Délka cyklus 28 dní - ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 21:25
Délka cyklus 28 dní - ovulace

Ahoj, prosím chtěla bych se zeptat zkušenějších testovatelek. Mám pravidelný měsíční cyklus 28 dní prakticky na den a hodinu:). Nikdy jsem netestovala ovulaci, mohla by mi některá říct kdy by tak mohla být, kolikátý den cyklu? moc děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Reaskiller
Kelišová 5246 příspěvků 06.12.17 21:32
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím chtěla bych se zeptat zkušenějších testovatelek. Mám pravidelný měsíční cyklus 28 dní prakticky na den a hodinu:). Nikdy jsem netestovala ovulaci, mohla by mi některá říct kdy by tak mohla být, kolikátý den cyklu? moc děkuji :kytka:

Muze to byt klidne 14DC - 15DC ale dobre by bylo skocit treba na folikulometrii.. :) testum uz moc neverim :) tam ti dokaze rict Mudr. z UTZ :)

lachtanice86
Kelišová 5497 příspěvků 06.12.17 21:40

Mohlo by to být v půlce, ale kdo ví. Dojdi na gyndu. Podle utz ti to řekne jistě. Já osobně mám cyklus 26 dní a ovulaci mám 10dc

Sanny84
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 06.12.17 21:52

Já mám cyklus taky 28 dni, tu a tam zpoždění jeden až dva dny, ale ovu mám téměř vždycky 14. den. Mám to zjištěno už několikrát dle UTZ. Určitě zkus doktora to bude nejpřesnější.

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 06.12.17 21:58

Ja mela cyklus taky 28 dni a dle testovani jsem mela ovulaci 14.den

Mallorka
Závislačka 2952 příspěvků 06.12.17 21:58

28 dní mám také. Se synem odpovídala ovulace na 12 DC, teď dle ultz bylo otehotneni cca 16DC. Takže bych začala od 10 DC ob den

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 22:10

Moc děkuji za rady:) no v našem městě je problém s doktory, máme tu tři jeden nebere, má totálně plno, jeden přesluhuje už 10 let, ten rodil už mojí mamku i mě. A moje Dr. tam věčně není, jen cedulky přítomna jen sestra nebo odkaz při důvodech dojeď 20 km:C snad se brzy objeví slušný doktor.

KamisB
Kelišová 6770 příspěvků 06.12.17 22:32

Když to máš takhle pravidelný, zkusila bych jeden nebo dva měsíce ovulačnní testy a kolem stejně silných čárek se trochu pozorovat jestli by jsi pak nepoznala ovulaci sama bez pomoci.

Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 07.12.17 05:24

Zacni merit bazalni teplotu. To je nejspolehlivejsi. Jesrli mas cykly vzdy 28 dni, vypozorujes to rychle. Max bys ji mela mit do 18dc, LF nesmi byt kratsi nez 10 dni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 14:19

Prosím holky mám dotaz, vůbec se v tom nevyznám, měřím první měsíc Bt a dělám ovu testy, Cyklus mám pravidelně také 28 dní. Dnes jsem 14 DC a na ovu testech už týden slabě ale hezky viditelná druhá čárka a jinak nic a teplota měřená od 8 DC (36,3 ; 36,6 ; 36,4 ; 36,5 ; 36,7 ; 36,7 ; 36,7). Což je normální tři dny po sobě stejná teplota??

Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 29.12.17 23:16
@Anonymní píše:
Prosím holky mám dotaz, vůbec se v tom nevyznám, měřím první měsíc Bt a dělám ovu testy, Cyklus mám pravidelně také 28 dní. Dnes jsem 14 DC a na ovu testech už týden slabě ale hezky viditelná druhá čárka a jinak nic a teplota měřená od 8 DC (36,3 ; 36,6 ; 36,4 ; 36,5 ; 36,7 ; 36,7 ; 36,7). Což je normální tři dny po sobě stejná teplota??

Slaba carka neni pozitivni. Za pozitivni ovu test se povazuje stejne silna nebo silnejsi. Typla bych, ze ovu probehne v nejblizsich hodinach a zitra nebo pozitri vzroste teplota. Mivala jsem v dobe plodnych dni 3 dny stejnou teplotu. Posledni den stejne teploty byla ovu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama