Reklama

Délka poslání složenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jani1234
Povídálka 15 příspěvků 23.02.17 16:41
Délka poslání složenky

Dne 15.2.2017 mi byla z ÚP poslána složenka s podporou v nezaměstnanosti, je to moje první a zároveň poslední podpora před nástupem na PPM. Mohu se tedy optat kdy mi asi složenka příjde, čekám na ní jak na smilování :(?

Příspěvek upraven 23.02.17 v 16:50

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 23.02.17 16:48

@jani1234 15.6.2017 ještě nebylo :) ale jinak chodí složenka zhruba týden :)

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 23.02.17 16:50

Složenka minimálně týden, záleží, jak máte zdatné doručovatelky v místě bydliště.

jani1234
Povídálka 15 příspěvků 23.02.17 16:51
@AdelaHores píše:
@jani1234 15.6.2017 ještě nebylo :) ale jinak chodí složenka zhruba týden :) [/citace Už jsem opravila, vubec jsem si nevsimla ze jsem se upsala

jani1234
Povídálka 15 příspěvků 23.02.17 16:53
:)

jani1234
Povídálka 15 příspěvků 23.02.17 16:55
@hudečice píše:
Složenka minimálně týden, záleží, jak máte zdatné doručovatelky v místě bydliště.

budu doufat ze mi uz zitra prijde, preci jen maji splatnost do konce unora a to uz je v utery, Tak budu doufat ze ji neprinesou pani poštačky az na posledni den

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 23.02.17 17:09

@jani1234 Já volala na úřad, peníze na složenku mi poslali ve středu, paní mě ujištovala, že do týdne ji určitě mám, bohužel ještě ne. Jdu se normálně zeptat na poštu kde je problém, protože mi kdysi takhle složenku zašantročili a já musela zjišťovat všemožná čísla na té složence, aby mi to vyplatili na občanku bez ní :zed:

jani1234
Povídálka 15 příspěvků 23.02.17 17:11
@Kattynka000 píše:
@jani1234 Já volala na úřad, peníze na složenku mi poslali ve středu, paní mě ujištovala, že do týdne ji určitě mám, bohužel ještě ne. Jdu se normálně zeptat na poštu kde je problém, protože mi kdysi takhle složenku zašantročili a já musela zjišťovat všemožná čísla na té složence, aby mi to vyplatili na občanku bez ní :zed:

take premyslim ze se zitra stavim na postu se optat jestli uz tam slozenku maji, strasne me rozciluje ze mi musime mit vse nahned a oni maji spousty casu :(

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 23.02.17 17:19

A ty jsi úplně bez financí? :nevim:
Podle mě by to mělo přijít do 5ti prac dní.

jani1234
Povídálka 15 příspěvků 23.02.17 17:23
@Borůvka1990 píše:
A ty jsi úplně bez financí? :nevim:
Podle mě by to mělo přijít do 5ti prac dní.

uplne bez financi ne bydlim s pritelem, ale nechci aby me zivil tech par dni.. dela toho uz dost i bez tohodle :( zitra si zajdu nejspis na postu pokud rano neprijde a reknu jim sve :?

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 23.02.17 17:33
@jani1234 píše:
uplne bez financi ne bydlim s pritelem, ale nechci aby me zivil tech par dni.. dela toho uz dost i bez tohodle :( zitra si zajdu nejspis na postu pokud rano neprijde a reknu jim sve :?

To že vynadáš pošťačkám na své poště neznamená, že ony za to můžou. Mohla to zašantročit jiná pošťačka jinde.
Proč jsi nezvolila účet? Pokud to byla jednorázová částka, mohla jsi ji nechat poslat na přítelův účet, pokud ho nemáš.
A pokud tě tvůj přítel miluje a bydlíte spolu, tak by ho těch pár dnů opravdu trápit nemuselo, i kdyby tě živil. To máte popsané potraviny, co koho je? :nevim: Prostě on nakoupil teď, ty nakoupíš potom. A pokud potřebuješ ještě peníze na jiné věci (dopravu, léky a pod…), tak si mu řekni a pak mu to vrátíš. Až přijde dítě, tak se taky nebudete skládat na plíny… :lol:

jani1234
Povídálka 15 příspěvků 23.02.17 17:36
@Borůvka1990 píše:
To že vynadáš pošťačkám na své poště neznamená, že ony za to můžou. Mohla to zašantročit jiná pošťačka jinde.
Proč jsi nezvolila účet? Pokud to byla jednorázová částka, mohla jsi ji nechat poslat na přítelův účet, pokud ho nemáš.
A pokud tě tvůj přítel miluje a bydlíte spolu, tak by ho těch pár dnů opravdu trápit nemuselo, i kdyby tě živil. To máte popsané potraviny, co koho je? :nevim: Prostě on nakoupil teď, ty nakoupíš potom. A pokud potřebuješ ještě peníze na jiné věci (dopravu, léky a pod…), tak si mu řekni a pak mu to vrátíš. Až přijde dítě, tak se taky nebudete skládat na plíny… :lol:

no nechci jim vynadat :) zas takovva drsnacka nejsema ze by jsme si delili jidlo a tak to taky ne… milujeme se a jemu to nevadi :) no na jeho ucet sem si to nechat poslat mohla ale je pracovne odcestovany takze bych si moc nepomohla, jde mi o to ze jsem chtela az prijede udelat nam pekny vecer, tahle uz to nebude takove prekvapeni kdyz bude doma.. ale to uz tu resit nemusime :)

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 23.02.17 17:48
@jani1234 píše:
no nechci jim vynadat :) zas takovva drsnacka nejsema ze by jsme si delili jidlo a tak to taky ne… milujeme se a jemu to nevadi :) no na jeho ucet sem si to nechat poslat mohla ale je pracovne odcestovany takze bych si moc nepomohla, jde mi o to ze jsem chtela az prijede udelat nam pekny vecer, tahle uz to nebude takove prekvapeni kdyz bude doma.. ale to uz tu resit nemusime :)

Holka, takových večerů ještě bude!!! Víš jak to děláme my s manželem? Ten z nás kdo chce udělat překvápko, přes den naklidí, připraví a schová jídlo, až se jde koupat budoucí překvapený, tak zatímco je v koupelně, nachystá překvápko. Stačí i 20 minut na přípravu, pokud je to předchystané :palec:

jani1234
Povídálka 15 příspěvků 23.02.17 19:07
@Borůvka1990 píše:
Holka, takových večerů ještě bude!!! Víš jak to děláme my s manželem? Ten z nás kdo chce udělat překvápko, přes den naklidí, připraví a schová jídlo, až se jde koupat budoucí překvapený, tak zatímco je v koupelně, nachystá překvápko. Stačí i 20 minut na přípravu, pokud je to předchystané :palec:
abych pravdu rekla tohle me nikdy nenapadlo..:) u nas by to i slo pritel stravi ve vane prez hodinu :D jenze vetsinou po vane chodi spat.. ale napad super

barbor09
Povídálka 16 příspěvků 23.02.17 19:16

Když jsem se jednou ptala na poště, jak je možné, že po 3 týdnech od odeslání neschopenky mi pořád nepřišla, vysvětlila mi paní vedoucí na poště, k nim přijde prý „soubor“ a oni chystají složenky. Na jejich doručení pak mají 30 dnů.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama