Děložní čípek, a hlavička nad vchodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikiiis
Stálice 84 příspěvků 02.04.18 14:29
Delozni cipek, a hlavicka nad vchodem

Zdravim vsechny,
Jsem dnes 22+0
A uz dva dny jsem hospitalizovana
Lehce jsem. krvacela, zjistili, ze.mam cipek pouze 20 mm, okamžitá hospitalizace, leky na udrzeni tehotenstvi a magnezium…
Dnes mi delali kontrolní ultrazvuk a zaver byl, ze čipek je 41mm a hlava je nad vchodem…

Strasi me tu s predcasnym porodem…

Mela.jste to nektera take tak a rodili jste normalne v terminu nebo pred…

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3436 příspěvků 5 inzerátů 02.04.18 14:39

41mm mam ted a jsem ve stejným týdnu 8o. Vse ok. Žádný problém nemam

Kikulele
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 02.04.18 14:51

Ja jsem měla na kontrole na začátku 25tt 40mm, dr. rikal ze je to v pořádku. Ale mam z toho taky strach, ono to asi ani člověk nepozná ze? Nebo měla jsi nějaké příznaky kromě krvácení? Držím palečky ať je vše v pořádku. :kytka:

Nikiiis
Stálice 84 příspěvků 02.04.18 14:53

Pouze to slabe krvácení…
Mam strach abych o malou nepřišla…

Kikulele
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 02.04.18 14:58

@Nikiiis tak pokud léky zabrali a kontrolní nález je v pořádku myslim si ze to bude v pořádku, hlavne bud v klidu a asi nic moc nedělat spis odpočívat. Neboj bude to v pořádku zřejmě tě budou dr. hlidat.

Nikiiis
Stálice 84 příspěvků 02.04.18 15:10

@Kikulele
Premyslim hlavne nad tim, ze ma hlavicku nad vchodem…

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 02.04.18 15:28

Já to mela obdobně s prvnim a nakonec jsem prenasela. Neboj, to bude dobry :palec:

yareah
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 02.04.18 16:26

Rozjel se mi porod ve 26+6, čípek 14mm. V nemocnici fura kapacek. Pustili mě za 11 dní s čipkem 25mm a doma jen ležet. No teď jsem 36+5 a prcka se snažíme vyhnat (jinak půjdeme 37+1 na vyvoláni protože máme málo vody a prcek neroste ale to s tím nemá nic společného) a on se prostě kousl, že nepůjde :D tak buďte v klidu :) od chvíle co jsem ležela v nemocnici mi říkali at to čekám každou chvíli, každým dnem a že už dlouho nevydržíme… Prcek má hlavu už dávno narvanou i dole až u stydké kosti, prostě je na startovní čáře. Ale on ven nechce :mrgreen: a to zkoušíme cokoliv. Držím palce, ale jak říkám, buďte hlavně v klidu :) já si v nemocnici řekla i o jeden prášek na uklidnění abych se srovnala, vyspala a přestala mít nervy v kýblu a moc mi to pomohlo. Myslím, že kdybych se dal tak nervovala, tak prcek je dávno venku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >