Délka sexu s novým partnerem

Anonymní
24.9.20 14:14

Délka sexu s novým partnerem

Holky mám možná hloupý dotaz, ale mám nového partnera a sex, co se délky týká je úplně o něčem jiném, než jsem byla zvyklá. Je to můj druhý sexuální partner, tak potřebuju jen vědět, jestli mám zkreslené představy neco jak :mrgreen:. Jsme spolu jen krátce, takže mi připadá, že se stačí obejmout a už jsme pomalu oba vzrušení :oops:, předehra je dlouhá a krásná v tom problém není, jenže, když dojde na samotný sex, tak se jedná o minutu, dvě a hotovo…Partner je o dost starší, než já…jemu 37, mně 24…říká, že je ze mě prostě hotový, že ho vzrušuju asi až moc nebo nevím :zed:, ale zkrátka mi připadá, že po průniku stačí abych se na něm třeba dvakrát pohnula a už říká, že bude…jsem samozřejmě ráda, že ho vzrušuju, na druhou stranu…já z toho moc nemám…Používáme kondom, takže bych spíš čekala, že tím to bude trvat déle, ale ne…co mě taky mrzí, že jeho v podstatě nezajímá, jestli jsem třeba byla i já nebo, že by se pak snažil se taky věnovat mně, když jemu stačí, tak málo…to vůbec…on je a tím to končí…omlouvám se možná za nevhodný dotaz, ale dost mě to trápí…Díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3718
24.9.20 14:19

No, je to sobec… Ano může být rychle, jsi pro něj mladá, nová, neokoukaná. Časem se to může upravit, pokud netrpí nějakou předčasnou ejakulací či jiným problémem. To ovšem neomlouvá fakt, že se nesnaží dál pro tebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 14:21

:lol: :lol: kdyby mu nebylo 37 tak si myslím, že spíš s mým chlapem :D :D :D no je to hrozný už 25 let to trpím..ale postupem času jsem si zvykla a musí se snažit orálně..jinak u nás prezervativ troch protáhne čas z 5 tahů na dvě minuty..

• Citovat
  • Nahlásit
9923
24.9.20 14:22

No asi je to normalni, pokud chces aby se ti dal venoval, tak mu to proste rekni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
24.9.20 14:27

Takže předehru máte dlouhou, ale jinak samotný sex je za 2 minuty odbytý a partner neřeší, jestli jsi měla nebo neměla orgasmus a ani se ti to pak nesnaží nějak vykompenzovat… :think: Promiň za upřímnost, ale takhle kvalitní sex nevypadá, pokud teda jsi orgasmus neměla při předehře (to by ho mohlo trochu omlouvat :mrgreen: ). Pokud ani před samotným stykem, tak je to sobec. Jestli jsi mu už něco naznačila, že nejsi zrovna uspokojena a ani tak nic, udělala bych mu pápá.. ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3553
24.9.20 14:36

běžný jev

U chlapů celkem běžný jev, nejedená se o sobectví, ale spíše o o těžko ovlivnitelné biologické nastavení. Hodně takovýchto chlapů stihne ženu uspokojit „předtím“ a většinou to postačuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18707
24.9.20 14:40

A co si to dat 2× dokola? Podruhe uz to nebyva takova rychlost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
24.9.20 14:41

Je škoda, že v 37 letech ho ještě nezačalo zajímat, jak uspokojit svou partnerku. :(
Než se tím „strkáním“ udělá, měl by myslet nejdřív na Tvé uspokojení. Tedy, přijde mi to přirozený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 14:42

Juu, no přesně jako bys psala o nás.. :lol: Taky mi bylo 24 a jemu 38…také můj druhý sex. partner.. no, jsme spolu už šestým rokem, máme dvě děti a nezměnilo se vůbec nic :lol: :mrgreen: :oops: jak s jeho rychlostí tak i s jeho sobeckostí.. Orgasmus jsem naposled měla s bývalým přítelem 8 let dozadu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1409
24.9.20 14:44
@Anonymní píše:
Juu, no přesně jako bys psala o nás.. :lol: Taky mi bylo 24 a jemu 38…také můj druhý sex. partner.. no, jsme spolu už šestým rokem, máme dvě děti a nezměnilo se vůbec nic :lol: :mrgreen: :oops: jak s jeho rychlostí tak i s jeho sobeckostí.. Orgasmus jsem naposled měla s bývalým přítelem 8 let dozadu :mrgreen:

sorry, ale to není vtipné ani trochu, spíš k pláči.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.20 14:46

Kdyz sem začínala s malnzelem taky to netrvalo moc dlouho to je jasný je to nový je to jiný než co sme měli oba predtim a tak ale snažil se mě pak udělat třeba pusou nebo prsty no a teď po dvou letech? S*kame klidně i 50 minut v kuse a ve velké většině případu se pak uděláme současně je to úžasný pocit když cítím jak mu ve mě cuka při orgasmu a do toho já mám ten svůj 😊 hlavně byste o tom měli mluvit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
24.9.20 14:47
@Anonymní píše:
Juu, no přesně jako bys psala o nás.. :lol: Taky mi bylo 24 a jemu 38…také můj druhý sex. partner.. no, jsme spolu už šestým rokem, máme dvě děti a nezměnilo se vůbec nic :lol: :mrgreen: :oops: jak s jeho rychlostí tak i s jeho sobeckostí.. Orgasmus jsem naposled měla s bývalým přítelem 8 let dozadu :mrgreen:

Ale bereš to sportovně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 15:03

Zkus se ho pri predehre nedotykat na penisu, at ho nevzrusujes… at se 9n dotyka tebe a ty ho treba jenom hlad na jinych partiich. U nas funguje.

• Citovat
  • Nahlásit
4691
24.9.20 15:06
@Anonymní píše:

To je teda extrémně smutný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
24.9.20 15:08

Tak budto on pujde 3× za sebou a potreti uz to bude lepsi nebo se pocka, az budes ty, a pak on at si teda dodela svych par pohybů ;) nevim, jestli jako pocita, ze jsi mlada a staci ti malo nebo co :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama