Jaké máte zkušenosti a výsledky s dělenou stravou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nicky88
Závislačka 3693 příspěvků 17.01.19 20:11
Dělená strava - zkušenosti / výsledky

Ahoj holky, jsem 7 měsíců po druhém porodu, při prvnim tehu jsem nabrala 30kg :poblion: dala dolů jen cca 15 a v průběhu let 10 zase nabrala, v druhém tehu jsem nabrala jen cca 8 a z porodky jsem šla s původní váhou, aaale.. Obrovské porodní poranění a hnutá kostrc mi podrazili nohy a já od porodu zas nabrala, teď potřebuju hooooodne zhubnout, váha je příšerná :zed: :,( ale nutně se potřebuju dostat z velikosti gatí 42 na 38 a pak dááál :roll: :lol: najela jsem na delenku, plus cvico, ale potřebuju povzbudit, pochlubte se někdo výsledky, zkušenostmi,.. Vítám i tipy

Reakce:
elza12
Kecalka 159 příspěvků 17.01.19 20:28

@nicky88 Já dělenku držela rok. Už za 3 měsíce jsem zhubla 10 kg. Moc mi to vyhovovalo. Ale pak jsem začla marodit se štítnou žlázou a dělená na mě přestala fungovat. Ale byla jsem s ní moc spokojená :palec:

nicky88
Závislačka 3693 příspěvků 17.01.19 20:31

@elza12 :dance: super, děkuji :kytka: 10kg do začátku by bylo perfektní :palec:

elza12
Kecalka 159 příspěvků 17.01.19 20:34

@nicky88 Šlo to krásně a samo. Vůbec jsem se netrápily hlady :) Jak dlouho držíš?

Lucius08
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 17.01.19 20:38

Já jsem nabrala 25kg v těhotenství, dala jsem dolů 30kg :-D oblikam velikost 34, vždycky jsem měla tak 36-38. A to za pár měsíců… Jen jsem vynechala večeře. Jedla polovinu toho co obvykle, vic zeleniny, méně čokolády, trocha pohybu, více pít.
Namotivovala jsem tak svého manžela, měsíc zpátky začal trochu cvičit, vynechává večeře… No má dole už 4,5kg :)

Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 17.01.19 20:42

Holky máte nějaké osvědčené stránky nebo odkud cerpate informace?

nicky88
Závislačka 3693 příspěvků 17.01.19 20:43

@elza12 teprve jsem začala, od pondelka rotoped (ta blbá kostrč pořád bolí) od včera dělená, problém je, že za dva měsíce jedu na lyže, a nevejdu se do oblečení, to jsem nosila před minimálně deseti kily :zed: :roll: :(

nicky88
Závislačka 3693 příspěvků 17.01.19 20:44

@Lucius08 skvělé :palec: gratuluji a závidím :potlesk: a píšu si poznámku, více vody, méně večeří :) :palec:

Cibota
Povídálka 49 příspěvků 17.01.19 21:48

Ahojte. Jak to děláte, že nemáte hlad pak? Já nevečeřet, tak hladem neusnu. :nevim: Taky musím shodit tak 15kg 8o a uvažuji nad dělenou…

Příspěvek upraven 17.01.19 v 22:49

nicky88
Závislačka 3693 příspěvků 17.01.19 22:36

@Cibota to je i můj problém :roll: :D musím se přemoct, vzhledem k tomu, že chodím spát až tak v půlnoci :roll: zhruba v 9 jsem měla kousíček celozrnné bagety, rajský a okurku ;) první dny jsou nejhorší :zed: pak si zvyknu.. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Vidím velký zlatý! Slavná cikánka Jolanda je zpět a věští z piva

Fenomenální věštkyně Jolanda hlásí velkolepý návrat! Září v nové reklamě na... číst dále >

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >