Reklama

Délka doručení zboží z ebaye?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 11.09.18 21:12
Délka doručení zboží z ebaye?

Ahoj lidi :mavam:
Chci se zeptat, jak dlouho vám trvalo, než vám dorazilo zboží objednané na ebay? Já objednávala někdy koncem července příteli hodinky a předpokládané doručení bylo do 19.9.2018 (trochu delší doba, než u nás, ale za tu cenu to chápu). Známí říkali, že většinou to do měsíce mají (i přesto, že doba doručení ke cca 2 měsíce) ale mám strach že to dojde později ???? V ten den doručení má totiž narozeniny. Dá se někde zásilka sledovat? Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27163 příspěvků 9 inzerátů 11.09.18 21:20

@lavazza2 od dvou týdnů do dvou měsíců… většinou to dojde kolem té doby doručení, někdy o den, dva dřív… jestli to bylo bez poštovného, tak to asi nebude mít treking…

Celeste97
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 11.09.18 21:31

Mě většinou chodí tak měsíc-měsíc a půl. Do toho 19. už by to teoreticky mělo přijít

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 11.09.18 21:37

Tak ebay není obchod, ale jen portál kde firmy a lidé prodávají, takže záleží od koho a odkud sis to koupila. Předpokládám Čína

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 15 inzerátů 11.09.18 21:53

@lavazza2 nejdřív mi to přišlo za týden, nejdéle cca ty 2 měsíce, kromě vánoc ale vždy do toho daného termínu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 12.09.18 08:08
@pikola píše:
Tak ebay není obchod, ale jen portál kde firmy a lidé prodávají, takže záleží od koho a odkud sis to koupila. Předpokládám Čína

Jojo Čína. A prodávající měl hodně dobré hodnocení a počet prodaných kusů.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 12.09.18 08:08
@Regina Hero píše:
@lavazza2 od dvou týdnů do dvou měsíců… většinou to dojde kolem té doby doručení, někdy o den, dva dřív… jestli to bylo bez poštovného, tak to asi nebude mít treking…

Ok. Já to platila převodem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama