Děložní čípek, jeho změny při snažení o dítě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 11:28
Děložní čípek, jeho změny při snažení o dítě

Ahojky holky, zakládám anonymně, nechci aby se zde někdo dozvěděl že se snažíme o druhé mám tu spousta známých… Tak se omlouvám :-)
Prosím o radu snažilky co si sledují děložní čípek :-) snažíme se o druhé cca půl roku a chtěla bych nám pomoct tím že se trefíme do ovulky. A jsem z toho trošku zmatená… V pondělí jsem měla dle hodně měkkého otevreneho děložního čípku ovulaci, měla sem i čirý bílkový hlen velké množství bolelo mě i v podbřišku… No ale čípek byl měkký az do včerejška kdy ztvrdul a uzavřel se. Tedy skoro týden se zavíral, je to možné po ovulaci? Během toho týdne jsem měla takový lehce nažloutlý táhly hlen konzistenci podobný ovulačnimu. A BT teplota po ovulaci 37 a včera a dnes 36,4 a dost mě bolí jako před ms. Ale MS mám dostat až kolem 28.12. :think: mohla to podle toho co jsem napsala být ta ovlka v to pondělí? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 16.12.18 12:53

Mohla a nemusela. :mrgreen: čípek mozna radši vynech, teda nechci ti do toho úplně kecat, ale prý i když máš umyty ruce, stejne hrozí, že si tam něco zaneseš. Podle mě bohaté stačí sledovat teplotu, hlen, zkusit třeba na potvrzení jeden, dva měsíce ovu testy. Čípek se může měnit déle, taky mi to přišlo (taky jsem to zkoušela, musím se přiznat :D) Řekla bych, že byla. ;)

Uživatel je onlinePennya
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 16.12.18 13:44

@Kamkam Když se tam den co den strká penis tak jestli k tomu ráno přibyde i umytý prst, tak si říkám že to už je jedno.. :nevim: :mrgreen:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 16.12.18 14:04

@Pennya a to je taky pravda :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 14:08

@Kamkam mě je jasné že to není úplně standart sahat si tam, určitě souhlasím, jenomže přesně jak píšeš, taky si to zkusila tak jsem chtěla vědět jak to funguje a jestli ta ovulka proběhla, hlen právě byl, tak sem zkusila i to jak vypadá cipek a sledovala až dodnes. Takže ovulka být mohla, ale co ten pokles teploty teď ty dva dny… A vážně mě strašně bolí v podrisku… :nevim: kdybych měla dostat ms třeba za tyden tak si říkám že přijde asi dřív, ale o cca 14dni dřív? To asi ne… Jsem divná 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 14:09

@Pennya na tom taky asi něco bude :mrgreen:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 16.12.18 14:26
@Anonymní píše:
@Kamkam mě je jasné že to není úplně standart sahat si tam, určitě souhlasím, jenomže přesně jak píšeš, taky si to zkusila tak jsem chtěla vědět jak to funguje a jestli ta ovulka proběhla, hlen právě byl, tak sem zkusila i to jak vypadá cipek a sledovala až dodnes. Takže ovulka být mohla, ale co ten pokles teploty teď ty dva dny… A vážně mě strašně bolí v podrisku… :nevim: kdybych měla dostat ms třeba za tyden tak si říkám že přijde asi dřív, ale o cca 14dni dřív? To asi ne… Jsem divná 8o

Ale nejsi dívá :mrgreen: spíš se přikláním k tomu pondělí. Teplotu i bolesti může ovlivnit cokoli… Čípek je potřeba spíš sledovat dlouhodobě, abys podle něj opravdu neco poznala (viz to opožděně tvrdnuti, časem bys věděla, nebyla to ovu/jo, byla, čípek reaguje pomaleji). Tak nějak nevím, čím by to u tebe šlo rozlousknout. Asi opravdu jen pocitově. A bez těch dvou teplot to jinak vypadá pěkně na to pondělí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 14:50

@Kamkam :mrgreen: nooo, tak asi si budeš klepat na čelo že jsem praštěná, ale já to vše sleduju tak nějak jako poprvé a ne od začátku cyklu… :mrgreen: teplota po ovulaci byla 37 a teď dva dny je ta nízká… Dřív nevím jaká byla :see_no_evil: určitě je mi taky jasne že je třeba delší sledování, všeho, ale taky sbírám zkušenosti a názory a právě mě zajímalo jestli je tohle normalni to delší tvrdnutí čípku a ten pokles teploty a bolest v podbřišku, jakože fakt silná 8o každé tělo je jine a každá to máme jinak a nikdo mi asi nikdy pořádně neporadí a s jistotou neřekne, to taky vím, asi se tím člověk i psychicky nějak dává do klidu, zvlášť když to nechce s nikým známým řešit a s manželem toho moc nevyresim :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 14:53

@Kamkam že byla ovulace jsem vydedukovala z hlenu a dost měkkého a otevřeného čípku, ne z teplotky, na tu jsem.narazila po ovulaci, tak měřím od té ovulace jestli to byla ovulace :mrgreen: to je spíš jako doplňková informace že tam byl ten skok od ovulace. :)

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 16.12.18 15:01
@Anonymní píše:
@Kamkam že byla ovulace jsem vydedukovala z hlenu a dost měkkého a otevřeného čípku, ne z teplotky, na tu jsem.narazila po ovulaci, tak měřím od té ovulace jestli to byla ovulace :mrgreen: to je spíš jako doplňková informace že tam byl ten skok od ovulace. :)

Ach… :mrgreen: nebudu si klepat… Já to chápu… :mrgreen: nicmene z toho s opravdovou jistotou teda asi vážně nikdo nic nevymysli. :think: a asi blbá otázka… Ale tu teplotu meris správně? :D po aspoň x hodinách spánku (myslím, že to bylo 6), opravdu aniž bys vstala z postele,… Atp.?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 16.12.18 15:03

A ve stejnou dobu? Pokud ne, pricetla jsi, odecetla desetiny stupňů? I když 36,4 je celkem velký pokles.. Tak neměli jste třeba otevřené okno? Neměla jsi lehčí oblečení na spani? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 15:32

@Kamkam tak jasně :-) měřím ráno hned po probuzení téměř ve stejnou dobu plus mínus 30min. V uchu… :mrgreen: ne, dole samozřejmě :D Teplota pokoje stále stejná, i vohoz :-D já nevím, já sem myslela že ten čípek je prostě ukazatel zároveň s tím hlenem… Teď si nejsem vůbec jistá, třeba je ovulace dneska :-D mám nějaký velký výtok při těch bolestech, ale ne moc táhnoucí se. Ty jo, nechtěla bych vidět výraz jakehokoliv chlapa kdyby si četl ty popisy :mrgreen: :mrgreen: 8o mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.18 20:26

Ahojky, a co bys řekla na to že jsem včera jako nedočkava pipka :-D zkusila test, dva, a vyšly takto, a dnes ráno sem zkusila další a téměř neviditelný duch, čárka skoro nikde. Nejde ani zachytit. :nevim:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 17.12.18 20:42
@Anonymní píše:
@Kamkam tak jasně :-) měřím ráno hned po probuzení téměř ve stejnou dobu plus mínus 30min. V uchu… :mrgreen: ne, dole samozřejmě :D Teplota pokoje stále stejná, i vohoz :-D já nevím, já sem myslela že ten čípek je prostě ukazatel zároveň s tím hlenem… Teď si nejsem vůbec jistá, třeba je ovulace dneska :-D mám nějaký velký výtok při těch bolestech, ale ne moc táhnoucí se. Ty jo, nechtěla bych vidět výraz jakehokoliv chlapa kdyby si četl ty popisy :mrgreen: :mrgreen: 8o mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: tak já nevím.. Vis jak.. Jsou tu i umělkyně, co si měří teplotu odpoledne… Btw, já si ji měřila v puse :D jako fakt… D :potlesk: ůležitý je, jak se to pohybuje… A nekrafat hned po probuzení, ať si pusu nevyvětráš :lol: no mohlo by to znacit i ovu. Tehotebske testy muzou teagovat i na lh hormon… Stejne jako ovulacni na hcg… :think: vysvetlovalo by to, proc se dneska uz neobjevila… Nebo jsi jen mela zredenejsi moč… Ale zase taková krásná carka cca tyden po ovu (kdyby to bylo teda to pondělí), to mi prijde moc…i kdyz vsechno je mozny… To jsem zvedava, co z toho bude a drzim palce :think:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 17.12.18 20:48

Btw. Najdou se tu i horsi popisy, ktery by chlapi asi nechteli číst :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama