Dělení stravy podle Lenky Kořínkové, začínáme 1.8.2015

23.7.15 19:21

dělení stravy podle Lenky Kořínkové, začínáme 1.8.2015

Zdravím holky,
chtěla bych začít s dělenou stravou podle L. Kořínkové, ale hodilo by se mít k tomu ještě někoho :) Nechce se někdo přidat? Ať si mužem poradit a vyměnit pár receptů… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.7.15 20:11

Ahoj. Dělená strava opravdu funguje mám vyzkoušeno, ale u mě nastal velkej problém s trávením tak jsem musela rychle skončit. :? Ona o tom sice píše, že je to životní styl a né dieta, ale mě to asi po měsíci přestalo tělo pobírat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 20:22

@Margaret88 já jsem sama na to zvědavá, vím, že spousta holek také přibrala, když se vrátili k puvodní stravě( toho se desím) ale možná u toho zustanu :) Nevim, uvidím. A ty jsi měla dělenou podle L. K.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 20:41

Ano, držely jsme tuhle dietu nebo jak to nazvat asi před rokem a půl s kolegyněmi v práci. Opravdu se na tom zhubne, jestli se to nabere zpátky nevím. Já za ten měsíc zhubla asi cca 3 kila(už nevím přesně)…a já to samozřejmě nabrala zpátky, :think: ale nemusí to tak být u všech. Třeba poradí někdo kdo to držel dýl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 20:46

A nepamatujes si nahodou jak casto se menily dny? Vsude je jen napsano co se nesmi kombinovat, ale zatim jsem nenasla jak dny stridat jestli ob den, nebo jak mam chut :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 20:50

To si pamatuju. :D Můžeš to klidně střídat po dnu.Nebo třeba 3 dny kytičky,4 dny zvířátka. To záleží na tobě co ti bude vyhovovat a kolik dní po sobě to budeš jíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14232
23.7.15 21:06

Mamka to držela před 15 lety- to jí bylo 38 let, a měla morbidní obezitu nebo jak se to jmenuje.. Při výšce 156 cm vážila 125 kg. Za rok zhubla na 68 kg bez velkého cvičení..
Takto..ona nai cvičit nemohla.. Takže klasické denní režim, chození do práce, domů, domácí práce, večer si tam 20 min jakoby zatancovlaa při hudbě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
23.7.15 21:10

Já se tak stravuju už asi třetí měsíc, jedu podle toho nejvolnějšího grafu, takžeto jde pomaleji ( 6 kg dole),. Ale i tak se cítím moc dobře co se týče trávení, nenadýmá mě a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.15 21:12

Držím dlouhodobě, když přestanu, váha se časem vrací. Jím tak spíše ze zdravotních důvodů a vyhovuje mi, trpím na velmi bolestivé průjmy, s dělenkou nemám. Ale jak píšu, když přestanu kila se začnou vracet.

• Nahlásit
  • Citovat
4232
23.7.15 21:13

@Lenka2518 Mamka to před lety opakovaně držela, s opakovanými úspěchy. Váha jde dolů pomalu ale jistě. Nicméně po přerušení se vrací zpět.
Poslední rok se vyhýbá lepku a je jak vyměněná - i psychicky, o postavě nemluvě. Doporučuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14232
23.7.15 21:15

Mámě se to moc nevrátilo. Je pravda, že nemá nějakých 68-70 ale za těch 15 let, nabrala nejvíc- 10 kg, ale to bylo spíš takové ty nárazy Vánoce, oslavy, a prostě už to tak neřeší ta kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 21:28

A holky muzete uvest priklady jidelnicku na den, nebo kde hledat nejake recepty, pro zacatek, nez si to clovek osvoji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 21:28

A holky muzete uvest priklady jidelnicku na den, nebo kde hledat nejake recepty, pro zacatek, nez si to clovek osvoji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.15 21:34

Já jsem v uzavřené skupině na FCB Dělená strava poddle Lenky Kořínkové a tam je vše vysvětlené i recepty a můžete se na cokoliv zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
616
23.7.15 21:48

http://www.week.cz/…-lk/read.php?…
http://zeny.e15.cz/…use/diskuse/?…
http://www.week.cz/…pty/read.php?…
na FB je skupina Veganská DIY kuchárka, tam je hodně receptů zejména na kytičky.

Jinak já mám přes týden zvířátka a na víkend kytičky.
Jím co dům dal. Zvířátka - bílý jogurt, pečená zelenina na hranolky (řepa, cuketa, dýně…), minutkové maso, šunka, sýry…
Kytičky - celozrnné pečivo, těstoviny, luštěniny…
Je toho spousta, jen si to trošku dostat do hlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama