Délka cyklus 28 dní - ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 21:25
Délka cyklus 28 dní - ovulace

Ahoj, prosím chtěla bych se zeptat zkušenějších testovatelek. Mám pravidelný měsíční cyklus 28 dní prakticky na den a hodinu:). Nikdy jsem netestovala ovulaci, mohla by mi některá říct kdy by tak mohla být, kolikátý den cyklu? moc děkuji :kytka:

Reakce:
Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 06.12.17 21:32
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím chtěla bych se zeptat zkušenějších testovatelek. Mám pravidelný měsíční cyklus 28 dní prakticky na den a hodinu:). Nikdy jsem netestovala ovulaci, mohla by mi některá říct kdy by tak mohla být, kolikátý den cyklu? moc děkuji :kytka:

Muze to byt klidne 14DC - 15DC ale dobre by bylo skocit treba na folikulometrii.. :) testum uz moc neverim :) tam ti dokaze rict Mudr. z UTZ :)

lachtanice86
Kelišová 6641 příspěvků 06.12.17 21:40

Mohlo by to být v půlce, ale kdo ví. Dojdi na gyndu. Podle utz ti to řekne jistě. Já osobně mám cyklus 26 dní a ovulaci mám 10dc

Sanny84
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 06.12.17 21:52

Já mám cyklus taky 28 dni, tu a tam zpoždění jeden až dva dny, ale ovu mám téměř vždycky 14. den. Mám to zjištěno už několikrát dle UTZ. Určitě zkus doktora to bude nejpřesnější.

Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 06.12.17 21:58

Ja mela cyklus taky 28 dni a dle testovani jsem mela ovulaci 14.den

Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 06.12.17 21:58

28 dní mám také. Se synem odpovídala ovulace na 12 DC, teď dle ultz bylo otehotneni cca 16DC. Takže bych začala od 10 DC ob den

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 22:10

Moc děkuji za rady:) no v našem městě je problém s doktory, máme tu tři jeden nebere, má totálně plno, jeden přesluhuje už 10 let, ten rodil už mojí mamku i mě. A moje Dr. tam věčně není, jen cedulky přítomna jen sestra nebo odkaz při důvodech dojeď 20 km:C snad se brzy objeví slušný doktor.

KamisB
Kelišová 6836 příspěvků 06.12.17 22:32

Když to máš takhle pravidelný, zkusila bych jeden nebo dva měsíce ovulačnní testy a kolem stejně silných čárek se trochu pozorovat jestli by jsi pak nepoznala ovulaci sama bez pomoci.

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 07.12.17 05:24

Zacni merit bazalni teplotu. To je nejspolehlivejsi. Jesrli mas cykly vzdy 28 dni, vypozorujes to rychle. Max bys ji mela mit do 18dc, LF nesmi byt kratsi nez 10 dni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 14:19

Prosím holky mám dotaz, vůbec se v tom nevyznám, měřím první měsíc Bt a dělám ovu testy, Cyklus mám pravidelně také 28 dní. Dnes jsem 14 DC a na ovu testech už týden slabě ale hezky viditelná druhá čárka a jinak nic a teplota měřená od 8 DC (36,3 ; 36,6 ; 36,4 ; 36,5 ; 36,7 ; 36,7 ; 36,7). Což je normální tři dny po sobě stejná teplota??

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 29.12.17 23:16
@Anonymní píše:
Prosím holky mám dotaz, vůbec se v tom nevyznám, měřím první měsíc Bt a dělám ovu testy, Cyklus mám pravidelně také 28 dní. Dnes jsem 14 DC a na ovu testech už týden slabě ale hezky viditelná druhá čárka a jinak nic a teplota měřená od 8 DC (36,3 ; 36,6 ; 36,4 ; 36,5 ; 36,7 ; 36,7 ; 36,7). Což je normální tři dny po sobě stejná teplota??

Slaba carka neni pozitivni. Za pozitivni ovu test se povazuje stejne silna nebo silnejsi. Typla bych, ze ovu probehne v nejblizsich hodinach a zitra nebo pozitri vzroste teplota. Mivala jsem v dobe plodnych dni 3 dny stejnou teplotu. Posledni den stejne teploty byla ovu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 20:09
Ahojky, ja mam cyklus na den presne 28 dni a dnes jsem byla u gynekologa na ultrazvuk a rikal mi, ze ovu dojde za den dva! A uz me zacina pobolivat v podbrisku tak jsem si delala ovu test a vysel s lehkou mlhou,takze zitra si myslim ze bude ovu zretelnejsi! Kazdopadne dnes mam 15 DC
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím chtěla bych se zeptat zkušenějších testovatelek. Mám pravidelný měsíční cyklus 28 dní prakticky na den a hodinu:). Nikdy jsem netestovala ovulaci, mohla by mi některá říct kdy by tak mohla být, kolikátý den cyklu? moc děkuji :kytka:
kozaroza12
Nováček 2 příspěvky 16.11.18 19:29

a co když já jí mám 20. den cyklu?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >