Dělená strava - recepty a rady

6.8.13 23:48

Dělená strava-Recepty a rady

Ahoj všichni, potřebovala bych se zeptat ohledně Dělené stravy…nevíte kde najdu tabulky, abych se naučila správně rozdělovat a kde najdu nějaké recepty? Ráda zkouším něco nového a nemůžu se rozhodnout mezi dělenou a nebo krabičkovaním…co poradíte Vy? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

549
6.8.13 23:55

@S.K.D.Jelínkovci Krabicky,rozhodne. Zhubla jsem bez jojo efektu. Trva to sice dlouho-hubnes zdrave ale stoji za to. Priprava je ale nazacatku narocna nez se to naucis.
Delenou jsem drzela 8 mesicu a prakticky nezhunla. Ale fyzicky mi bylo hrozne dobre..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
7.8.13 08:16

Me delena teda taky nepomohla. S krabickovou jsem pred 3mi lety zhubla 12 kilo. Ale prvni mesic jsem mela koupeny krabicky od firmy ;-) pak uz to clovek dostane do oka a vi, co kdy a kolik jist… K tomu jsem chodila do prace a z prace pesky a 20 minut skoro denne behala na „orbitreku“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5108
7.8.13 08:17
@S.K.D.Jelínkovci píše:
Ahoj všichni, potřebovala bych se zeptat ohledně Dělené stravy…nevíte kde najdu tabulky, abych se naučila správně rozdělovat a kde najdu nějaké recepty? Ráda zkouším něco nového a nemůžu se rozhodnout mezi dělenou a nebo krabičkovaním…co poradíte Vy? :think:

Ahoj, jsem před 15ti lety zhubla 20 kilo, bez jojo efektu :lol: Tenkrát jsem čeprala z knížky od Lenky Kořínkové, má tam tabulky i hodně receptů. Držím palce, ať se rozhodneš pro cokoliv :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5206
15.11.13 12:38

@Sisi 79 Ahoj, chci se zeptat, když máš hodně receptů i tabulky (tabulky bych potřebovala nejvíc), nešlo by to poslat mejlem? Nebo aspoň doporučit knížky kde jsou ty recepty a tabulky? Ze zdravotních důvodů potřebuju zhubnout a tohle se mi jeví jako nejlepší. Myslím tedy tu dělenou stravu… Mockrát děkuji za odpověď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5108
15.11.13 17:21

@Tusý Posílám zprávu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu