Délka rozvodu po rozhodnutí o alimentech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 15:25
Délka rozvodu po rozhodnutí alimentu

Prosím soud stanovil alimenty a jak dlouho to ještě bude trvat. Majetek je dohodou

Reakce:
Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49461 příspěvků 3 inzeráty 16.09.18 15:29
@Anonymní píše:
Prosím soud stanovil alimenty a jak dlouho to ještě bude trvat. Majetek je dohodou

Pet minut

Kubawar
Nováček 5 příspěvků 16.09.18 15:30
@Lama Lama píše:
Pet minut

Jak 5 minut …

Hvězda diskuse 49461 příspěvků 3 inzeráty 16.09.18 15:31
@Kubawar píše:
Jak 5 minut …

No, prijdes, prectou navrh na rpzvod, overi totoznost, prectou rozsudek, ze manzelstvi se rpzvadi. Reknes nashledanou a mizis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 15:34

@Lama Lama já myslel ale takle oni rozhodli částku o alimentech . A teď bude soud o rozvodu manželů ale za jakou dobu

divine woman
Echt Kelišová 9112 příspěvků 16.09.18 15:38
@Anonymní píše:
@Lama Lama já myslel ale takle oni rozhodli částku o alimentech . A teď bude soud o rozvodu manželů ale za jakou dobu

Až soudce nařídí líčení.

Hvězda diskuse 49461 příspěvků 3 inzeráty 16.09.18 15:41
@Anonymní píše:
@Lama Lama já myslel ale takle oni rozhodli částku o alimentech . A teď bude soud o rozvodu manželů ale za jakou dobu

Tak to zalezi. 30dni na vydani rozsudku Pokud to nebyla dohoda, tak 15dni na odvolani a pak uz to je na soudu, kdy da termin. Muze to byt 10dni nebo pul roku

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 15:41
@Anonymní píše:

manžel to měl tak, že někdy v červnu se rozhodli o dětech a až v prosinci je rozvedli .. záleží to dost na tom jaká je vytíženost toho daného soudu apod :nevim:

El-Brno
Kelišová 5457 příspěvků 16.09.18 15:45

Nepíšeš, zda je opatrovnicke řízení již v právní moci anebo ještě teprve byl vyhlášen rozsudek. Prvně je třeba, aby vám byl doručen rozsudek, uběhla případná lhůta k odvolání, pokud tam nějaká běží a aby pošta soudu dorucila doručenky od rozsudku, aby soud mohl vyznačit právní moc. Až vyznačí právní moc, může teprve soudce, co vás bude rozvádět, nařídit jednání. To nařídí ve lhůte podle obsazenosti jeho jednacich dní, nejdříve do 14 dnu, spíše tak do měsíce. Pro urychlení je možné rozvodovému soudci jen dát vědět, že rozsudek již nabyl právní moci a že souhlasíte s tím, aby rozvod rozběhl případně i bez zachování lhůty k přípravě jednání.

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.09.18 15:57

Manžel měl v květnu soud ohledně dítěte a alimentů, rozvod měl být v srpnu, jenže ex tam blbě řekla datum od kdy spolu nejsou, takže to o měsíc posunuli, ale v září je rozvedli hned a hotovo snad za deset minut. Si pamatuju, že jsem seděla na chodbě a hrála na mobilu hada a ještě než jsem dohrála už byl vysmátej venku :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >