Délka plodu miminka z ultrazvuku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vendys2277
Povídálka 30 příspěvků 10.05.18 07:03
délka plodu miminka z ultrazvuku

AHOJTE HOLKY,
CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT, ZDA NĚKTERÁ NEVÍTE, KDE NA ULTRAZVUKU NAJDU DÉLKU MIMINKA??
NA UTRAZVUKU JE DOST TĚCH MÍR, ALE NEVÍM, KTERÁ JE TA AKTUÁLNÍ A PANÍ DOKTORKY JSEM SE ZAPOMNĚLA ZEPTAT :-).
DĚKUJI.

Přečtěte si článek: První určení pohlaví dítěte na ultrazvuku

Reakce:

P4ja
Kelišová 6345 příspěvků 10.05.18 07:06

@vendys2277 Měla bys to mít v průkazce. Je to pod zkratkou CRL. Případně tam jsou rozepsané míry jednotlivých částí.

vendys2277
Povídálka 30 příspěvků 10.05.18 07:12

@P4ja v průkazce právě nic nemám :-)

magratka
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 10.05.18 07:16

V tomhle týdnu už se délka neměří.

P4ja
Kelišová 6345 příspěvků 10.05.18 07:17
@vendys2277 píše:
@P4ja v průkazce právě nic nemám :-)

To ale nejsou žádné výsledky, ale popis toho utz, kterým to dělali. Já na fotce taky nic neměla.

vendys2277
Povídálka 30 příspěvků 10.05.18 07:18

@P4ja děkuji moc :-)

magratka
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 10.05.18 07:20
@P4ja píše:
To ale nejsou žádné výsledky, ale popis toho utz, kterým to dělali. Já na fotce taky nic neměla.

Jsou to výsledky, jsou tam obvody a délka femuru (stehenní kosti) a z nich udělané odhady váhy, délky těhotenství a termínu porodu.

magratka
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 10.05.18 07:24

BPD - příčný průměr hlavy
AC - obvod břicha
FL - délka femuru

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >