Reklama

Děložní čípek, a hlavička nad vchodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikiiis
Stálice 76 příspěvků 02.04.18 14:29
Delozni cipek, a hlavicka nad vchodem

Zdravim vsechny,
Jsem dnes 22+0
A uz dva dny jsem hospitalizovana
Lehce jsem. krvacela, zjistili, ze.mam cipek pouze 20 mm, okamžitá hospitalizace, leky na udrzeni tehotenstvi a magnezium…
Dnes mi delali kontrolní ultrazvuk a zaver byl, ze čipek je 41mm a hlava je nad vchodem…

Strasi me tu s predcasnym porodem…

Mela.jste to nektera take tak a rodili jste normalne v terminu nebo pred…

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 02.04.18 14:39

41mm mam ted a jsem ve stejným týdnu 8o. Vse ok. Žádný problém nemam

Kikulele
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 02.04.18 14:51

Ja jsem měla na kontrole na začátku 25tt 40mm, dr. rikal ze je to v pořádku. Ale mam z toho taky strach, ono to asi ani člověk nepozná ze? Nebo měla jsi nějaké příznaky kromě krvácení? Držím palečky ať je vše v pořádku. :kytka:

Nikiiis
Stálice 76 příspěvků 02.04.18 14:53

Pouze to slabe krvácení…
Mam strach abych o malou nepřišla…

Kikulele
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 02.04.18 14:58

@Nikiiis tak pokud léky zabrali a kontrolní nález je v pořádku myslim si ze to bude v pořádku, hlavne bud v klidu a asi nic moc nedělat spis odpočívat. Neboj bude to v pořádku zřejmě tě budou dr. hlidat.

Nikiiis
Stálice 76 příspěvků 02.04.18 15:10

@Kikulele
Premyslim hlavne nad tim, ze ma hlavicku nad vchodem…

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 02.04.18 15:28

Já to mela obdobně s prvnim a nakonec jsem prenasela. Neboj, to bude dobry :palec:

yareah
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 02.04.18 16:26

Rozjel se mi porod ve 26+6, čípek 14mm. V nemocnici fura kapacek. Pustili mě za 11 dní s čipkem 25mm a doma jen ležet. No teď jsem 36+5 a prcka se snažíme vyhnat (jinak půjdeme 37+1 na vyvoláni protože máme málo vody a prcek neroste ale to s tím nemá nic společného) a on se prostě kousl, že nepůjde :D tak buďte v klidu :) od chvíle co jsem ležela v nemocnici mi říkali at to čekám každou chvíli, každým dnem a že už dlouho nevydržíme… Prcek má hlavu už dávno narvanou i dole až u stydké kosti, prostě je na startovní čáře. Ale on ven nechce :mrgreen: a to zkoušíme cokoliv. Držím palce, ale jak říkám, buďte hlavně v klidu :) já si v nemocnici řekla i o jeden prášek na uklidnění abych se srovnala, vyspala a přestala mít nervy v kýblu a moc mi to pomohlo. Myslím, že kdybych se dal tak nervovala, tak prcek je dávno venku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama