestli je to tak jednoduché - když už máš zaplacené a chodila jsi někam, zda je možné dělat jinde… Uvědom si jedno, jízdy můžeš dělat klidně pětkrát, prostě O NIC NEJDE! Je zbytečné se stresovat :-) Mám kamaráda, co perfektně řídil, ale třeba test dal až na potřetí a? Nikdo se Tě na to nikdy ptát nebude! :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 07:11

Byla jsem v podobne situaci. Ridicak jsem delala na 3krat :oops:. Byla jsem z toho uplne hotova, ale ze bych kvuli tomu menila autoskolu to fakt ne :nevim:. Prece te nevyhodili jen tak. Priste si dej pozor a urcite to zvladnes. Chce to hlavne klid. Me vyhodili poprve za bezduvodne pomalou jizdu v obci :zed: a podruhe za jizdu v protismeru. Byla jsem vyrizena, porad jsem brecela. Pak jsem se nejak uklidnila a rekla si, ze kdyz to zase neudelam tak na to proste kaslu. No a zadarilo se. Dneska to je 6 let a ridim jako drak. V lete jsem jela pres celou CR, s tehotenskou nevolnosti a protivnym dvouletakem :mrgreen:.

Drzim moc moc palce. :hug:

Anonym, protoze se za to stydim :oops:

Šmoulice
Kelišová 6594 příspěvků 13.03.18 07:19

Jistě, neumíš řídit, vyhodí tě a ty srabácky zdrhneš? :roll:
Asi je nějaký důvod, proč jsi ty jízdy nedala, ne?
Tak se asi budeš muset víc snažit…

Janee19
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 13.03.18 07:37

Nikde není psáno, že ta autoškola z dědiny nebude dělat zkoušky ve městě. Raději bych tedy na sobě zapracovala a koupila jízdy navíc. Ani nevím, jak by se na tobě v té druhé autoškole dívali, že tam jdeš jen na zkoušky, důvod by jim byl asi jasný…

Tarei
Povídálka 26 příspěvků 13.03.18 08:07

Prave ze spousta lidi rika, ze komisari z Brna vyhazuji jak se jim chce a hrajou v tom roli penize. Nevim co je na tom pravdy, ale podle toho co mi rikaji lidi co maji autoskolu uz za sebou to tak bude.
A v Brne jsem vyjezdena, odjezdila jsem tam vsechny jizdy.. ted uz mi jde jen o to udelat tu zkousku..

Janee19
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 13.03.18 08:15

@Tarei tak lidi, co se tam objeví jednou, určitě vědí, jak to chodí… ty komisaři se točí, neví předem, kam půjdou. Přijde mi ta toerie dost přitažená za vlasy. Jestli jsi vyježděná, tak ty zkoušky zkrátka zkus. Pokud ti to nedají, musí ti jasně říct, za co to bylo, ne jen prostě „nashledanou, nemáte“…

jessikka
Extra třída :D 10567 příspěvků 13.03.18 08:21
@Tarei píše:
Prave ze spousta lidi rika, ze komisari z Brna vyhazuji jak se jim chce a hrajou v tom roli penize. Nevim co je na tom pravdy, ale podle toho co mi rikaji lidi co maji autoskolu uz za sebou to tak bude.
A v Brne jsem vyjezdena, odjezdila jsem tam vsechny jizdy.. ted uz mi jde jen o to udelat tu zkousku..

Holka, vyježděná fakt ještě nejsi. Budeš muset strávit hodně času za volantem, než budeš vyježděná.

Za co tě vyhodili?

pikola
Neúnavná pisatelka 18684 příspěvků 13.03.18 08:22
@Tarei píše:

A kvůli čemu jsi ji neudělala?

Ivana 85
Závislačka 2957 příspěvků 13.03.18 08:23

@Tarei ja te chapu, ja to udelala az na 4 pokus a uz jsem vymyslela vselijaky situace jak to vyresit.Ja mela hroznej problem s komisarem, ja ho jen videla a uz jsem byla rozklepana. V autoskole jsem jezdila v pohode, moje instruktorka ze me byla nestastna co to u zkousek vyvadim kdyz jinak jezdim dobre. Zkousky muzes delat u jaky autoskoly chces. Takze pokud jezdis v pohode a jen mas nervy pri zkouskach tak to klidne zkus jinde.Jen si predtim u nich dej par kondicek at se sehrajes s jejich autem.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15098 příspěvků 13.03.18 08:38
@Anonymní píše:
Byla jsem v podobne situaci. Ridicak jsem delala na 3krat :oops:. Byla jsem z toho uplne hotova, ale ze bych kvuli tomu menila autoskolu to fakt ne :nevim:. Prece te nevyhodili jen tak. Priste si dej pozor a urcite to zvladnes. Chce to hlavne klid. Me vyhodili poprve za bezduvodne pomalou jizdu v obci :zed: a podruhe za jizdu v protismeru. Byla jsem vyrizena, porad jsem brecela. Pak jsem se nejak uklidnila a rekla si, ze kdyz to zase neudelam tak na to proste kaslu. No a zadarilo se. Dneska to je 6 let a ridim jako drak. V lete jsem jela pres celou CR, s tehotenskou nevolnosti a protivnym dvouletakem :mrgreen:.

Drzim moc moc palce. :hug:

Anonym, protoze se za to stydim :oops:

nemáš se za co stydět :kytka: Naopak, všechna čest, že jsi to překonala :kytka:
Jinak k úvodu. Dcera si dělala řadičák loni a napoprvé to udělala asi čtvrtina studentů. Konkrétně naše děvče to dalo napotřetí. Inspektor pověstný svou přísností, nicméně většina výtek byla opodstatněná. Chyby pramenily hlavně ze stresu a nezkušenosti, jak jinak.
Mezi autoškolami bych nepřecházela - je to administrativně náročné a musela bys něco platit ještě navíc té „nové“ autoškole. Navíc jako Brnačk musíš zvládt křižovatky, tramvaje a tak. Co ti pomůže, když obhájíš řidičák v Ivančičích mezi poli, když pak v Brně srazíš trolejbus?
Kup si jízdy v indstruktorem, který ti bude vyhovovat, trénuj a trénuj. To dáš :kytka:

Tarei
Povídálka 26 příspěvků 13.03.18 08:43
@jessikka píše:
Holka, vyježděná fakt ještě nejsi. Budeš muset strávit hodně času za volantem, než budeš vyježděná.Za co tě vyhodili?

Myslela jsem to spíš, že vim jak to v Brne vypada a jak to tam je, takze kdybych zkousky udelala nekde jinde tak by to nicemu nevadilo..pochy­buji, ze ta jedna jizda (zkouskova) mi nejak pomuze se v Brne rozjezdit. ????

Tarei
Povídálka 26 příspěvků 13.03.18 08:46
@pikola píše:
A kvůli čemu jsi ji neudělala?

No, pry jsem nedala prednost zprava..vubec si neuvedomuji, kdy jsem ji nedala, protoze jsem se opravdu vsude poctive rozhlizela a vsechno, ale nervy pracuji, tak je mozne ze jsem nekde prehledla.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama