Délka doručení zboží z ebaye?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 11.09.18 21:12
Délka doručení zboží z ebaye?

Ahoj lidi :mavam:
Chci se zeptat, jak dlouho vám trvalo, než vám dorazilo zboží objednané na ebay? Já objednávala někdy koncem července příteli hodinky a předpokládané doručení bylo do 19.9.2018 (trochu delší doba, než u nás, ale za tu cenu to chápu). Známí říkali, že většinou to do měsíce mají (i přesto, že doba doručení ke cca 2 měsíce) ale mám strach že to dojde později ???? V ten den doručení má totiž narozeniny. Dá se někde zásilka sledovat? Děkuji :kytka:

Reakce:
Regina Hero
Nadpozemská drbna 27816 příspěvků 11.09.18 21:20

@lavazza2 od dvou týdnů do dvou měsíců… většinou to dojde kolem té doby doručení, někdy o den, dva dřív… jestli to bylo bez poštovného, tak to asi nebude mít treking…

Celeste97
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 11.09.18 21:31

Mě většinou chodí tak měsíc-měsíc a půl. Do toho 19. už by to teoreticky mělo přijít

pikola
Neúnavná pisatelka 19842 příspěvků 11.09.18 21:37

Tak ebay není obchod, ale jen portál kde firmy a lidé prodávají, takže záleží od koho a odkud sis to koupila. Předpokládám Čína

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 11.09.18 21:53

@lavazza2 nejdřív mi to přišlo za týden, nejdéle cca ty 2 měsíce, kromě vánoc ale vždy do toho daného termínu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 12.09.18 08:08
@pikola píše:
Tak ebay není obchod, ale jen portál kde firmy a lidé prodávají, takže záleží od koho a odkud sis to koupila. Předpokládám Čína

Jojo Čína. A prodávající měl hodně dobré hodnocení a počet prodaných kusů.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 12.09.18 08:08
@Regina Hero píše:
@lavazza2 od dvou týdnů do dvou měsíců… většinou to dojde kolem té doby doručení, někdy o den, dva dřív… jestli to bylo bez poštovného, tak to asi nebude mít treking…

Ok. Já to platila převodem.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >