Děláte si to pri sexu rukou?

Napsat příspěvek
Anonymní
18.12.19 09:58

@Jancka_K tak takhle popostrcit bych taky potřebovala :think: ach jo já jsem fakt strašný stydlin… Nikdy jsem s nikým otevřeně o sexu nemluvila…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.19 12:09

Já si to dělám rukou téměř pokaždé. A to i když mi to můj přítel dělá dole jazykem nebo svými prsty. Prostě to spojení nás obou na mém těle je asi ta největší slast, které můžu dosáhnout, partnerovi to nevadí, spíš naopak. Záleží, jak moc otevřený vztah máte, ale podle mě tím muže neurazíš (pokud to není blb). Prostě si to chceš užít, to je snad v pořádku, ne? :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
18.12.19 12:28

Partnerka si to rukou dělá při sexu vždy. Nijak jsem se nad tím nikdy nepozastavil. Spíše mě to rajcuje. Moc o tom přemýšlíš, prostě to udělej a hotovo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 12:31

Ne, nic takového nedělám. A v životě jsem si to ani nedělala sama. Nevidím důvod. Stačí mi sex s přítelem. A i když jsem byla sama tak jsem necítila takovou potřebu. Pro mě sex v životě není důležitý a zvládnu bez nej byt i roky když jsem sama.

• Nahlásit
  • Citovat
50911
18.12.19 12:34
@Anonymní píše:
Ne, nic takového nedělám. A v životě jsem si to ani nedělala sama. Nevidím důvod. Stačí mi sex s přítelem. A i když jsem byla sama tak jsem necítila takovou potřebu. Pro mě sex v životě není důležitý a zvládnu bez nej byt i roky když jsem sama.

tak to asi nejsi ten spravny adept pro tuhle diskuzi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
18.12.19 12:34
@Zatrolený píše:
Partnerka si to rukou dělá při sexu vždy. Nijak jsem se nad tím nikdy nepozastavil. Spíše mě to rajcuje. Moc o tom přemýšlíš, prostě to udělej a hotovo :nevim:

Přesně jako bych to psal já. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14313
18.12.19 12:37

A děláte si to spíše levou nebo pravou rukou? Ať vím, kterou ji odvázat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 15:11
@Anonymní píše:
@Jancka_K tak takhle popostrcit bych taky potřebovala :think: ach jo já jsem fakt strašný stydlin… Nikdy jsem s nikým otevřeně o sexu nemluvila…

Tak o tom nemluv a prostě to udělej. :) Píšeš, že to v soukromí máš tak ráda. A věř, že on bude tím pohledem na tebe fascinovaný. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 15:14
@Anonymní píše:
@Akasha94 děkuji za tvůj příspěvek, už jsem si začínala myslet, že jsem nějaký uchyl, jak to taky píšou ostatní :pocitac:

Jestli chces, napiš zpravu. Jsem temto věcem otevrena, urcite si nejak poradime a pokecame. Bude to lepsi, nez když te tu 50% lidi zlincuje. Hezky den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966
18.12.19 16:00

@zoidberg Nech ji privazane obe a pozvi kamarada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 16:05
@zoidberg píše:
A děláte si to spíše levou nebo pravou rukou? Ať vím, kterou ji odvázat…

Levou jako od cizího… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
18.12.19 16:10

Abych odpověděl zakladatelce. Já si při sexu klitoris nedráždím. Nikdy, to mi můžete věřit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50911
18.12.19 16:43
@Milan42 píše:
Abych odpověděl zakladatelce. Já si při sexu klitoris nedráždím. Nikdy, to mi můžete věřit :D

Ani cizí ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
18.12.19 16:52
@Venetia píše:
Ani cizí ne?

O cizím jsem neříkal nic. :D To by bylo mimo téma diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.19 12:32

Při sexu s manželem se sama nedráždím. Nevím proč, ale v té chvíli mi jsou mé vlastní doteky až nepříjemné, takže o nějakém vzrušení nemůže být ani řeč :nevim: když jsem sama, tak se umím přivést k orgasmu i celkem rychle. Během sexu nikdy. Jsem taky dost stydlivá, takže s manželem se o sexu doma ani nebavíme. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama