Děložní čípek v 8tt

Anonymní
5.1.20 08:00

Děložní čípek v 8tt

Zdravím, jsem dnes přesně 7+7tt, srdíčko už máme podle utz u dr. Zatím bylo jen 2× lehké špinění, dr mi napsal Utrogestan 0-0-2noc zavést. Včera jsme se s manželem mazlili, dělal mi to rukou jen zvenčí. Poté jsem ale lehce zakrvácela. Když jsem si poté zaváděla na noc ten Utrogestan, nahmatala sem si čípek, měla jsem i krvavej prst. Je možné že se jen překrvil tím orgasmem? Ráno zatím jen už hnědá krev, asi zbytek ze včera. Nevím, poradíte? :( sem na nervy. Díky ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.1.20 08:12
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem dnes přesně 7+7tt, srdíčko už máme podle utz u dr. Zatím bylo jen 2× lehké špinění, dr mi napsal Utrogestan 0-0-2noc zavést. Včera jsme se s manželem mazlili, dělal mi to rukou jen zvenčí. Poté jsem ale lehce zakrvácela. Když jsem si poté zaváděla na noc ten Utrogestan, nahmatala sem si čípek, měla jsem i krvavej prst. Je možné že se jen překrvil tím orgasmem? Ráno zatím jen už hnědá krev, asi zbytek ze včera. Nevím, poradíte? :( sem na nervy. Díky ????

Já po prvním spineni měla zákaz cele tři měsíce. Při prvním těhotenství po spineni zákaz cele těhotenství. Nejen sex, ale i orgasmus

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.1.20 08:15

Dr. Mi doporučil se zdržet sexu, ale nenapadlo mě že i orgasmu? :,( :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
267
5.1.20 08:44
@Anonymní píše:
Dr. Mi doporučil se zdržet sexu, ale nenapadlo mě že i orgasmu? :,( :roll:

Tak právě proto nedoporučil ten sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 08:46

@Mikea aha, tak děkuju, snad bude vše do příštího týdne ok. Jdu na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
267
5.1.20 08:55
@Anonymní píše:
@Mikea aha, tak děkuju, snad bude vše do příštího týdne ok. Jdu na kontrolu.

Budu držet palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 09:00

@Mikea děkuju. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
5.1.20 09:40

Mno holt si budete muset některé věci odpustit. Upřímně já mít za sebou už takhle brzo 2× špinění, tak na nějaký hrátky kašlu. Jo a dá se to přežít, my měli zákaz téměř celý těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 09:49
@lleennttiillkkaa píše:
Mno holt si budete muset některé věci odpustit. Upřímně já mít za sebou už takhle brzo 2× špinění, tak na nějaký hrátky kašlu. Jo a dá se to přežít, my měli zákaz téměř celý těhotenství.

Já jsem těhotná po druhé, první zkončilo někdy v 6tt. Ale jakobych byla poprvé, neznám to, nevím co je ok a co ne, nenapadlo mě že i orgasmus co nebude vnitřní může vadit… :? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5.1.20 09:53
@Anonymní píše:
Já jsem těhotná po druhé, první zkončilo někdy v 6tt. Ale jakobych byla poprvé, neznám to, nevím co je ok a co ne, nenapadlo mě že i orgasmus co nebude vnitřní může vadit… :? :nevim:

Při orgasmu se to dole prokrví a může tedy dojít ke krvácení/špinění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 10:08

@lleennttiillkkaa ok, tak snad už to bude v pohodě :roll: děkuju za uklidnění. Snad se to znova během dne nerozjede :roll: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
5.1.20 10:16
@Anonymní píše:
@lleennttiillkkaa ok, tak snad už to bude v pohodě :roll: děkuju za uklidnění. Snad se to znova během dne nerozjede :roll: :hug:
@Anonymní píše:
@lleennttiillkkaa ok, tak snad už to bude v pohodě :roll: děkuju za uklidnění. Snad se to znova během dne nerozjede :roll: :hug:

No hlavně pokud tě trápí špinění a krvácení, tak si radovánky odepři, ať si pak nemusíš něco vyčítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 10:26

@lleennttiillkkaa jj, už toho nechám. Jak říkám, nenapadlo mě to. Děkuju. :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama