Dělená strava podle L. Kořínkové v těhotenství

89
10.5.20 13:48

dělenna strava v těhotenství- podle lenky koř.

Dobrý den. Stále řeším zda dělit stravu v těhu. Jsem obézní. asi bych hubla.ale zas mam vse co telo potřebuje. Prosím JE TU Někdo kdo v těhu dělil? Nebo kdo slyšel nejakou odbornou radu v tomhle směru? Nebo četl? Zajima mne zkusenost nebo rada odbornika :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: dekuju :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10832
10.5.20 13:53

Delena strava jeste nikomu neublizila. Ani tehotnym ne. Prave tehotne by se mely zamerit na zdravejsi stravovani a snazsi traveni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49273
10.5.20 14:10

Delena strava neni dieta. Je to zpusob stravovani. Jis vse, jen je to rozdeleno. Nehladovis a neexperimentujes. Nevidim problem.
Klidne drz delenou v tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
10.5.20 14:18

Vyloženě ublížit by to nemělo, v dělené stravě se neomezují jednotlivé živiny. Přesto bych se v těhotenství raději poradila s odborníkem, buď prostě s gynekologem/obvoďákem, nebo bych si nechala vypracovat jídelníček na míru, kdyby byly finance. Jinak ale chápu, že obezita je nepříjemná, ale na redukci váhy je lepší se zaměřit po porodu (pokud nejde spíš o změnu životního stylu typu méně sladkosti, smazeneho, více zeleniny atd)? Ale to je jen můj názor. Přeji hlavně zdraví :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
10.5.20 15:27

@Lucyyy kolegyně takhle jedla a v těhotenství zhubla 15 kg a super.. Tohle není dieta, takže v klidu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
17.6.20 16:21

Děkuji. Je tu prosím ještě někdo se zkušeností? :-) Hltam info :-) :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama