Dělníci života, Jak se rodí v Česku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Káťa19
Echt Kelišová 8821 příspěvků 18 inzerátů 22.01.19 21:45
Dělníci života, Jak se rodí v Česku

Videli jste uz novy reportazni serial na Mall.tv?
Co na to rikate? :)

Přečtěte si článek: Bezbolestný porod

Reakce:
Currymatka
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 22.01.19 21:48

Jé, díky za tip ;) Ty předešlé dvě série se mi líbily, tak budu muset omrknout i toto :mrgreen:

me-ow
Kecalka 215 příspěvků 28.01.19 13:05

Ahoj, zrovna jsem chtěla založit stejný příspěvek :) ale koukám, že žádná aktivita ani není. Každopádně je už další díl a tak aspoň příspěvek posunu nahoru.

Celkově se mi líbili i předešlé série a tato asi taky nezklame, už jen díky tématu. Ale stejně si myslím, že ty změny půjdou strašně pomalu, jelikož se lékaři bojí a pacienti jim většinou věří a neřeknou si své.

Káťa19
Echt Kelišová 8821 příspěvků 18 inzerátů 28.01.19 14:08

@me-ow Taky myslim, jsem zvedava, jake budou dalsi dily, ten druhy nic moc

Káťa19
Echt Kelišová 8821 příspěvků 18 inzerátů 11.02.19 12:38

Tak co na to říkáte? ty diskuze tedy nic moc, čekala jsem víc, snad se to rozjede a budou ty příběhy rodiček :think:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >