Děložní čípek - 2 různé názory

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
27.10.21 13:48

Děložní čípek - 2 různé názory

Ahoj maminky, obracím se na Vás s dotazem a možná potřebuji i trochu uklidnit, začínám 27tt, před týdnem a půl jsem byla na kontrole, kde mi během měsíce změnil gynekolog CS z 1 na 5, docela mě vyděsil, mám po konizaci děložního čípku, ale už to bude 10 let, během toho jsem měla už porod ( vše v pořádku) a teď na poslední kontrole vše špatně, že nemám už skoro žádný čípek, takže říkal, ze mám před sebou 8 kritických týdnu, aby to vůbec vydrželo, vyšetření dělal pouze hmatem, nařídil lezet, dal magenzium ve vysokých dávkách, rady co jist, aby v případě porodí bylo miminko co největší, no prostě jsem měla pocit, ze mi dava najevo, ze každou chvilku porodim, k tomu mě vystresoval tím, ze když porodim do 30tt.tak dítě mít vysokou nebude apod. takze jsem do tohoto pondělí jen ležela, jedla a modlila se za každý den, co je miminko ještě ve mě, vnimala jsem každý pohyb, pichnuti, no byla jsem fakt ve stresu, takze v pondělí, kdy mě začlo trochu více bolet břicho, cítila divny tlak na spodek, tak jsem jela raději na pohotovost, tam mě byl úplně poprvé zaměřen čípek pomoci ultrazvuku a hodnota vysla na 32mm, a ze rodit ještě určitě nebudu, ze jsem zavřena, vše v pořádku, ale už si mě tady nechali na pozorování do pátku, asi kvůli tvrdnuti bříška, které mě sem tam zlobilo, ale už je to dobrý, chtěla jsem se zeptat, jestli mě tedy můj gynekolog opravdu zbytečně strasil, nebo hrozí opravdu tak brzký porod, jsou to totiž nervy a bála jsem se pomalu otočit ze strany na stranu, jak jsem se bála, mate některá podobnou zkušenost? Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
329
27.10.21 14:46

Věř tomu vyšetření pomocí ultrazvuku. Doktor se pohmatem normálně sekl.To mi přijde v dnešní době super techniky jako uplnej nesmysl, aby tě takhle nervoval, aniž by to zkontroloval vnitřním utz. Nechápu, že to tak ještě vůbec nějakej doktor dělá. Držím palce a i tak odpočívej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat