Děláte si to pri sexu rukou?

Napsat příspěvek
Anonymní
18.12.19 08:05
@Anonymní píše: :zed: :zed: bože! Jak to asi dělaly ženy dříve, když nebyly sociální sítě?! :roll:.. Nikdo jim neporadil, jestli si honit frndu u sexu, to musela být opravdu nuda :mrgreen:

Asi jsi nepochopila příspěvek ;) já nechci radu, jestli si mám honit frndu.. Já chci jen vědět, jestli to tak děláte, nebo ne… Nic víc, nic min… Nechci se vyjadřovat, tak na to vůbec nereaguju, jednoduchá věc :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.19 08:10
@Anonymní píše:
Asi jsi nepochopila příspěvek ;) já nechci radu, jestli si mám honit frndu.. Já chci jen vědět, jestli to tak děláte, nebo ne… Nic víc, nic min… Nechci se vyjadřovat, tak na to vůbec nereaguju, jednoduchá věc :zed:

A k čemu je dobré se na to ptát? :mrgreen:
8o
A vyjadřovat se chci, protože tohle mi přijde fakt scifi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
83
18.12.19 08:12
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 08:13
@Anonymní píše:
8o
A vyjadřovat se chci, protože tohle mi přijde fakt scifi :mrgreen:

Tobě to přijde jako scifi, mi jako normální věc ;) víc ti odpovídat nebudu, nemá to cenu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.19 08:15
@Anonymní píše:
Tobě to přijde jako scifi, mi jako normální věc ;) víc ti odpovídat nebudu, nemá to cenu :mavam:

:zed: :zed: :zed: to máš pravdu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
24827
18.12.19 08:16
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam: omlouvám se za anonym, ale snad chápete :mrgreen: Moje otázka zní, jestli si při sexu pomáháte rukou? Myslím tím, jestli si dráždite klitoris… Já tohle nikdy nedělala s myma bývalýma (vlastně je spousta věcí, co se současným přítelem dělám poprvé), ale s tímto mám šílenou chuť to dělat ať si to uziju (užijeme) co nejvíce, jenže jsem stydlin a nemám odvahu s tím začít :oops: Jakože doma sama si to dělám často, ale před nikým jiným jsem si tam sama ještě nesahala… Jak jste se k tomu odhodlaly???

Někdo si pomáhá rukou, někdo vibrátorem, někdo si koupí mrkev… :)

Nevím, na co tenhle průzkum, zřejmě další honič, co by chtěl podrobný popis… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 08:19

@free333 no tak asi jsem uchylačka, že mě toto zajímá no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1165
18.12.19 08:20
@Anonymní píše: :zed: :zed: bože! Jak to asi dělaly ženy dříve, když nebyly sociální sítě?! :roll:.. Nikdo jim neporadil, jestli si honit frndu u sexu, to musela být opravdu nuda :mrgreen:

Tak pokud sociální sítě nepoužíváš, nečteš tak bych možná tvůj výkřik do tmy pochopil..
Ale světe div se, lidé je používají od témat sexu, vaření až po kvantovou fyziku..
A pro zakladatelku
Pro některé naprostá přirozenost aby dosáhly snadněji orgasmu, některé až časem, a u některých stačilo popostrčit.. vzít její ruku a dát na ono místo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24827
18.12.19 08:23
@Anonymní píše:
@free333 no tak asi jsem uchylačka, že mě toto zajímá no :think:

Zásadní je, jestli jsi vzrušivá přes klit. anebo ne…

To budeš nejspíš vědět jen Ty, jestli se Ti to líbí anebo ne, jak to má zbytek e-mimina je jedno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8890
18.12.19 08:26

Problém je ten, že člověk nechce podporovat Honimiry. Je jich tu dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 08:29
@david85lbc píše:
Tak pokud sociální sítě nepoužíváš, nečteš tak bych možná tvůj výkřik do tmy pochopil..
Ale světe div se, lidé je používají od témat sexu, vaření až po kvantovou fyziku..
A pro zakladatelku
Pro některé naprostá přirozenost aby dosáhly snadněji orgasmu, některé až časem, a u některých stačilo popostrčit.. vzít její ruku a dát na ono místo..

Bohužel, asi jako každý sociální sítě používám, jen nemám potřebu se ptát na každou hovadinu :roll: a většinou raději ani nekomentuji, jen udiveně zírám, co jsou lidé schopni probírat.
Zda můj příspěvek bereš nebo nebereš jako výkřik do tmy, je tvoje věc :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1165
18.12.19 08:49
@Anonymní píše:
Bohužel, asi jako každý sociální sítě používám, jen nemám potřebu se ptát na každou hovadinu :roll: a většinou raději ani nekomentuji, jen udiveně zírám, co jsou lidé schopni probírat.
Zda můj příspěvek bereš nebo nebereš jako výkřik do tmy, je tvoje věc :mrgreen:

Aktuálně nezíráš, ale komentuješ a notabene do tématu které ti přijde zcestné. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51001
18.12.19 09:17
@Anonymní píše:
Asi jsi nepochopila příspěvek ;) já nechci radu, jestli si mám honit frndu.. Já chci jen vědět, jestli to tak děláte, nebo ne… Nic víc, nic min… Nechci se vyjadřovat, tak na to vůbec nereaguju, jednoduchá věc :zed:

Kašli na ně, dneska je tu zase pruderni slezina, aby se jim něco nestalo, když se na něco zeptáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51001
18.12.19 09:19
@Anonymní píše:
8o
A vyjadřovat se chci, protože tohle mi přijde fakt scifi :mrgreen:
K čemu asi může být dobré se na něco ptát :nevim:?
@david85lbc píše:
A pro zakladatelku
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
18.12.19 09:53

Taky se stydím, ale jednou mi přítel položil mou ruku na pipku, abych se u sexu hladila a bylo to fajn, od té doby to dělám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama