Děláte závěry, když se vám neozve na Valentýna?

Anonymní
13.2.20 15:53

Děláte závěry, když se vám neozve na Valentýna?

Hezký den všem,
chtěla jsem se zeptat, zda nějak hodnotíte to, když se vám přítel vůbec na valentýna neozve. Víte, že se neuvidíte, ale on ani nenapíše nebo nezavolá. Napíše třeba až za dva dny potom. Já vím, že spousta lidí ho neslaví, jen mě zajímá, zda se dá z toho usuzovat, jestli mu na ženě záleží nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

502
13.2.20 15:57

To máš 14 rokov??? či čo??? Neverím že niekto dokáže založiť takúto hlúpu diskusiu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5632
13.2.20 15:57
@Anonymní píše:
Hezký den všem,
chtěla jsem se zeptat, zda nějak hodnotíte to, když se vám přítel vůbec na valentýna neozve. Víte, že se neuvidíte, ale on ani nenapíše nebo nezavolá. Napíše třeba až za dva dny potom. Já vím, že spousta lidí ho neslaví, jen mě zajímá, zda se dá z toho usuzovat, jestli mu na ženě záleží nebo ne.

Nesnáším Valentýna, neslavime ho.Jen jsem byla vzdy zvykla si s partnerem psat ci volat kazdy den. Nestalo se ze by se mi behem dne neozval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3291
13.2.20 15:58
@Anonymní píše:
Hezký den všem,
chtěla jsem se zeptat, zda nějak hodnotíte to, když se vám přítel vůbec na valentýna neozve. Víte, že se neuvidíte, ale on ani nenapíše nebo nezavolá. Napíše třeba až za dva dny potom. Já vím, že spousta lidí ho neslaví, jen mě zajímá, zda se dá z toho usuzovat, jestli mu na ženě záleží nebo ne.

Jestli z toho žena dělá závěry, tak závěr pro muže má být ten, že takovou slepici má poslat do oběhu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11952
13.2.20 16:07

Závěry si můžeš dělat jaké chceš.

Ovšem čím více předpokladů a závěrů, které si jen tak utvoříš a neověříš je v realitě, tím víc mimo budeš od toho jaký tvůj přítel skutečně je a co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
13.2.20 16:08

Tak spíš bych řešila, že dva dny nenapíše ani ahoj, než Valentýna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10220
13.2.20 16:20
@Anonymní píše:
Hezký den všem,

Valentyn je svatek zamilovanych. Asi neni zamilovany (to by se ozyval kazdy den).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4009
13.2.20 16:29

Valentýna nesnasim a neřeším. To jsem ženská. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 16:31

Díky všem za reakce :), pomohlo mi to získat nadhled. :)

• Nahlásit
  • Citovat
50992
13.2.20 16:40
@Tina69 píše:
To máš 14 rokov??? či čo??? Neverím že niekto dokáže založiť takúto hlúpu diskusiu

Co tě trápí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15133
13.2.20 16:40

To já bych byla naprdlá kdyby se mi přítel neozval i v normální den, ani nemusí být valentyn :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
13.2.20 16:41

:mrgreen: to uz bysme byli 12× rozejity

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 16:43

Valentýn, a je to tady..šmarjá jozeef závěr :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6740
13.2.20 16:43

Ty jo, já bych se na Valentýna asi taky neozvala(pokud bych neměla v plánu se ozvat kvůli něčeu jinému),vůbec mě tento svátek nebere a nikdy nebral.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
13.2.20 17:30

V 18 ano, fakt mi na tom záleželo :oops: ve skoro 30 je mi to putna :lol: u chlapů si nedělám závěry z ničeho, ale raději se rovnou zeptám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama