Děložní čípek a těhotenství

13
12.8.21 19:40

děložní čípek a těhotenství

Ahojky,
měla bych takový dotaz. S přítelem jsme měly pohlavní styk (s kondomem), ale udělal se mi na břicho pod pupík. Před třemi dny jsem měla dostat menstruaci a ještě jsem ji nedostala, styk byl 3.8.21. Antikoncepci mám vysazenou od dubna, menstruaci jsem vždy dostala ale zpožděnou. Děložní čípek sleduji druhý měsíc ale stále jsem z něho moc nevykoumala, zdá se mi že je stále jiný. Momentálně ho mám v zadu, dosáhnu na něj bez větších problémů, je lehce prodloužený, tvrdý a myslím si že i lehce otevřený (ikdyž to nikdy extra nepoznám) a když přiložím prst „jakože na plocho k otvoru“ tak je měkký ale hlen téměř žádný.
Chtěla bych se zeptat zde přítomných (zkušených) zda se může jednat o těhotenství či je to jen spíše kvůli vysazené antine zpožděné? Doufám že je to jen zpoždění, nechci být těhotná…
Děkuji za odpověď a radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24554
12.8.21 19:50

Čípek netuším, udělej si test, jestli se bojíš, ale ze styku před 9 dny teď nepoznáš stejně nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10919
12.8.21 21:37

Nevím z čeho by si mela byt těhotná když byl styk s ochranou. Píšeš, že menstruaci mivas zpozdenou normálně, takže 3 dny není asi nic extra neobvyklého. Pokud to nedostaneš za týden tak bych si pro jistotu udělala test a pak si zašla kdyžtak na vyvolavacku. Cipek si nezkoumej, akorát si tak zaneseš nějakou infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
12.8.21 21:58

Já se právě bála abych nebyla těhotná z toho že se mi udělal na břicho, tak že by to steklo, snažil se to hned utřít ale strach je strach. Dobre díky za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10919
13.8.21 09:51
@Papaya21 píše:
Já se právě bála abych nebyla těhotná z toho že se mi udělal na břicho, tak že by to steklo, snažil se to hned utřít ale strach je strach. Dobre díky za radu

Tak snad víš jak se dělají děti ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat