Zvětšená děloha

Anonymní
9.6.20 23:30

Deloha na nejvyssi hranici zvetseni

Dobry vecer, nevite prosim co znamena zvetsena deloha na nejvyssi hranici? Dr mi na otazku co to znamena odpovedel, ze uz jsem to pri posledni kontrole mela zvysene, a nijak dal jsme to nerozebirali! Jsem 5 mesicu po druhem cisarskem rezu.Ted jsem mimo co to vlastne znamena, bricho mam porad jak tehotna, ale to je asi po CR, ale jinak nejsem! Dekuji za Vase poznatky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2281
10.6.20 07:16
@Anonymní píše:
Dobry vecer, nevite prosim co znamena zvetsena deloha na nejvyssi hranici? Dr mi na otazku co to znamena odpovedel, ze uz jsem to pri posledni kontrole mela zvysene, a nijak dal jsme to nerozebirali! Jsem 5 mesicu po druhem cisarskem rezu.Ted jsem mimo co to vlastne znamena, bricho mam porad jak tehotna, ale to je asi po CR, ale jinak nejsem! Dekuji za Vase poznatky

Nejsem doktor, ale chápala bych to tak, ze jsou tabulky do kdy a jak moc by se měla deloha zmenšit po porodu. Evidentně jsi v tabulkách na horní hranici. Asi je to Ok, jinak by to řešil ne? Hormony při kojeni způsobují zavinovani, tak bych čekala, ze ti da nějaký v tabletach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama